Прогнози за вторник, 3 октомври 2017 година

0
70

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 72 мача от Чекатрейд Трофи и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, Серия C в Италия, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Чекатрейд Трофи: Кеймбридж Юнайтед – Саутхямптън (до 23) X (1:1), Родъръм – Честърфийлд 1 (2:0), Акрингтън Стенли – Блякпул 1 (2:0), Крю – Олдъм 2 (0:2), Донкастър – Съндърланд (до 23) X (0:0), Уимбълдън – Тотнъм (до 23) X (0:0), Блякбърн – Бери X (1:1), Карлайл – Лестър (до 23) X (1:1), Челтнъм – Форест Грийн 1 (2:0), Колчестър – Джилингам 2 (0:2), Флийтууд Таун – Моркамб 1 (2:1), Лутън – Барнет 1 (3:0), Милтън Кийнс Донс – Стивънидж X (0:0), Оксфорд Юнайтед – Брайтън (до 23) 1 (1:0), Питърбро – Нортхямптън 2 (0:2), Плимут – Ексетър 1 (2:0), Порт Вейл – Нюкясъл (до 23) 1 (2:1), Портсмут – Кроули Таун 1 (4:0), Рочдейл – Сток Сити (до 23) 2 (0:2), Скънторп – Гримзби 2 (0:1), Шрюсбъри – Уест Бромич Албион (до 23) 1 (2:1), Саутенд – Рединг (до 23) 1 (2:0), Уолсол – Ковънтри 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Олдършот – Дагенам & Редбридж 2 (0:1), Боръм Ууд – Ийстлий X (0:0), Честър – Уокинг X (0:0), Файлд – Гейтсхед 1 (2:0), Гайзли – Макълсфийлд 2 (1:3), Халифакс – Рексъм 2 (0:2), Хартлипул – Бароу 1 (1:0), Мейдстън – Бромли 1 (2:0), Солихъл Мурс – Ебсфлийт 2 (0:3), Сътън – Дувър X (0:0), Торки – Мейдънхед 2 (0:2).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкараспор – Ауербах 2 (0:1), Динамо Берлин – Мойселвиц 1 (2:1), Юнион Фюрстенвалде – Оберлаусиц Нойгерсдорф 1 (2:1), Халберщад – Кеми Лайпциг 2 (0:1), Херта Берлин II – Будиса Бауцен 1 (3:0), Люкенвалде – Алтглинике X (2:2), Вакер Нордхаузен – Виктория Берлин 1 (2:1), Локомотив Лайпциг – Енерги Котбус 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Ерндтебрюк – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (1:2), Вестфалия Ринерн – Бонер X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Рьохлинг Вьолклинген 1 (5:1), Хофенхайм II – ФСВ Франкфурт 1 (2:1), Хесен Касел – Фрайбург II 1 (2:1), Кикерс Офенбах – Астория Валдорф 1 (3:0), Саарбрюкен – Айнтрахт Щадталендорф 1 (3:0), Щутгарт II – Кобленц 2 (0:2), Щайнбах – Майнц II 1 (2:1), Улм – Щутгарт Кикерс 1 (2:0).

Регионална Лига Байерн: Айхщад – 1860 Мюнхен 2 (0:5), Гройтер Фюрт II – Инголщад II 2 (0:2), Гархинг – Нюрнберг II 1 (2:1), Пипинсрид – Шалдинг-Хайнинг 1 (2:0), Байройт – Меминген 2 (1:2), Унтерфьоринг – Зелингенпортен 2 (0:1).

Ладнспокал: 1860 Розенхайм – Вюрцбургер Кикерс 2 (1:2), Бармбек-Уленхорст – Тевтония 2 (0:1), Айнтрахт Рейне – Шпортфройнде Лоте 2 (1:4), Виктория Ритберг – Падерборн 2 (1:3), Гьотинген – Оснабрюк 2 (1:4).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия C, група C: Бишелие – Юве Стабия 2 (1:3), Фонди – Ренде X (0:0), Сиракуза – Матера 2 (1:2), Касертана – Виртус Франкавила X (0:0), Паджанезе – Трапани 2 (0:3), Катания – Монополи X (0:0), Катандзаро – Акрагас X (0:0), Лече – Сикула Леонцио 1 (2:1), Реджина – Козенца X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар