Програма за 1/16-финали за Купа на България

Програма на шестнадесетфиналите за Купата на България по дати, часове, съдии и телевизия за излъчване

0
6
Купа на България
Купа на България

1. На 21.09.2021 (вторник)

От 15:45 часа: Родопа Смолян – Локомотив Пловдив (пряко по Диема спорт) със съдия Димо Стоянов Димов с асистенти Станимир Емилов Трифонов и Петър Веселинов Балтов, 4-ти Стефан Атанасов Гурков.

От 16:00 часа: Ямбол – Арда Кърджали със съдия Кристиян Николов Колев с асистенти Николай Неделчев Чакъров и Румен Емилов Иванов, 4-ти Валентин Георгиев Станчев.

От 16:00 часа: Левски Крумовград – Царско село със съдия Неделчо Танчев Гаджалов с асистенти Георги Валентинов Стамболджиев и Цветан Гошов Горанов, 4-ти Денислав Йорданов Сталев.

От 16:00 часа: Розова Долина – Берое със съдия Валентин Станчев Железов с асистенти Мирослав Николаев Желев и Васил Стоянов Шавов, 4-ти Светослав Иванов Лазаров.

От 18:00 часа: Монтана – ЦСКА 1948 със съдия Димитър Димитров Димитров с асистенти Драгомир Руменов Милев и Станислав Лазаров Станев, 4-ти Геро Георгиев Писков.

От 18:45 часа: Етър – Ботев Пловдив (пряко по Диема спорт) със съдия Димитър Цолов Буров с асистенти Красимир Владимиров Миланов и Радослав Георгинов Вутов, 4-ти Мариян Георгиев Гребенчарски.

2. На 22.09.2021 (сряда)

От 13:00 часа: Марек – Левски (пряко по Диема спорт) съдия Георги Милков Гинчев с асистенти Илиян Петров Капарашев и Александър Христов Апостолов, 4-ти Любослав Бисеров Любомиров.

От 16:00 часа: Банско – Пирин Благовград със съдия Васил Петров Минев с асистенти Георги Любомиров Минев и Дарин Василев Иванов, 4-ти Венцислав Георгиев Митрев.

От 16:00 часа: Спортист Своге – Септември София със съдия Станимир Лозанов Тренчев с асистенти Димитър Русенов Русев и Иван Радославов Иванов, 4-ти Християна Красимирова Гутева.

От 16:00 часа: Септември Тервел – Септември Симитли със съдия Красимир Маргаритов Кръстев с асистенти Христо Пламенов Хаджийски и Калин Валентинов Киров, 4-ти Мартин Живков Великов.

От 16:00 часа: Хебър – ЦСКА-София (пряко по Диема спорт) със съдия Владимир Вълков Вълков с асистенти Йордан Петров Петров и Светослав Колев Енчев, 4-ти Рюстем Джемил Карагарен.

3. На 23.09.2021 (четвъртък)

От 13:00 часа: Миньор Перник – Черно море (пряко по Диема спорт) съдия Георги Юлиянов Иванов с асистенти Костадин Димитров Тановчев и Кирил Валентинов Чакъров, 4-ти Благой Кирилов Манов.

От 16:00 часа: Марица Пловдив – Славия със съдия Ивайло Красимиров Ненков с асистенти Димитър Добромиров Димитров и Павлин Цветанов Михайлов, 4-ти Георги Иванов Иванов.

От 16:00 часа: Спартак Варна – Лудогорец (пряко по Диема спорт) със съдия Станислав Георгиев Тодоров с асистенти Мартин Иванов Димитров и Светослав Станимиров Стойчев, 4-ти Борис Борисов Попов.

От 19:00 часа: Локомотив Горна Оряховица – Ботев Враца със съдия Иван Стефанов Иванов с асистенти Николай Георгиев Попниколов и Стоян Иванов Стоянов, 4-ти Михаел Петков Павлов.

Забележка: Победителите в този етап се излъчват чрез отстраняване в една среща. При равенство в редовното време, се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията, се изпълняват дузпи.

Тази публикация е валидна до 12:01 часа на 20.09.2022 година.

АВТОРВасил Тодоров
Предишна статияПрогнози в понеделник, 20 септември 2021 година
Следваща статияПрогнози във вторник, 21 септември 2021 година
От 1989 година професионално се занимавам с анализиране на футбола, статистика и прогнози в качеството си на: » редактор във вестник Спорт Тото » главен редактор във вестник Албион и списание Албион » главен редактор на вестник Тото Албион » редактор във вестник Еврофутбол в продължение на 15 години » създател и собственик на сайта Букмейкър от 2007 година насам

НАПИШЕТЕ КОМЕНТАР

Моля въведете своя коментар!
Моля въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.