Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Борнемут – Нюкясъл 1 (2:1), Лестър – Уотфорд 1 (2:0), Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албион 1 (3:0), Норич – Суонси X (1:1), Съндърланд – Саутхямптън 2 (0:2), Уест Хям – Евертън X (1:1), Сток Сити – Челси 2 (1:2).

Чемпиъншип: Хъдърсфийлд – Лийдс 1 (2:1), Блякбърн – Брентфорд 1 (2:0), Болтън – Бристол Сити X (1:1), Брайтън – Милтън Кийнс Донс 1 (3:1), Кардиф – Рединг 2 (1:2), Чарлтън – Шефилд Уензди 2 (1:2), Фулъм – Бирмингам 1 (2:1), Хъл Сити – Мидълзбро X (1:1), Куинс Парк Рейнджърс – Престън 1 (2:1), Родъръм – Ипсуич 2 (1:2), Уулвс – Бърнли X (1:1).

Нейшънал Конфърънс: Гейтсхед – Саутпорт 1 (2:0), Гизли – Бароу 2 (0:1), Торки – Рексъм 2 (1:3).

Купа на Англия: Акрингтън – Йорк 1 (3:0), Уимбълдън – Форест Грийн 1 (2:0), Олтринкам – Барнзли 2 (0:2), Барнет – Блякпул X (1:1), Баруел – Уелинг 2 (0:2), Бъртън Албион – Питърбро 1 (2:1), Бери – Уигън 2 (1:2), Кеймбридж Юнайтед – Бейзингсток 1 (3:0), Ковънтри – Нортхямптън 1 (2:0), Кроули Таун – Лутън 2 (1:2), Крю Алекзандра – Ийстлий 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Моркамб X (1:1), Донкастър – Стейлибридж 1 (3:0), Дувър – Стоурбридж 1 (3:0), Гримзби – Сейнт Олбънс 1 (3:0), Хартлипул – Челтнъм X (1:1), Лейтън Ориент – Стейнс 1 (3:0), Мансфийлд – Олдъм X (1:1), Милуол – Филде 1 (3:0), Нортуич Виктория – Боръм Ууд 2 (0:2), Плимут – Карлайл 1 (2:0), Портсмут – Макълсфийлд 1 (3:0), Рочдейл – Суиндън 1 (2:0), Скънторп – Саутенд 1 (2:1), Шефилд Юнайтед – Уорчестър 1 (3:0), Стивънидж – Джилингам 2 (0:2), Уолсол – Флийтууд 1 (3:1), Уелдстоун – Колчестър 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Инголщад 1 (3:0), Байер Леверкузен – Кьолн 1 (3:1), Байерн – Щутгарт 1 (3:0), Хофенхайм – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Майнц – Волфсбург 2 (1:2), Дармщад – Хамбургер X (1:1).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Фрайбург 2 (0:2), Юнион Берлин – Нюрнберг X (1:1).

Трета Лига: Аален – Ерфурт 1 (3:0), Кемницер – Ерзгебирге Ауе 1 (1:0), Енерги Котбус – Щутгарт Ам 1 (2:0), Фортуна Кьолн – Вердер Бремен Ам 1 (2:0), Ханза Рощок – Вюрцбургер Кикерс X (1:1), Холщайн Кил – Зоненхоф 1 (1:0), Магдебург – Пройсен Мюнстер X (1:1), Щутгартер Кикерс – Майнц Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Клопенбург 1 (3:0), Госларер – Дрохтерсен/Асел 2 (0:1), Реден – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Оптик Ратенов – Люкенвалде 1 (2:1), Шьонберг – РБ Лайпциг Ам X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Ерндтебрюк – Вайденбрюк 2 (0:1), Вегберг-Беек – Край X (1:1), Рьодингхаузен – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (0:1), Велберт – Оберхаузен 2 (1:2), Верл – Ален 1 (3:0), Виктория Кьолн – Шпортфройнде Лоте X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Балингер – Кикерс Офенбах 2 (0:2), Айнтрахт Трир – Пирмасенс 1 (3:0), Кайзерслаутерн Ам – Фрайбург Ам 1 (2:0), Валдхоф Майнхайм – Елверсберг X (1:1), Некарелц – Ворматия Вьормс X (0:0), Астория Валдорф – Шайнбах 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Ян Регенсбург 2 (1:3), Вакер Бургхаузен – 1860 Мюнхен Ам X (1:1), Гройтер Фюрт Ам – Аугсбург Ам 1 (1:0), Меминген – Амберг X (1:1), Нюрнберг Ам – Швайнфурт 1 (3:0), Рейн ам Лех – Бухбах 2 (0:1), Шалдинг-Хейнинг – Оберфранкен Байройт 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Верона – Болоня 1 (1:0), Милан – Аталанта 1 (3:1).

Серия B: Каляри – Модена 1 (3:0), Виртус Ентела – Комо 1 (2:1), Латина – Чезена X (1:1), Новара – Бреша 1 (2:0), Пескара – Тернана 1 (2:0), Про Верчели – Ливорно 2 (1:2), Трапани – Специя 2 (1:2), Виченца – Асколи Пикио 1 (3:1).

Лига Про, група A: Джана Ерминио – Судтирол 1 (2:1), Лумецане – Читадела X (1:1), Алесандрия – Про Патрия 1 (3:0), Ренате – Павия 2 (1:2), Басано Виртус – Мантова 1 (2:0).

Лига Про, група B: Спал – Карарезе 1 (3:1), Лукезе – Чита ди Понтедера X (0:0), Тутокуойо – Савона 1 (2:1), Анкона – Сантарканджело 1 (2:0), Пистойезе – Макератезе X (1:1), Робур Сиена – Лупа Рома 1 (1:0).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Фоджа 2 (1:2), Козенца – Лупа Кастели Романи 1 (1:0), Мелфи – Месина X (1:1), Матера – Юве Стабия X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Селта Виго – Валенсия 1 (2:0), Леванте – Депортиво Ла Коруня X (1:1), Ейбар – Хетафе 1 (2:1), Райо Валекано – Гранада 1 (3:1), Малага – Бетис 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Понферадина – Мирандес 1 (2:1), Тенерифе – Алавес X (1:1), Валядолид – Леганес 1 (2:1), Майорка – Сарагоса 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Монтана – Черно море X (1:1), Лудогорец – Пирин Благоевград 1 (2:0).

Б група: Литекс II – Банско 2 (1:2).

Североизточна В група: Ботев Нови пазар – Кубрат X (1:1), Септември Тервел – Шумен 2 (0:2), Калиакра Каварна – Суворово 1 (2:1).

Югоизточна В група: Загорец Нова Загора – Несебър 2 (1:2), Левски Карлово – Спартак Пловдив X (1:1), Свиленград – Марица Пловдив 1 (2:1), Карнобат – Борислав Първомай 1 (2:0), Розова долина – Раковски 1 (3:0), Асеновец – Димитровград 2 (1:2), Ураган Бояджик – Черноморец Бургас 1 (2:0), Миньор Раднево – Гигант Съединение 2 (0:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.