РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс и ФА Трофи в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Тотнъм – Арсенал 2 (1:2), Астън Вила – Челси 2 (0:3), Лестър – Кристъл Палас 1 (2:1), Манчестър Сити – Хъл Сити 1 (3:0), Куинс Парк Рейнджърс – Саутхямптън 2 (0:2), Суонси – Сънхдърланд 1 (3:1), Евертън – Ливърпул 2 (1:2).

Чемпиъншип: Брайтън – Нотингам 1 (2:1), Дарби – Болтън 1 (3:0), Фулъм – Бирмингам 1 (1:0), Лийдс – Брентфорд X (1:1), Мидълзбро – Чарлтън 1 (3:0), Милуол – Хъдърсфийлд X (1:1), Норич – Блякпул 1 (3:0), Родъръм – Ипсуич 2 (1:2), Шефилд Уензди – Кардиф 1 (1:0), Уотфорд – Блякбърн 1 (2:0), Уигън – Борнемут 2 (1:2), Уулвс – Рединг 1 (2:1).

Лига 1: Колчестър – Крю 1 (2:0), Донкастър – Уолсол 1 (2:1), Флийтууд Таун – Питърбро X (1:1), Джилингам – Шефилд Юнайтед 2 (1:3), Милтън Кийнс Донс – Бристол Сити 1 (2:0), Нотс Каунти – Честърфийлд 2 (1:2), Порт Вейл – Брадфорд X (1:1), Престън – Ковънтри 1 (3:0), Скънторп – Олдъм X (1:1), Суиндън – Барнзли 1 (3:0), Йоувил – Кроули Таун 1 (2:0).

Лига 2: Уимбълдън – Нюпорт X (1:1), Бери – Екзитър 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Уикъмб X (1:1), Челтнъм – Бъртън Албион 2 (1:2), Мансфийлд – Стивънидж X (1:1), Нортхямптън – Моркамб 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Лутън X (1:1), Плимут – Акрингтън 1 (3:1), Портсмут – Хартлипул 1 (2:0), Шросбъри – Саутенд 1 (2:0), Транмиър – Карлайл 1 (1:0), Йорк – Дагенам & Редбридж 1 (3:1).

Конфърънс Премиър: Олфритън – Саутпорт X (0:0), Олтринкам – Олдършот 2 (1:2), Барнет – Уокинг 1 (3:0), Бристол Роувърс – Линкълн 1 (2:0), Ийстлий – Телфорд 1 (3:1), Форест Грийн – Гримзби X (1:1), Макълсфийлд – Уелинг 1 (3:0).

ФА Трофи: Дувър Атлетик – Бат Сити 1 (2:0), Гейтсхед – Рексъм 1 (2:1), Халифакс – Дартфорд 1 (3:0), Норт Ферибай – Ебсфлийт 2 (0:1), Торки – Юнайтед ъф Манчестър 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Фрайбург – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Кьолн – Падерборн 1 (2:0), Майнц – Херта Берлин 1 (2:0), Щутгарт – Байерн 2 (0:3), Волфсбург – Хофенхайм 1 (3:1), Хамбургер – Хановер 1 (2:1).

Втора Бундеслига: Зандхаузен – Санкт Паули X (1:1), Унион Берлин – Бохум 1 (2:1).

Трета Лига: Динамо Дрезден – Ерфурт 1 (2:0), Дуисбург – Кемницер 1 (2:0), Енерги Котбус – Холщайн Кил 1 (2:1), Ханза Рощок – Ян Регенсбург 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Оснабрюк 1 (1:0).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Рот-Вайс Есен X (0:0), Бохум Ам – Хенеф 1 (2:0), Край – Зиген X (0:0), Шпортфрийнде Лоте – Кьолн Ам 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Верона – Торино X (1:1), Ювентус – Милан 1 (3:0).

Серия Б: Авелино – Латина 1 (2:1), Кротоне – Болоня 2 (1:2), Виртус Ентела – Специя X (0:0), Фрозиноне – Ланчано 1 (2:1), Ливорно – Бари 1 (2:1), Модена – Катания 1 (1:0), Пескара – Читадела 1 (3:1), Варезе – Про Верчели 1 (2:1), Виченца – Перуджа X (1:1).

Лига Про, група A: Сасари Торес – Фералпи Сало 1 (2:1), Судтирол – Кремонезе 1 (2:0), Венеция – Комо 1 (1:0), Мантова – Ренате 1 (2:1), Новара – Про Патрия 1 (3:0).

Лига Про, група B: Губио – Терамо X (1:1), Про Пиаченца – Анкона 1 (1:0), Л`Акуила – Тутокуойо 1 (3:1), Карарезе – Форли 1 (2:0), Чита ди Понтедера – Лукезе 1 (2:1), Савона – Прато X (1:1).

Лига Про, група C: Нуова Козенца – Касертана X (1:1), Месина – Паджанезе 1 (2:1), Матера – Катандзаро 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Реал Мадрид X (1:1), Виляреал – Гранада 1 (3:0), Леванте – Малага 2 (1:2), Реал Сосиедад – Селта Виго X (1:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Осасуна 1 (2:1), Реал Сарагоса – Барселона Б 1 (3:1), Расинг Сантандер – Валядолид 2 (1:2), Лагостера – Рекреативо Уелва 1 (2:1), Алкоркон – Мирандес 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Приятелски мачове: Лудогорец – Динамо Киев X (1:1), Литекс – Марибор 1 (2:1), Локомотив София – Уфа 1 (1:0), Берое – Марек 1 (2:0), Левски – Спартак Миява 1 (2:1), Ботев Пловдив – Газ Метан Медиас 1 (2:0), Славия – Иртиш Павлодар 1 (2:1), Локомотив Пловдив – Черноморец Бургас X (1:1), Добруджa – ФК Бургас 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Локомотив Горна Оряховица X (1:1), Локомотив Мездра – Динамо Авто Тираспол 1 (2:1), Ботев Враца – Вихрен 1 (2:0), Спартак Варна – Калиакра 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.