РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Лигата, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Серия B в Италия, Примера Дивисион в Истания и Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Лигата: Астън Вила – Бирмингам 1 (2:0), Фулъм – Сток Сити 2 (1:2), Хъл Сити – Суонси 2 (0:1), Лестър – Уест Хям 1 (2:0), Мидълзбро – Уулвс 1 (3:0), Престън – Борнемут 2 (1:2), Съндърланд – Манчестър Сити 2 (0:3), Рединг – Евертън 2 (1:2).

Лига 2: Нотс Каунти – Кроули Таун 1 (2:0).

Нейшънъл Лига: Брейнтрий – Уокинг X (1:1), Бромли – Кидърминстър 1 (2:0), Ийстлий – Дувър 1 (2:1), Форест Грийн – Челтнъм X (1:1), Гизли – Саутпорт 1 (2:0), Халифакс – Гейтсхед 2 (0:1), Линкълн Сити – Олтринкам 1 (3:1), Макълсфийлд – Бароу 1 (2:1), Торки – Боръм Ууд 1 (2:1), Транмиър – Олдършот 1 (2:0), Уелинг – Честър X (1:1), Рексъм – Гримзби X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Волфсбург 1 (3:0), Дармщад – Вердер Бремен X (0:0), Херта Берлин – Кьолн 1 (2:1), Инголщад – Хамбургер 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Бохум X (1:1), Кайзерслаутерн – Нюрнберг 1 (2:0), Карлсруе – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1), Зандхаузен – 1860 Мюнхен X (1:1).

Трета Лига: Майнц Ам – Ерцгебирге Ауе X (1:1), Аален – Веен 1 (1:0), Вердер Бремен Ам – Вюрцбургер Кикерс X (1:1), Кемницер – Щутгарт Ам 1 (3:1), Халешер – Ерфурт 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Ватеншайд – Шпорфройнде Лоте X (1:1), Велберт – Верл 2 (0:1), Ерндтебрюк – Ален X (1:1), Вегберг-Беек – Виктория Кьолн 2 (0:3), Кьолн Ам – Оберхаузен 2 (1:2), Рьодингхаузен – Шалке Ам 1 (3:0), Есен – Фортуна Дюселдорф Ам 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Удинезе – Милан 2 (1:2).

Серия B: Авелино – Новара 1 (2:1), Бреша – Про Верчели 1 (2:1), Чезена – Модена 1 (3:1), Комо – Трапани 1 (1:0), Кротоне – Бари X (1:1), Виртус Ентела – Каляри 2 (0:2), Ланчано – Виченца 1 (2:1), Латина – Асколи Пикио 1 (2:1), Пескара – Салернитана 1 (1:0), Специя – Перуджа 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Хетафе 1 (3:0), Еспаньол – Валенсия 2 (1:2), Гранада – Реал Сосиедад 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Купа на България: Черноморец Балчик – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:2), Дунав Русе – Ботев Гълъбово 1 (2:1), Локомотив Мездра – Литекс 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.