Прогнози за събота, 7 октомври 2017 година

0
50

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 93 мача от световни квалификации, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Световни квалификации[/handle]
[handle to=“tab_2″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_6″]България[/handle]
[handle to=“tab_7″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Зона Африка: Южна Африка – Буркина Фасо 2 (0:1), Уганда – Гана 2 (0:2), Камерун – Алжир 1 (1:0), Нигерия – Замбия 1 (4:0), Гвинея – Тунис 2 (0:2), Либия – ДР Конго X (1:1), Кабо Верде – Сенегал 1 (2:1), Мароко – Габон X (1:1).

Зона Европа: Босна и Херцеговина – Белгия 1 (2:0), Фарьорски острови – Латвия X (1:1), Гибралтар – Естония 2 (0:5), Швеция – Люксембург 1 (4:0), Андора – Португалия 2 (1:3), Беларус – Холандия 2 (0:2), България – Франция 2 (1:5), Кипър – Гърция 2 (1;2), Швейцария – Унгария 1 (5:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Лига 1: Донкастър – Саутенд 1 (1:0), Милтън Кийнс Донс – Брадфорд 2 (1:2), Нортхямптън – Бристол Роувърс 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Уимбълдън 1 (2:0), Плимут – Флийтууд Таун 1 (2:1), Рочдейл – Родъръм X (0:0), Скънторп – Уигън 2 (0:1), Уолсол – Шрюсбъри 1 (2:1).

Лига 2: Барнет – Ковънтри 1 (2:1), Акрингтън Стенли – Лутън 2 (0:3), Кеймбридж Юнайтед – Уикъмб X (0:0), Карлайл – Ексетър 1 (2:0), Челтнъм – Суиндън 1 (1:0), Колчестър – Мансфийлд 2 (1:2), Крю – Стивънидж 2 (0:3), Линкълн Сити – Честърфийлд 1 (3:1), Моркамб – Кроули Таун 2 (0:1), Нюпорт – Йоувил 1 (2:1), Нотс Каунти – Форест Грийн 2 (0:2), Порт Вейл – Гримзби Таун 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Бароу – Лейтън Ориент 2 (1:2), Боръм Ууд – Халифакс 1 (1:0), Гейтсхед – Бромли X (1:1), Макълсфийлд – Ебсфлийт X (0:0), Мейдънхед – Олдършот 2 (0:3), Мейдстън – Гайзли 2 (0:2), Солихъл – Хартлипул 1 (2:1), Сътън – Файлд 2 (0:2), Торки – Дувър X (2:2), Транмиър – Честър 1 (3:1), Уокинг – Дагенам & Редбридж X (2:2), Рексъм – Ийстлий 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Регионална Лига Север: Хамбургер II – Хавелсе 1 (2:1), Волфсбург II – Олденбург 1 (2:0), Йеделоу – Алтона 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Ватеншайд 1 (2:0), Ерндтебрюк – Вуперталер 1 (2:1), Рьодингхаузен – Рот-Вайс Есен X (0:0).

Регионална Лига Югозапад: Майнц II – Улм 1 (2:1), Айнтрахт Щадталендорф – Щутгарт II 2 (0:1), Астория Валдорф – Шот Майнц 1 (2:0).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Гройтер Фюрт II 1 (1:0), Илертисен – Айхщад 2 (0:2), Инголщад II – Унтерфьоринг 1 (3:1), Нюрнберг II – Меминген 1 (2:1), Шалдинг-Хайнинг – Аугсбург II 2 (1:3), Зелингенпортен – Швайнфурт 2 (1:4), Вакер Бургхаузен – Байройт X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Серия Б: Салернитана – Асколи 1 (3:1), Чезена – Специя 1 (2:0).

Серия C, група A: Гаворано – Арцакена X (0:0).

Серия C, група C: Акрагас – Бишелие 2 (1:3), Юве Стабия – Лече 2 (1:3), Матера – Фонди 1 (2:1), Виртус Франкавила – Сикула Леонцио 2 (0:2), Фиделис Андрия – Паджанезе 2 (0:1), Трапани – Реджина X (1:1), Ренде – Катандзаро 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Ла Лига 2: Спортинг Хихон – Севиля Б 2 (0:1), Алмерия – Уеска 2 (0:2), Реус Депортиу – Културал Леонеса 2 (1:2), Тенерифе – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Кадис – Осасуна 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_6″]Североизточна Трета Лига: Хитрино – Кубрат 1 (2:1), Калиакра – Локомотив Русе X (1:1).

Югоизточна Трета Лига: Арда – Димитровград 1 (2:0), Карнобат – Гигант Съединение 1 (3:0), Раковски – Розова долина 2 (1:2), Ямбол 1915 – Атлетик Куклен 1 (2:1), Борислав Първомай – Сокол Марково X (1:1), Асеновец – Загорец Нова Загора 2 (1:3), Свиленград – Миньор Раднево 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_7″]Национални отбори: Русия – Южна Корея 2 (0:1), Танзания – Малави X (0:0).

Клубни отбори: Дженоа – Сион 1 (3:1), Домжале – Удинезе 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.