РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете за Купа на Англия, Джонстън`с Пейнт Трофи, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Серия А и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Уикъмб – Астън Вила 2 (0:2), Арсенал – Съндърланд 1 (3:0), Бирмингам – Борнемут 2 (1:2), Брентфорд – Уолсол 1 (3:1), Бери – Брадфорд X (1:1), Колчестър – Чарлтън X (1:1), Донкастър – Сток Сити 2 (1:3), Ийстлий – Болтън 2 (1:2), Евертън – Дагенам & Редбридж 1 (3:0), Хартлипул – Дарби 2 (0:3), Хъдърсфийлд – Рединг X (1:1), Хъл Сити – Брайтън 1 (2:0), Ипсуич – Портсмут 1 (1:0), Лийдс – Родъръм 1 (2:0), Мидълзбро – Бърнли 1 (3:1), Нюпорт – Блякбърн 2 (0:2), Нортхямптън – Милтън Кийнс Донс X (0:0), Норич – Манчестър Сити 2 (0:2), Нотингам – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Питърбро – Престън X (1:1), Шефилд Уензди – Фулъм 1 (3:1), Саутхямптън – Кристъл Палас 1 (2:0), Уотфорд – Нюкясъл 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Бристол Сити 1 (2:0), Уест Хям – Улвс 1 (2:0), Манчестър Юнайтед – Шефилд Юнайтед 1 (3:0).

Джонстън`с Пейнт Трофи: Барнзли – Флийтууд Таун 1 (2:1).

Лига 1: Блякпул – Порт Вейл X (1:1), Олдъм – Милуол 2 (1:2), Рочдейл – Честърфийлд 1 (3:1), Суиндън – Саутенд X (0:0).

Лига 2: Акрингтън – Нотс Каунти 1 (2:0), Барнет – Бристол Роувърс 2 (1:2), Кроули Таун – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Мансфийлд – Стивънидж 1 (2:0).

Нейшънал Лига: Олдършот – Честър X (1:1), Олтринкам – Гейтсхед X (1:1), Бароу – Транмиър 2 (1:2), Боръм Ууд – Челтнъм 2 (0:2), Бромли – Саутпорт X (1:1), Гизли – Форест Грийн 2 (0:2), Линкълн Сити – Дувър X (1:1), Макълсфийлд – Халифакс 1 (2:0), Торки – Брейнтрий 2 (0:2), Уелинг – Гримзби 2 (0:3), Рексъм – Уокинг 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Приятелски мачове: Верл – Оснабрюк 2 (1:2), Пройсен Мюнстер – Скендербеу 1 (2:1), Стандард Лиеж – Майнц X (1:1), Хамбургер – Аякс X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Карпи – Удинезе X (1:1), Фиорентина – Лацио 1 (2:0), Рома – Милан 1 (2:1).

Лига Про, група A: Алесандрия – Падова 1 (3:1), Читадела – Судтирол 1 (2:0), Басано Виртус – Реджана 1 (2:1), Джана Ерминио – Порденоне 1 (1:0).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Лупа Рома 1 (3:1), Савона – Прато X (1:1), Терамо – Чита ди Понтедера X (1:1), Сантарканджело – Макератезе 1 (1:0), Тутокуойо – Спал 2 (0:1), Арецо – Римини 1 (2:0).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Козенца X (1:1), Фиделис Андрия – Катания X (1:1), Мелфи – Катандзаро 1 (2:1), Беневенто – Акрагас 1 (2:0), Месина – Мартина Франка 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Гранада 1 (3:0), Хетафе – Реал Бетис 1 (2:0), Севиля – Атлетик Билбао 1 (2:0), Реал Мадрид – Депортиво Ла Коруня 1 (3:0), Леванте – Райо Валекано 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Хирона 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Луго 1 (2:1), Мирандес – Алмерия X (1:1), Реал Валядолид – Елче 1 (2:1), Нумансия – Депортиво Алавес X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.