Трима ключови играчи ще липсват на Атлетико Мадрид

Тримата ключови играчи на "дюшекчиите" тренираха самостоятелно в четвъртък заради мускулни проблеми

0
6

Многото контузии затрудняват „дюшекчиите“

Треньорът Диего Симеоне няма да може да използва Диего Годин, Коке и Диего Коста в състава на Атлетико Мадрид за мача с Леганес днес. Тримата ключови играчи на „дюшекчиите“ тренираха самостоятелно в четвъртък заради мускулни проблеми. И докторите са категорични, че не са в състояние да излязат на терена.

Добрата новина за Симеоне е, че централният защитник Хосе Хименес получи зелена светлина да се върне в игра. Хименес лекуваше бедрото си, което контузи в равенството 1:1 на терена на Виляреал на 20 октомври. Но вече е готов да се върне в игра. Атлетико Мадрид може поне временно да си върне първото място в класирането с победа над Леванте. По-късно днес обаче Барселона може отново да стане лидер при победа като гост на Райо Валекано.