Прогнози за вторник, 14 ноември 2017 година

0
64

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 69 мача от световни квалификации, евроквалификации, Азия, европейско първенство, Купа на Англия, Регионална Лига и Ландспокал в Германия, приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

Световни квалификации

Зона Африка: Буркина Фасо – Кабо Верде 1 (2:0), Сенегал – Южна Африка 1 (3:1).

Зона Европа, плейоф: Ейре – Дания 1 (2:0).

Азия

Купа на Азия, квалификации: Непал – Филипини 2 (0:1), Туркменистан – Китайско Тайпе 1 (4:1), Таджикистан – Йемен 2 (1:2), Камбоджа – Йордания 2 (0:2), Макау – Киргизстан 2 (0;2), Сингапур – Бахрейн 2 (2:3), Бутан – Оман X (1:1), Хонг Конг – Ливан X (1:1), Виетнам – Афганистан 1 (4:0), Палестина – Малдиви 1 (4:0), Индия – Мианмар 2 (1:2).

Евроквалификации

Евроквалификации за младежи до 21 години: Армения – Сърбия 2 (0:4), Македония – Австрия 1 (2:1), Азербайджан – Косово 2 (0:2), Кипър – Унгария 2 (1:3), Турция – Белгия 1 (2:1), Грузия – Литва 1 (2:1), Молдова – Чехия 2 (0:3), Естония – Исландия 2 (1:2), България – Черна гора 1 (2:0), Полша – Дания 1 (2:1), Израел – Германия 2 (1:2), Португалия – Швейцария 1 (4:0), Норвегия – Ейре X (1:1), Уелс – Румъния 2 (0:2), Шотландия – Украйна 1 (2:0), Испания – Словакия 1 (4:1).

Европейско първенство за юноши до 19 години: Андора – Босна и Херцеговина 2 (0:4), Грузия – Франция 2 (1:3), Лихтенщайн – Македония 2 (1:3), Швейцария – Белгия 2 (0:1), България – Англия 2 (0:2), Фарьорски острови – Исландия 2 (1:5), Дания – Хърватия 1 (2:1), Сан Марино – Латвия 2 (0:3), Гибралтар – Румъния 2 (1:2), Гърция – Русия 2 (1:3), Армения – Люксембург 1 (3:0), Шотландия – Чехия 2 (0:3).

Приятелски мачове

Приятелски мачове: Южна Корея – Сърбия 2 (1:2), Китай – Колумбия 2 (0:1), Обединени Арабски Емирства – Узбекистан 1 (2:1), Аржентина – Нигерия 1 (1:0), Катар – Исландия X (1:1), Словакия – Норвегия 2 (0:2), Русия – Испания 2 (1:4), Румъния – Холандия 2 (0:1), Унгария – Коста Рика 2 (0:2), Алжир – Централна Африка 1 (3:1), Австрия – Уругвай 1 (1:0), Белгия – Япония 1 (2:1), Германия – Франция 2 (0:2), Уелс – Панама 1 (2:1), Англия – Бразилия 1 (2:1), Португалия – САЩ 1 (2:0).

Приятелски мач за младежи до 21 години: Италия – Русия 2 (1:2).

Елитна Лига за младежи до 20 години: Грузия – Албания 1 (2:0), Италия – Холандия 1 (2:0), Германия – Англия X (1:1).

Приятелски мач за юноши до 17 години: Англия – Германия X (1:1).

Англия

Купа на Англия: Акрингтън Стенли – Гайзли 1 (2:1), Бери – Уокинг 1 (3:0), Скънторп – Нортхямптън 2 (0:1).

Германия

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Вуперталер 2 (0:2).

Ландспокал: Ригелсберг – Саарбрюкен 2 (0:3), Бергиш Гладбах – Виктория Кьолн 2 (1:4).

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.