Левандовски с 10 гола в първите 5 мача в Бундеслигата

Роберт Левандовски вкара хеттрик в победата на Байерн с 5:0 над Айнтрахт Франкфурт

0
10

Левандовски се записа в историята с това постижение и няма да спре да подобрява рекорди.

Роберт Левандовски
Роберт Левандовски празнува първият си гол в хеттрика си за Байерн срещу Айнтрахт Франкфурт.
© Снимка от БТА.

Неудържимият нападател Роберт Левандовски вкара хеттрик в победата на Байерн с 5:0 над Айнтрахт Франкфурт и вече има 10 гола в пет мача от Бундеслигата. Така полският национал стана първият играч с десет попадения в първите пет кръга от първенството. Левандовски се записа в историята с това постижение и няма да спре да подобрява рекорди в германския футбол.

Първият си гол вчера вкара в 10-ата минута, когато отбраната на съперника му остави твърде много свободно пространство. След половин час игра Роберт Левандовски отново се разписа, засичайки с глава центриране от корнер. Хеттрикът бе оформен в 61-ата минута след пас на Дъглас Коста. Убедителната победа на баварците бе оформена с попаденията на резервите Лерой Зане и Джамал Мусиала.

Тази публикация е валидна до 09:20 часа на 25.10.2021 година.