РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Купа на ФА, Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Брадфорд Сити – Рединг X (1:1), Астън Вила – Уест Бромич Албион 1 (2:1).

Висша Лига: Куинс Парк Рейнджърс – Тотнъм 2 (0:2).

Чемпиъншип: Блякпул – Шефилд Уензди 2 (0:2), Кардиф – Чарлтън 1 (2:0), Дарби – Бирмингам 1 (3:1), Хъдърсфийлд – Родъръм 1 (2:1), Ипсуич – Брентфорд 1 (1:0), Милуол – Норич 2 (0:2), Нотингам – Мидълзбро X (1:1), Уигън – Лийдс 1 (2:1), Уулвс – Уотфорд X (1:1).

Лига 1: Барнзли – Уолсол X (0:0), Ковънтри – Порт Вейл 1 (2:1), Кроули Таун – Бристол Сити 2 (1:3), Крю – Скънторп 2 (1:2), Джилингам – Донкстър 2 (0:1), Милтън Кийнс Донс – Престън X (1:1), Питърбро – Лейтън Ориент 1 (1:0), Рочдейл – Колчестър 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Флийтууд Таун 1 (3:0), Суиндън – Нотс Каунти 1 (3:1), Йовуил – Олдъм X (1:1).

Лига 2: Акрингтън – Портсмут 2 (1:2), Уимбълдън – Йорк X (1:1), Бери – Оксфорд Юнайтед 1 (2:0), Карлайл – Екзитър X (1:1), Челтнъм – Мансфийлд X (1:1), Хартлипул – Бъртън 2 (1:2), Лутън – Моркамб 1 (2:0), Плимут – Нортхямптън 1 (2:1), Шросбъри – Кеймбридж Юнайтед 1 (3:0), Саутенд – Уикъмб 1 (2:1), Стивънидж – Нюпорт 1 (2:1), Транмиър – Дагенам & Редбридж 1 (2:0).

Конфърънс Премиър: Рексъм – Честър X (1:1), Олфритън – Кидърминстър 2 (1:2), Барнет – Форест Грийн 1 (2:0), Брейнтрий – Гейтсхед 2 (0:1), Бристол Роувърс – Ийстлий 1 (3:0), Дувър – Линкълн 1 (2:0), Халифакс – Дартфорд 1 (3:0), Макълсфийлд – Олдършот 1 (2:1), Саутпорт – Нънийтън 1 (1:0), Торки – Телфорд 1 (3:1), Уокинг – Гримзби X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Волфсбург 2 (1:2), Фрайбург – Вердер Бремен X (1:1), Хамбургер – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Хановер – Байерн 2 (0:3), Шалке – Хофенхайм 1 (2:1), Майнц – Борусия Мьонхенгладбах X (1:1).

Втора Бундеслига: Аален – Гройтер Фюрт 2 (1:2), Айнтрахт Брауншвайг – Санкт Паули 1 (1:0).

Трета Лига: Борусия Дортмунд Ам – Арминия Билефелд 2 (0:2), Динамо Дрезден – Зоненхоф 1 (2:0), Енерги Котбус – Майнц Ам 1 (3:1), Ерфурт – Веен 1 (2:1), Ханза Рощок – Кемницер X (1:1), Холщайн Кил – Оснабрюк 1 (2:0), Пройсен Мюнстер – Ян Регенсбург 1 (3:1), Щутгартер Кикерс – Дуисбург 1 (2:1), Щутгарт Ам – Халешер X (1:1), Унтерхахинг – Фортуна Кьолн X (1:1).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Любек 1 (2:0), Реден – Хановер Ам X (1:1), Санкт Паули Ам – Хамбургер Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Херта Берлин Ам 2 (1:2), Динамо Берлин – Виктория Берлин 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Хенеф 1 (3:1), Бохум Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2), Рьодингхаузен – Зиген 1 (2:0), Верл – Юрдинген 1 (3:0), Виктория Кьолн – Ватеншайд 1 (3:0), Борусия Мьонхенгладбах Ам – РВ Есен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Айнтрахт Трир – Астория Валдорф 1 (2:1), Кайзерслаутерн – Елверсберг X (1:1), Хесен Касел – Хомбург 1 (1:0), Валдхоф Майнхайм – Цвайбрюкен 1 (3:0), Некарелц – Хофенхайм Ам X (0:0), Пирмасенс – Ворматия Вьормс 2 (1:2), Саарбрюкен – Баунатал 1 (3:0).

Регионална Лига – Байерн: Айнтрахт Бамберг – Зелингенпортен 1 (2:0), Гройтер Фюрт Ам – Инголщад Ам X (1:1), Гархинг – Илертисен 2 (1:2), Нюрнберг Ам – Бухбах 1 (2:1), Щалдинг – Швайнфурт X (1:1), Оберфранкен Байройт – Аугсбург Ам 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Сампдория – Каляри 1 (2:0), Милан – Верона 1 (3:0).

Серия B: Катания – Специя 1 (2:1), Кротоне – Трапани 1 (1:0), Латина – Карпи 1 (2:1), Ливорно – Тернана 1 (2:0), Модена – Фрозиноне 1 (2:1), Перуджа – Ланчано 1 (1:0), Пескара – Виченца 1 (2:1), Про Верчели – Бреша 1 (2:1), Варезе – Болоня 2 (1:2), Авелино – Бари 1 (2:1).

Лига Про, група A: Комо – Монца Брианца 1 (1:0), Судтирол – Реал Виченца X (1:1).

Лига Про, група B: Пистойезе – Анкона X (1:1), Караезе – Терамо 2 (0:1), Форли – Тутокуйо X (1:1), Про Пиаченца – Сан Марино 1 (2:0), Сантанкарджело – Савона 1 (2:0), Гросето – Пиза 2 (0:1).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Катандзаро X (1:1), Савоя – Фоджа 2 (0:3), Салернитана – Беневенто X (1:1), Мелфи – Паджанезе 1 (1:0), Нуова Козенца – Матера 2 (0:1), Барлета – Касертана X (0:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Депортиво Ла Коруня – Севиля 2 (1:2), Атлетик Билбао – Реал Мадрид 2 (0:3), Елче – Алмерия 1 (2:1), Гранада – Малага X (1:1).

Сегунда Дивисион: Нумансия – Мирандес 1 (2:0), Луго – Барселона B 1 (2:0), Расинг Сантандер – Осасуна X (1:1), Албасете Баломпи – Сабадел 1 (3:1), Тенерифе – Леганес 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Хасково – Славия 2 (0:2), ЦСКА – Берое 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.