Прогнози за вторник, 24 октомври 2017 година

0
68

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 53 мача от Лига 1, Нейшънал Лига, Карабао Къп и Чекатрейд Трофи в Англия, Ладспокал и Купа на Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Купа на Краля в Испания, Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Лига 1: Олдъм – Бери X (0:0).

Карабао Къп: Арсенал – Норич 1 (4:0), Борнемут – Мидълзбро 1 (2:1), Бристол Сити – Кристъл Палас 1 (1:0), Лестър – Лийдс 1 (4:1), Суонси – Манчестър Юнайтед 2 (1:4), Манчестър Сити – Улвърхямптън 1 (4:0).

Чекатрейд Трофи: Брадфорд – Манчестър Сити (до 23) 1 (2:1), Линкълн Сити – Евертън (до 23) 1 (2:1), Нотс Каунти – Мансфийлд X (1:1), Уигън – Мидълзбро (до 23) 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Олдършот – Сътън 2 (0:1), Бромли – Мейдънхед X (0:0), Честър – Бароу 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Макълсфийлд 1 (2:0), Дувър – Уокинг 1 (2:0), Ийстлий – Солихъл Мурс 1 (1:0), Ебсфлийт – Торки X (0:0), Файлд – Рексъм 1 (2:1), Гайзли – Боръм Ууд 2 (1:3), Халифакс – Мейдстън 2 (0:2), Хартлипул – Транмиър 2 (0:2), Лейтън Ориент – Гейтсхед X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Купа на Германия: Байер Леверкузен – Юнион Берлин 1 (2:0), Фортуна Дюселдорф – Борусия Мьонхенгладбах 2 (0:3), Падерборн – Бохум 2 (0:3), Веен – Шалке 2 (1:4), Майнц – Холщайн Кил 1 (1:0), Гройтер Фюрт – Инголщад 2 (0:2), Магдебург – Борусия Дортмунд 2 (1:5), Швайнфурт – Айнтрахт Франкфурт 2 (1:5).

Ландспокал: Офенбах – Шот Майнц 2 (0:4).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Интер – Сампдория 1 (1:0).

Серия Б: Асколи – Специя 2 (0:1), Авелино – Про Верчели 2 (0:1), Карпи – Палермо 2 (0:1), Читадела – Венеция 2 (1:2), Емполи – Пескара 2 (0:1), Виртус Ентела – Кремонезе 1 (1:0), Фоджа – Парма X (0:0), Фрозиноне – Тернана 1 (2:0), Новара – Салернитана 1 (2:0), Перуджа – Чезена 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Купа на Краля: Картахена – Севиля 2 (1:2), Нумансия – Малага 1 (2:1), Хетафе – Алавес 1 (2:1), Реал Сарагоса – Валенсия X (1:1), Кадис – Реал Бетис X (1:1), Реал Мурсия – Барселона 2 (1:5).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Купа на България, осминафинали: Царско село – Ботев Пловдив 2 (1:5), Литекс – Локомотив София X (1:1), ЦСКА-София – Ботев Враца 1 (2:1), Дунав Русе – Струмска слава 1 (3:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.