[signinlocker]
На 22.09.2015 (вторник) от 16:00 часа: Локомотив Мездра – Литекс със съдия Георги Димитров, Черноморец Балчик – Локомотив Горна Оряховица със съдия Ивелин Занев, Дунав – Ботев Гълъбово със съдия Димитър Желязков.
На 23.09.2015 (сряда) от 16:00 часа: Оборище Панагюрище – Локомотив Пловдив със съдия Ивайло Стоянов, Пирин Разлог – Черно море със съдия Ангел Ангелов, Локомотив Мездра – Лудогорец със съдия Георги Игнатов, Вихър Строево – Добруджа със съдия Валентин Станчев, Светкавица – Берое със съдия Никола Атанасов, Спартак Плевен – Славия със съдия Александър Костадинов, Септември Симитли – Ботев Пловдив със съдия Петър Доровски, Етър – Созопол със съдия Драгомир Драганов, Пирин Гоце Делчев – Монтана със съдия Румен Христов, Несебър – Пирин Благоевград със съдия Рюстем Карагарен, Верея – Банско със съдия Валентин Железов; от 18:45 часа: ЦСКА – Нефтохимик (пряко по Диема спорт 2) със съдия Боян Славков.
На 24.09.2015 (четвъртък) от 18:45 часа: Поморие – Левски (пряко по Диема спорт 2) със съдия Стефан Апостолов.
Регламент: Победителите в този етап се излъчват чрез отстраняване в една среща. При равенство в редовното време, се играят две продължения по 15 минути, а при запазване на равенството след края на продълженията, се изпълняват дузпи.