Саму Кастилехо пропуска гостуването на Лацио заради контузия

Саму Кастилехо бе подложен на преглед със скенер вчера заради мускулна контузия

0
11
Саму Кастилехо

Испанецът получи контузията през първото полувреме на гостуването на Милан на Спал.

Дясното крило Саму Кастилехо бе подложен на преглед със скенер вчера заради мускулна контузия. Испанецът получи контузията през първото полувреме на равенството 2:2 на Милан като гост на Спал. Прегледът ще покаже колко сериозно е положението на Кастилехо и колко време ще му трябва за възстановяване. Сигурно е обаче, че Кастилехо ще пропусне важния двубой с Лацио в събота.

Защитникът Тео Ернандес също получи удар в мача срещу Спал и бе заменен през второто полувреме. Но неговият проблем не е толкова сериозен. Той ще бъде на линия за гостуването в Рим срещу „орлите“. Милан изостава на две точки зад зоната за евротурнирите и на всяка цена трябва да вземе нещо от гостуването на Лацио. След подновяването на първенството в Серия А, „росонерите“ нямат загуба – две победи и едно равенство.