„Вълците“ ще имат трудности в европейския мач

Очаква се Рома да бъде без Хавиер Пасторе, Даниеле Де Роси и Диего Пероти в двубоя от Шампионска Лига срещу Виктория Пилзен. Вчера отборът спечели втора поредна победа, спечелвайки с 3:1 над Лацио. Но бе платена висока цена с контузии на ключови играчи. Пасторе напусна накуцвайки през първото полувреме с болка в прасеца. Той няма да играе в следващите два мача срещу Виктория Пилзен и Емполи.

На Пастроре ще бъдат направени допълнителни тестове. Де Роси също пожела да бъде заменен, след като почувства дискомфорт в коляното. Капитанът потвърди пред вестник „Ил Темпо“, че се нуждае от почивка. За Александър Коларов стана ясно, че е счупил малкия пръст на левия си крак, но остана на терена до края и дори вкара гол. Затова се смята, че бранителят няма да отсъства от мача в Шампионска Лига.