Прогнози за събота, 8 март 2014 година

0
53

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на Англия, Виспа Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Арсенал – Евертън 1 (2:1).

Висша Лига: Уест Бромич Албион – Манчестър Юмнайтед 2 (0:3), Кардиф – Фулъм 1 (2:1), Кристъл Палас – Саутхямптън 2 (1:2), Норич – Сток Сити 1 (2:1), Челси – Тотнъм 1 (2:0).

Чемпиъншип: Барнзли – Нотингам 2 (1:2), Бирмингам – Куинс Парк Рейнджърс 2 (0:1), Блякпул – Борнемут X (1:1), Брайтън – Рединг 1 (2:0), Дарби – Милуол 1 (3:1), Донкастър – Хъдърсфийлд 2 (1:2), Лийдс – Болтън 1 (2:1), Мидълзбро – Ипсуич 1 (2:1), Йоувил – Шефилд Уензди X (1:1).

Лига 1: Брентфорд – Брадфорд 1 (3:0), Колчестър – Ковънтри X (0:0), Джилингам – Кроули Таун X (1:1), Нотс Каунти – Лейтън Ориент 2 (0:2), Олдъм – Престън 2 (1:2), Питърбро – Крю 1 (3:1), Порт Вейл – Карлайл 1 (2:1), Шросбъри – Бристол Сити X (1:1), Стивънидж – Транмиър 1 (2:1), Суиндън – Милтън Кийнс Донс X (1:1), Уолсол – Уулвс 2 (1:2).

Лига 2: Акрингтън – Честърфийлд 2 (0:3), Уимбълдън – Йорк X (1:1), Бристол Роувърс – Плимут X (1:1), Екзитър – Дагенам & Редбридж 1 (1:0), Мансфийлд – Нюпорт X (1:1), Моркамб – Саутенд 2 (1:2), Оксфорд Юнайтед – Бъртън Албион X (0:0), Портсмут – Челтнъм 1 (1:0), Скънторп – Нортхямптън 1 (2:0), Торки – Флийтууд Таун 2 (0:2), Уикъмб – Хартлипул X (1:1).

Конфърънс Премиър: Олфритън – Линкълн 1 (2:1), Барнет – Гейтсхед 1 (2:1), Брейнтрий – Херефорд 1 (3:0), Форест Грийн – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1), Хайд – Халифакс 2 (1:3), Макълсфийлд – Гримзби X (1:1), Нънийтън – Уелинг 1 (2:1), Солзбъри – Лутън 2 (0:2), Тамуърт – Олдършот 2 (0:1), Уокинг – Саупорт 1 (3:1), Рексъм – Кидърминстър 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Аугсбург 1 (2:1), Хамбургер – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Хановер – Байер Леверкузен 2 (1:2), Шалке – Хофенхайм 1 (2:0), Щутгарт – Айнтрахт Брауншвайг 1 (3:0), Волфсбург – Байерн 2 (0:3), Нюрнберг – Вердер Бремен 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Ерцгебирге Ауе 1 (1:0), Унион Берлин – Инголщад 1 (3:1).

Трета Лига: Кемницер – Саарбрюкен 1 (2:0), Елверсберг – Ерфурт X (1:1), Хайденхайм – Халешер 1 (3:0), Холщайн Кил – Веен 1 (2:0), Ян Регенсбург – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Унтерхахинг – Пройсен Мюнстер X (1:1), Оснабрюк – Вакер Бургхаузен 1 (3:0).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Волфсбург Ам 2 (0:3), Вайше – Хавелсе 1 (2:1), Санкт Паули Ам – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:1), Мепен – Хановер Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Магдебург – Унион Берлин Ам 1 (2:0), Локомотив Лайпциг – Цвикау X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Борусия Мьонхенгладбах Ам 1 (1:0), Байер Леверкузен Ам – Зиген 2 (1:2), Шалке Ам – Верл 1 (2:0), Юрдинген – Есен X (1:1), Ватеншайд – Липщад 1 (2:1), Вайденбрюк – Виктория Кьолн 2 (1:3).

Регионална Лига – Югозапад: Хомбург – Баунатал 1 (3:0), Кайзерслаутерн Ам – Цвайбрюкен 1 (2:1), Хесен Касел – Ворматия Вьормс 1 (2:0), Кикерс Офенбах – Валдхоф Майнхайм 1 (1:0), Майнц Ам – Зоненхоф X (0:0), Некарелц – Кобленц 1 (2:0), Фрайбург Ам – Хофенхайм Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Байерн Хоф X (1:1), Гройтер Фюрт Ам – Рейн ам Лех 1 (3:0), Хаймщетен – 1860 Розенхайм 1 (2:0), 1860 Мюнхен Ам – Меминген 1 (3:0), Шалдинг – Илертисен 2 (1:3), Вюрцбургер Кикерс – Аугсбург Ам 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Удинезе – Милан 2 (1:2), Катания – Каляри 1 (2:1).

Серия Б: Бари – Ланчано 1 (2:1), Бреша – Латина X (1:1), Карпи – Реджина 1 (3:1), Кротоне – Читадела 1 (2:0), Новара – Специя 1 (2:1), Падова – Модена 1 (1:0), Пескара – Чезена 1 (2:1), Тернана – Варезе 1 (2:1), Трапани – Сиена 1 (2:1).

Лига Про 2А: Виртус Верона – Делта Порто Толе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Валядолид – Барселона 2 (0:3), Реал Бетис – Хетафе 1 (2:0), Селта Виго – Атлетико Мадрид 2 (1:3), Гранада – Виляреал 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Ейбар 1 (2:1), Мирандес – Депортиво Ла Коруня 2 (0:1), Кордоба – Лас Палмас 1 (2:1), Сабадел – Хирона 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Локомотив София 1 (2:0), Левски – ЦСКА X (0:0).

Б група: Монтана – Калиакра Каварна X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.