РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 100 мача от световни квалификации, приятелски, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_6″]България[/handle]
[handle to=“tab_7″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Зона Африка: Габон – Мароко 1 (2:1), ДР Конго – Либия 1 (3:1), Буркина Фасо – Южна Африка 1 (1:0), Кот д`Ивоар – Мали 1 (2:0), Сенегал – Кабо Верде 1 (3:0).

Зона Европа: Армения – Румъния 2 (1:2), Азербайджан – Норвегия 2 (0:2), Англия – Малта 1 (3:0), Черна гора – Казахстан 1 (2:0), Германия – Чехия 1 (3:0), Северна Ирландия – Сан Марино 1 (3:0), Полша – Дания 1 (2:1), Шотландия – Литва 1 (3:0), Словения – Словакия 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Лига 1: Питърбро – Бери 1 (2:0), Суиндън – Болтън X (1:1), Брадфорд – Шрусбъри 1 (3:0), Джилингам – Олдъм 1 (2:1), Рочдейл – Саутенд (2:0), Скънторп – Нортхямптън 1 (3:1).

Лига 2: Мансфийлд – Нотс Каунти 1 (2:1), Акрингтън – Челтнъм 1 (2:1), Блякпул – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Колчестър – Нюпорт 1 (2:0), Донкастър – Барнет 1 (3:0), Ексетър – Гримзби X (1:1), Хартлипул – Кроули Таун 1 (1:0), Лейтън Ориент – Портсмут 2 (1:2), Лутън – Крю 1 (3:1), Моркамб – Карлайл 2 (0:2), Стивънидж – Плимут 2 (1:2), Йоувил – Уикъмб X (1:1).

Нейшънал Лига: Транмиър – Рексъм 1 (3:1), Олдършот – Солихъл Мурс 1 (2:0), Бароу – Мейдстън 1 (3:1), Брейнтрий – Йорк 1 (2:1), Бромли – Линкълн Сити 2 (0:2), Честър – Торки 1 (2:0), Ийстлий – Дагенам & Редбридж 1 (1:0), Гейтсхед – Дувър Атлетик X (1:1), Хайзли – Саутпорт (2:1), Макълсфийлд – Боръм Ууд 1 (1:0), Норт Фериби – Форест Грийн 2 (0:3), Сътън – Уокинг 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Регионална Лига Север: Волфсбург II – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:0), Любек – Хамбургер II 1 (2:0), Санкт Паули II – Айшеде 1 (2:0), Реден – Айнтрахт Брауншвайг II 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Ален 1 (3:0), Оберхаузен – Бонер 1 (3:0), Шпрьокхьовел – Вайденбрюк 2 (0:3), Ватеншайд – Вуперталер X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Пирмасенс – Щутгартер Кикерс X (1:1), Саарбрюкен – Манхайм Валдхоф X (0:0), Щутгарт II – Хомбург X (1:1), Кобленц – Хесен Касел 1 (2:0), Улм – Хофенхайм II 2 (0:2), Астория Валдорф – Елверсберг 2 (1:3), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Айнтрахт Трир 2 (1:2), Ворматия Вьормс – Кайзерслаутерн II 2 (0:2).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Нюрнберг II X (1:1), Гройтер Фюрт II – Шалдинг-Хейнинг 1 (2:0), Инголщад II – Бухбах 1 (2:0), 1860 Мюнхен II – Зелигенпортен 1 (3:0), Розенхайм – Илертисен X (1:1), Оберфранкен Байройт – Вакер Бургхаузен X (1:1), Унтерхахинг – Байерн Хоф 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Серия Б: Новара – Асколи Пикио 1 (2:1), Читадела – Фрозиноне 1 (1:0).

Лига Про, група Б: Анкона – Албинолефе 1 (2:1), Модена – Судтирол 1 (1:0), Макератезе – Мантова X (1:1), Венеция – Самбенедетезе 1 (3:1), Губио – Форли 1 (3:0), Терамо – Падова X (1:1), Басано Виртус – Порденоне X (1:1), Реджана – Фано 1 (3:0), Сантерканджело – Лумецане 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Ла Лига 2: Реус Депортиу – Тенерифе 1 (2:1), Елче – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Хетафе – УКАМ Мурсия 1 (3:1), Нумансия – Кордоба 1 (1:0), Валядолид – Акоркон 1 (2:0), Севиля Б – Реал Сарагоса X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Североизточна Трета Лига: Добруджа – Хитрино 1 (3:0), Калиакра – Кубрат 1 (2:0), Спартак Варна – Доростол 1 (2:1), Светкавица Търговище – Септември Тервел X (1:1), Черноморец Балчик – Интер Добрич 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Любимец 1 (1:0), Раковски – Ураган Бояджик 1 (2:0), Евроколеж Пловдив – Миньор Раднево X (1:1), Марица Пловдив – Елхово 1 (2:0), Борислав Първомай – Карнобат 2 (1:2), Загорец – Атлетик Куклен 1 (2:1), Димитровград – Гигант Съединение 1 (1:0), Арда Кърджали – Розова долина 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_7″]Клубни отбори: Ашафенбург – Дармщад 2 (1:2), Киасо – Милан 2 (0:3), Левски – Галатасарай X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.