РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Норич – Манчестър Юнайтед 2 (0:3), Астън Вила – Нюкясъл 2 (0:2), Борнемут – Уест Бромич Албион 1 (3:1), Кристъл Палас – Сток Сити 1 (2:1), Съндърланд – Челси X (1:1), Уест Хям – Суонси 1 (3:0), Лестър – Евертън 1 (2:0).

Чемпиъншип: Блякбърн – Рединг X (1:1), Кардиф – Бирмингам 1 (2:1), Чарлтън – Бърнли 2 (0:2), Дарби – Ипсуич 1 (3:1), Фулъм – Болтън 1 (2:0), Хъдърсфийлд – Брентфорд 1 (2:1), Хъл Сити – Родъръм 1 (3:0), Мидълзбро – Брайтън 1 (2:1), Милтън Кийнс Донс – Нотингам X (1:1), Престън – Лийдс 1 (2:1), Куинс Парк Рейнджърс – Бристол Сити 1 (1:0), Улвърхямптън – Шефилд Уензди 1 (2:1).

Лига 2: Акрингтън – Стивънидж 1 (3:0), Уимбълдън – Нюпорт 1 (3:1), Бристол Роувърс – Дагенам & Редбридж 1 (3:0), Кроули Таун – Барнет X (0:0), Лутън – Екзитър X (1:1), Мансфийлд – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Моркамб – Йорк 1 (2:0), Нотс Каунти – Карлайл X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Уикъмб 1 (3:0), Плимут – Хартлипул 1 (2:0), Портсмут – Нортхямптън 1 (2:1), Йоувил – Лейтън Ориент X (1:1).

Нейшънал Лига, плейоф: Форест Грийн – Дувър Атлетик 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Кьолн – Вердер Бремен X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах – Байер Леверкузен 1 (2:0), Айнтрахт Франкфурт – Борусия Дортмунд 2 (0:3), Хамбургер – Волфсбург X (1:1), Хановер – Хофенхайм 2 (1:2), Херта Берлин – Дармщад 1 (3:1), Инголщад – Байерн 2 (0:3), Шалке – Аугсбург 1 (3:1), Щутгарт – Майнц 1 (1:0).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Щутгартер Кикерс X (1:1), Кемницер – Оснабрюк X (1:1), Рот-Вайс Ерфурт – Енерги Котбус 2 (1:2), Фортуна Кьолн – Ерцгебирге Ауе 2 (0:2), Халешер – Аален 1 (2:1), Майнц Ам – Ханза Рощок 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Динамо Дрезден X (1:1), Зоненхоф – Веен Висбаден X (1:1), Щутгарт Ам – Магдебург 2 (1:2), Вюрцбургер Кикерс – Холшайн Кил 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Хилдесхайм 1 (3:0), Госларер – Вайше X (1:1), Любек – Хамбургер Ам X (1:1), Шолкзее – Клопенбург 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Виктория Берлин – Берлинер Анкараспор 2 (0:3).

Регионална Лига – Запад: Рот-Вайс Есен – Оберхаузен 1 (2:0), Ерндтебрюк – Кьолн Ам X (1:1), Вегберг-Беек – Борусия Дортмунд Ам 2 (0:3), Шпортфройнде Лоте – Борусия Мьонхенгладбах Ам 1 (2:1), Верл – Алемания Аахен X (0:0), Виктория Кьолн – Рот-Вайс Ален 1 (2:0), Ватеншайд – Вайденбрюк X (1:1), Фортуна Дюселдорф Ам – Шалке Ам 1 (1:0).

Регионална Лига – Югозапад: Хомбург – Елверсберг, Фрайбург Ам – Некарелц 1 (3:0), Хесен Касел – Кайзерслаутерн Ам 1 (3:1), Кикерс Офенбах – Астория Валдорф 1 (2:0), Саарбрюкен – Балингер 1 (2:0), Шпилберг – Саар Саарбрюкен 1 (3:0), Щайнбах – Айнтрахт Трир X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: 1860 Мюнхен Ам – Унтерхахинг X (1:1), Аугсбург Ам – Шалдинг 1 (3:1), Илертисен – Рейн ам Лех 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Интер – Емполи 1 (3:0), Болоня – Милан 2 (1:2).

Серия Б: Авелино – Комо 1 (2:0), Кротоне – Латина 1 (1:0), Ливорно – Перуджа 1 (3:0), Новара – Асколи Пикио 1 (2:0), Про Верчели – Трапани X (0:0), Салернитана – Модена 1 (2:1), Тернана – Чезена 2 (1:2), Виченца – Виртус Ентела 1 (2:1).

Лига Про, група C: Акрагас – Беневенто 1 (2:1), Касертана – Паджанезе X (1:1), Катания – Андрия 1 (2:0), Катандзаро – Мелфи 1 (3:1), Козенца – Иския Изолаверде 1 (2:0), Юве Стабия – Фоджа 1 (1:0), Лече – Лупа Кастели Романи 1 (2:0), Мартина Франка – Месина X (1:1), Матера – Монополи 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Сегунда Дивисион: Алмерия – Химнастик де Тарагона 1 (2:1), Лагостера – Реал Овиедо X (1:1), Луго – Алкоркон 1 (2:1), Осасуна – Понферадина 1 (3:1), Тенерифе – Елче 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Ботев Пловдив 1 (2:0), Локомотив Пловдив – Лудогорец 2 (1:2).

Б група: Дунав Русе – Септември Симитли 1 (2:0), Добруджа – Пирин Разлог 1 (2:1), Банско – Спартак Плевен X (1:1), Ботев Гълъбово – Нефтохимик Бургас 1 (2:1).

Североизточна В група: Шумен – Ботев Нови пазар 2 (0:2), Калиакра Каварна – Марисан Русе 1 (2:0).

Югоизточна В група: Ураган Бояджик – Гигант Съединение X (1:1), Асеновец – Черноморец Бургас 1 (2:0), Розова долина – Евроколеж Пловдив 1 (2:1), Загорец – Раковски 1 (3:0), Карнобат – Несебър 2 (0:2), Свиленград – Борислав Първомай 1 (2:0), Спартак Пловдив – Марица Пловдив 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.