Прогнози за събота, 9 септември 2017 година

0
62

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 149 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа и Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Ливърпул 1 (2:0), Арсенал – Борнемут 1 (2:0), Брайтън – Уест Бромич Албион 2 (0:1), Евертън – Тотнъм 2 (0:2), Лестър – Челси 2 (1:3), Саутхямптън – Уотфорд 1 (2:0), Сток Сити – Манчестър Юнайтед 2 (1:3).

Чемпиъншип: Астън Вила – Брентфорд 2 (0:2), Болтън – Мидълзбро X (2:2), Фулъм – Кардиф 1 (2:0), Лийдс – Бъртън Албион 1 (3:1), Норич – Бирмингам X (1:1), Престън – Барнзли 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Ипсуич X (0:0), Рединг – Бристол Сити X (0:0), Съндърланд – Шефилд Юнайтед 2 (0:2), Улвс – Милуол 1 (2:1), Шефилд Уензди – Нотингам 1 (1:0).

Лига 1: Уимбълдън – Портсмут 1 (2:1), Бристол Роувърс – Уолсол 1 (2:1), Чарлтън – Саутенд 1 (2:0), Флийтууд Таун – Олдъм 1 (3:0), Нортхямптън – Донкастър 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Джилингам 1 (3:1), Питърбро – Брадфорд 2 (0:2), Плимут – Милтън Кийнс Донс 2 (0:2), Рочдейл – Блякбърн 1 (2:1), Родъръм – Бери 1 (2:0), Скънторп – Блякпул 1 (2:0), Шрюсбъри – Уигън 2 (0:1).

Лига 2: Мансфийлд – Гримзби Таун 2 (0:1), Акрингтън – Карлайл 1 (2:1), Барнет – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Колчестър – Кроули Таун 1 (1:0), Ковънтри – Порт Вейл 2 (1:2), Крю – Честърфийлд 1 (2:1), Форест Грийн – Ексетър 2 (1:3), Лутън – Суиндън 2 (0:2), Нюпорт – Уикъмб 1 (1:0), Нотс Каунти – Моркамб X (0:0), Стивънидж – Линкълн Сити 1 (2:1), Йоувил – Челтнъм 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Олдършот – Дувър 1 (1:0), Боръм Ууд – Лейтън Ориент 2 (1:2), Честър – Ебсфлийт 2 (0:3), Файлд – Бромли 1 (2:1), Гайзли – Ийстлий 2 (0:2), Халифакс – Мейдънхед 1 (1:0), Хартлипул – Дагенам & Редбридж 2 (0:1), Мейдстън – Уокинг 2 (1:2), Солихъл Мурс – Макълсфийлд 2 (1:2), Сътън – Гейтсхед 1 (2:1), Торки – Рексъм 2 (0:2), Транмиър – Бароу 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Майнц – Байер Леверкузен 1 (2:0), Борусия Мьонхенгладбах – Айнтрахт Франкфурт 1 (1:0), Аугсбург – ФК Кьолн X (1:1), Фрайбург – Борусия Дортмунд 2 (1:2), Волфсбург – Хановер 1 (1:0), Хофенхайм – Байерн 2 (1:4).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Дуисбург 1 (2:0), Холщайн Кил – Кайзерслаутерн X (0:0), Инголщад – Ерцгебирге Ауе 2 (0:1).

Трета Лига: Кемницер – Карслруе 1 (2:0), Ерфурт – Карл Цайс Йена 1 (2:0), Халешер – Веен 2 (0:2), Шпортфройнде Лоте – Унтерхахинг X (0:0), Магдебург – Ханза Рощок 2 (1:2), Зоненхоф Гросаспах – Оснабрюк 1 (2:0), Вюрцбургер Кикерс – Падерборн 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Санкт Паули II X (1:1), Хамбургер II – Еутин 1 (2:0), Вайше Фленсбург – Алтона 2 (0:2), Йедело – Хавелсе 2 (0:2).

Регионална Лига Североизток: Локомотив Лайпциг – Виктория Берлин 2 (0:1).

