Изгонване на Куман и шокираща загуба от Гранада

Четвъртият съдия сигнализира на главния за неуважение към него и Роналд Куман бе пратен на трибуната

0
5

До червения картон на Роналд Куман се стигна след бурно изрази недоволство.

Роналд Куман
Треньорът Роналд Куман не може да повярва, че му е показан червен картон в домакинската загуба на Барселона от Гранада в Ла Лига.
© Снимка от БТА.

Роналд Куман се оплака от четвъртия съдия, който го изгони от пейката в шокиращата загуба на Барселона от Гранада с 1:2. Каталунците пропиляха шанса си да оглавят класирането вчера, след като допуснаха загуба след обрат в полза на съперника. Куман сериозно намали шансовете си да спечели титлата в дебютния си сезон начело на отбора. До червения картон на Роналд Куман се стигна в 63-ата минута, когато бурно изрази недоволството си при изравнителния гол на съперника.

Четвъртият съдия сигнализира на главния за неуважение на нидерландеца към него и Куман бе пратен на трибуната. Треньорът обаче твърди, че не е казал нищо обидно и настоява да види какво е записано в доклада на съдията. Това беше втората загуба на Барселона в 23 мача и борбата за титлата вече не е изцяло в ръцете на тима, а зависи и от резултатите на конкурентите. Заради червения си картон Куман няма да бъде на пейката за гостуването на Валенсия през уикенда и сблъсъка на върха с Атлетико Мадрид през следващия уикенд.

Тази публикация е валидна до 09:01 часа на 30.04.2022 година.