Почти сигурно е, че Варан ще пропусне двубоя на "петлите" срещу Германия от Лига на нациите във вторник

0
7

Няма информация колко тежка е травмата

В Реал Мадрид са притеснени от новината за контузията на Рафаел Варан, който бе заменен в мача на Франция с Исландия. Бранителят игра само 45 минути и бе заменен, след като почувства дискомфорт. Почти сигурно е, че Варан ще пропусне двубоя на „петлите“ срещу Германия от Лига на нациите във вторник. Дори контузията му да е лека, няма да се рискува здравето му. Варан напусна терена вчера при 0:1, но нямаше вина за гола.

Французите по-късно допуснаха още един гол и крайният резултат отиваше към унизителна домакинска загуба. Но влизането на Килиан Мбапе ги спаси от този срам в комбинация със слабите последни минути на Холмар Ейолфсон, който е защитник в Левски. Първо след шут на Мбапе, топката бе избита от вратаря, но се удари в гърдите на Ейолфсон и влезе в мрежата. А в последната минута исландецът игра с ръка при центриране от корнер и Мбапе оформи крайното равенство 2:2 с удар от бялата точка.