РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 54 мача от Лига 1, Карабао Къп, Чекатрейд Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Ла Лига и Купа на Краля в Испания, Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Лига 1: Уигън – Нортхямптън 1 (3:1).

Карабао Къп: Астън Вила – Мидълзбро 1 (2:0), Борнемут – Брайтън 1 (2:1), Брентфорд – Норич X (0:0), Бристол Сити – Сток Сити X (2:2), Бърнли – Лийдс 1 (3:0), Кристъл Палас – Хъдърсфийлд 2 (0:1), Лестър – Ливърпул 1 (2:1), Уест Хям – Болтън X (0:0), Улвърхямптън – Бристол Роувърс X (0:0), Рединг – Суонси 2 (1:2), Тотнъм – Барнзли 1 (5:1).

Чекатрейд Трофи: Акрингтън Стенли – Мидълзбро (до 23) X (0:0), Бери – Рочдейл 1 (2:1), Уолсол – Уест Бромич Албион (до 23) 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Щутгарт 1 (2:1), Аугсбург – РБ Лайпциг 2 (0:2), Шалке – Байерн 2 (1:2), Волфсбург – Вердер Бремен 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Холщайн Кил – Санкт Паули 1 (2:0), Инголщад – Дуисбург 1 (1:0), Кайзерслаутерн – Ерцгебирге Ауе 1 (1:0), Заундхаузен – Юнион Берлин 1 (2:1).

Трета Лига: Ханза Рощок – Цвикау 1 (2:1), Шпортфройнде Лоте – Веен 2 (0:1), Магдебург – Падерборн 1 (2:1), Зоненхоф Гросаспах – Карлсруе 2 (0:1), Вердер Бремен II – Халешер 2 (1:2).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Волфсбург II X (1:1).

Регионална Лига Запад: РВ Есен – Вестфалия Ринерн 1 (2:0), Юрдинген – Рьодингхаузен 2 (0:2), Вайденбрюк – Ерндтебрюк 1 (2:0).

Регионална Лига Байерн: Розенхайм – Гройтер Фюрт II 2 (1:2), Швайнфурт – Илертисен 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Болоня – Интер 2 (0:4).

Серия Б: Асколи – Фрозиноне 2 (0:2), Бари – Кремонезе 2 (1:2), Карпи – Фоджа X (1:1), Читадела – Чезена 2 (0:1), Палермо – Перуджа X (0:0), Парма – Емполи 1 (2:1), Пескара – Виртус Ентела 2 (1:2), Про Верчели – Салернитана 2 (0:3), Специя – Новара 1 (1:0), Тернана – Бреша 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Валенсия – Малага 1 (1:0), Барселона – Ейбар 1 (2:0).

Купа на Краля: Спортинг Хихон – Нумансия 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Купа на България, 1/16 финали: Нефтохимик Бургас – Царско село 2 (1:2), Несебър – ЦСКА София 2 (0:3), Севлиево – Берое 2 (1:2), Сокол Марково – Дунав Русе 2 (1:2), Вихрен Сандански – Септември София X (1:1), Ботев Гълъбово – Левски 2 (0:3).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.