Регионална Лига Запад: Борусия Дортмунд II – Рьодингхаузен 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф II – Виктория Кьолн 2 (1:2), Ерндтебрюк – Алемания Аахен 2 (0:3), ФК Кьолн II – Вестфалия Ринерн X (0:0), РВ Есен – Вегберг-Беек 1 (4:0), Юрдинген – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2), Вайденбрюк – Оберхаузен 2 (1:2), Вуперталер – Верл 1 (3:0).

Регионална Лига Югозапад: Кикерс Офенбах – Щутгартер Кикерс 2 (0:2), Шот Майнц – Фрайбург II 1 (2:0), Айнтрахт Щадталендорф – Астория Валдорф 2 (1:2), Щутгарт II – Майнц II 1 (2:1), Щайнбах – Елверсберг 1 (2:1), Улм – Хесен Касел 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Гройтер Фюрт II – Шалдинг-Хайнинг 1 (1:0), Гархинг – 1860 Мюнхен X (1:1), Пипинсрийд – Меминген 1 (2:1), Зелингенпортен – Нюрнберг II 2 (1:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Ювентус – Киево 1 (3:1).

Серия Б: Асколи – Новара 2 (0:2), Авелино – Фоджа 2 (1:2), Бари – Венеция 1 (1:0), Карпи – Салернитана 2 (0:1), Палермо – Емполи 1 (2:0), Про Верчели – Кремонезе X (1:1), Специя – Виртус Ентела 1 (2:0), Тернана – Чезена 2 (0:3).

Серия C, група C: Фиделис Андрия – Касертана 2 (1:2), Матера – Козенца 1 (2:0), Монополи – Акрагас X (0:0), Ренде – Сиракуза 1 (1:0), Катания – Лече 2 (1:2), Катандзаро – Юве Стабия 2 (0:1), Паджанезе – Реджина X (1:1), Трапани – Сикула Леонцио 1 (2:1), Виртус Франкавила – Фонди X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Реал Мадрид – Леванте 1 (5:0), Валенсия – Атлетико Мадрид 2 (2:3), Севиля – Ейбар 2 (0:2), Барселона – Еспаньол 1 (3:0).

Ла Лига: Уеска – Севиля Б 1 (3:1), Барселона Б – Кордоба 1 (2:1), Спортинг Хихон – Реал Овиедо 1 (2:0), Алмерия – Ла Хоя Лорка 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Пирин Благоевград – Локомотив Пловдив X (1:1), Славия – Лудогорец 2 (1:5).

Втора Лига: Ботев Гълъбово – Царско село 2 (1:2), Оборище – Поморие 1 (2:1), Монтана – Несебър X (1:1), Локомотив София – Нефтохимик 1 (2:0), Созопол – Струмска слава 1 (2:0).

Североизточна Трета Лига: Септември Тервел – Локомотив Русе 1 (2:1), Ботев Нови пазар – Добруджа X (0:0), Светкавица Търговище – Спартак Варна 1 (1:0), Хитрино – Бенковски Бяла 1 (3:0), Калиакра – Суворово 2 (0:2).

Северозападна Трета Лига: Партизан Червен бряг – Спартак Плевен 2 (1:2).

Югозападна Трета Лига: Рилски спортист – Ботев Ихтиман 1 (2:0), Пирин Гоце Делчев – ЦСКА 1948 2 (1:3), Септември Симитли – Свобода Пещера 1 (2:0), Марек – Беласица X (1:1), Сливнишки герой – Вихрен Сандански 1 (2:1), Банско – Елин Пелин 1 (2:0), Балкан Ботевград – Германея 1 (2:0), Хебър – Пирин Разлог 1 (3:0), Миньор Перник – Чавдар Етрополе 1 (2;1).

Югоизточна Трета Лига: Верея II – Гигант Съединение 1 (1:0), Димитровград – Розова долина 2 (1:2), Евроколеж – Атлетик Куклен 1 (2:1), Арда – Сокол Марково 1 (2:1), Раковски – Миньор Раднево 2 (1:2), Ямбол 1915 – Левски Карлово 1 (1:0), Борислав Първомай – Тунджа Ягода 1 (3:0), Асеновец – Свиленград X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.