Медицинският екип на „шпорите“ ще направи всичко възможно да възстанови бързо 22-годишния играч.

Мениджърът Маурисио Почетино разкри, че полузащитникът Танги Ндомбеле е получил нова контузия в равенството 1:1 срещу Шефилд Юнайтед в събота. Медицинският екип на „шпорите“ ще направи всичко възможно да възстанови 22-годишния играч по време на прекъсването в първенството заради националните отбори. Танги Ндомбеле внезапно е почувствал болка в слабините, заради която бе заменен на почивката между полувремената.

Тотнъм не успя да спечели очакваната лесна победа срещу „остриетата“, а дори се отърва от срамна загуба. Напълно редовен гол на Шефилд Юнайтед не бе признат от спорния напоследък ВАР по неясни причини. „Шпорите“ се намират на 14-то място със само 14 спечелени точки след 12 мача. Следващият двубой на тима е гостуване на „Лондон Стейдиъм“ за столичното дерби с Уест Хям. Ще бъде интересно, защото домакините са на точка зад съперника и близо до зоната на изпадащите.