Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 78 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Лига Про и Купа на Италия, Ла Лига в Испания, Трета Лига и Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Арсенал – Уест Хям 1 (2:1), Хъл Сити – Мидълзбро 2 (0:2), Сахтхямптън – Кристъл Палас 2 (1:2), Суонси – Тотнъм 2 (0:4), Челси – Манчестър Сити 2 (0:1), Ливърпул – Борнемут 1 (4:1).

Чемпиъншип: Хъдърсфийлд – Норич X (0:0), Нюкясъл – Бъртън Албион 1 (4:0).

Лига 1: Оксфорд Юнайтед – Флитууд Таун 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Ковънтри 1 (5:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – РБ Лайпциг 2 (0:1), Борусия Мьонхенгладбах – Херта Берлин 1 (2:1), Дармщад – Байер Леверкузен 2 (1:4), Аугсбург – Инголщад X (1:1), Волфсбург – Фрайбург 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Бохум – Кайзерслаутерн 1 (2:1), Гройтер Фюрт – Айнтрахт Брауншвайг 2 (0:2), 1860 Мюнхен – Щутгарт X (1:1), Динамо Дрезден – Хайденхайм 1 (2:0), Юнион Берлин – Ерцгебирге Ауе 1 (3:0).

Трета Лига: ФСВ Франкфурт – Цвикау 1 (1:0), Халешер – Падерборн X (1:1), Ханза Рощок – Дуисбург 2 (1:3), Холщайн Кил – Веен 2 (0:1), Пройсен Мюнстер – Шпортфройнде Лоте X (0:0), Зоненхоф Гросаспах – Оснабрюк 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Люкенвалде – Вакер Нордхаузен 2 (0:1), Мойселвиц – Юнион Фюрстенвалде 1 (2:1), Нойстерлиц – Виктория Берлин 2 (1:4).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Байерн Хоф 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Купа на Италия: Наполи – Ювентус 2 (0:2).

Лига Про, група Б: Самбенедетезе – Лумецане X (0:0), Албинолефе – Реджана 1 (2:0), Макератезе – Басано Виртус 2 (0:2), Мантова – Форли 2 (1:2), Порденоне – Модена 2 (0:1), Сантарканджело – Судтирол 1 (2:0), Венеция – Фералпи Сало 1 (1:0), Анкона – Терамо 2 (0:2), Губио – Фано 1 (2:0), Падова – Парма 1 (2:1).

Лига Про, група C: Катандзаро – Фоджа 2 (2:3), Мелфи – Вибонезе 2 (1:2), Монополи – Козенца 1 (2:1), Паджанезе – Фонди 1 (2:0), Сиракуза – Касертана 1 (2:0), Таранто – Реджина 1 (2:0), Катания – Виртус Франкавила X (0:0), Матера – Фиделис Андрия 2 (0:1), Месина – Акрагас 2 (1:2), Лече – Юве Стабия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Барселона – Севиля 1 (4:1), Алавес – Осасуна 1 (2:0), Депортиво Ла Коруня – Гранада 2 (1:2), Спортинг Хихон – Малага 1 (2:1), Леганес – Реал Мадрид 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Купа на България: Литекс – Черно море 2 (1:2), Локомотив Пловдив – Лудогорец 2 (0:2).

Североизточна Трета Лига: Светкавица Търговище – Черноморец Балчик 2 (1:2), Калиакра – Добруджа 2 (0:1).

Югозападна Трета Лига: Пирин Гоце Делчев – Вихрен 1 (2:0), Рилски спортист – Сливнишки герой 2 (1:2), Септември Симитли – Балкан Ботевград 1 (2:0), Хебър – Велбъжд 1 (3:1), Миньор Перник – Чепинец 1 (3:0), Пирин Разлог – Струмска слава 2 (0:2), Ботев Ихтиман – Свобода Пещера X (1:1), Чавдар Етрополе – Марек 1 (2:1), Беласица Петрич – Германея 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Димитровград X (1:1), Загорец – Арда 1 (3:0), Верея II – Розова долина 2 (1:3), Борислав Първомай – Гигант Съединение 1 (2:1), Марица Пловдив – Атлетик Куклен 1 (2:1), Евроколеж – Свиленград 1 (2:1), Раковски – Карнобат 2 (1:2), Любимец – Елхово 1 (1:0), Ураган Бояджик – Миньор Раднево 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.