Младият вратар показа своята неопитност

Треньорът Зинедин Зидан даде на сина си Лука дебют в стартовия състав на Реал Мадрид в равенството 2:2 като гост на Виляреал. Това се случи в последния мач от сезона и вратарят стана третия член на фамилията Зидан, който е играл за кралския клуб. Очакваше се треньорът да даде почивка на доста от титулярите преди финала в Шампионска Лига.

Но той използва титулярите си с изключение на 20-годишния вратар. Лука Зидан нямаше много работа през първото полувреме и нямаше какво да направи при първия гол на съперника. Но неговата неопитност се прояви при изравнителния гол. Той позволи на Самуел Кастийехо да го изпревари за топката и дриблира покрай него преди да я вкара в мрежата.