Прогнози за сряда, 20 септември 2017 година

0
67

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 64 мача от Карабао Къп в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Серия C в Италия, Ла Лига и Купа на Краля в Испания, Купа на Аматьорите и Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Карабао Къп: Арсенал – Донкастър 1 (3:1), Челси – Норингам 1 (3:1), Евертън – Съндърланд 1 (1:0), Манчестър Юнайтед – Бъртън Албион 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Манчестър Сити X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: ФК Кьолн – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Майнц – Хофенхайм X (1:1), Хамбургер – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Херта Берлин – Байер Леверкузен X (1:1), Фрайбург – Хановер 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Гройтер Фюрт 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф – Ян Регенсбург X (0:0), Хайденхайм – Дармщад 1 (2:0), Динамо Дрезден – Арминия Билефелд X (1:1).

Трета Лига: Мепен – Оснабрюк 1 (2:0), Кемницер – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Ерфурт – Унтерхахинг 2 (0:2), Пройсен Мюнстер – Аален X (0:0), Вюрцбургер Кикерс – Карл Цайс Йена 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Алтона – Айнтрахт Брауншвайг II 1 (2:0), Санкт Паули II – Хановер II 1 (1:0).

Регионална Лига Запад: Фортуна Дюселдорф II – Оберхаузен 1 (2:1), Бонер – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2), Борусия Дортмунд II – Алемания Аахен X (0:0), ФК Кьолн II – Верл 1 (2:1), Вегберг-Беек – Ватеншайд 1 (2:1), Вуперталер – Виктория Кьолн X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Беневенто – Рома 2 (0:4), Милан – Спал 1 (3:1), Аталанта – Кротоне 1 (4:1), Каляри – Сасуоло 2 (0:1), Дженоа – Киево X (0:0), Ювентус – Фиорентина 1 (3:1), Лацио – Наполи 2 (0:1), Удинезе – Торино 1 (2:1), Верона – Сампдория 2 (0:2).

Серия C, група A: Ливорно – Лукезе 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Атлетик Билбао – Атлетико Мадрид 2 (1:2), Леганес – Хирона X (1:1), Депортиво Ла Коруня – Алавес 1 (2:0), Реал Мадрид – Реал Бетис 1 (2:0), Севиля – Лас Палмас 1 (4:1).

Купа на Краля: Кордоба – Тенерифе X (0:0), Форментера – Логронес 2 (1:3), Химнастика Сеговиана – Понферадина 2 (1:2), Калахора – Фуенлабрада X (1:1), Талавера – Картахена 2 (0:3), Кадис – Осасуна 2 (0:2), Еркулес – Елче 2 (0:1), Реал Мурсия – Олот 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Купа на България, шестнадесетфинали: Черноморец Балчик – Славия 2 (0:2), Монтана – Черно море 2 (1:2), Ботев Враца – Пирин Благоевград 2 (1:3), Локомотив София – Верея X (1:1), Струмска слава – Созопол 1 (2:1), Поморие – Етър 2 (1:2), Литекс – Витоша Бистрица 1 (2:1).

Купа на Аматьорската футболна лига, квалификации: Трявна – Янтра 1919 1 (2:1), Мизия Кнежа – Спартак Плевен 2 (1:2), Спортист Своге – Пирдоп 1 (2:0), Сливнишки герой – Елин Пелин 1 (2:1), Рилски спортист – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Чавдар Етрополе – Балкан Ботевград 1 (3:1), Хебър Пазарджик – Свобода Пещера 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.