Прогнози за събота, 7 декември 2013 година

0
45

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Сегунда Дивисион и Купа на Краля в Испания, А група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Юнайтед – Нюкясъл 1 (2:0), Кристъл Палас – Кардиф X (0:0), Ливърпул – Уест Хям 1 (3:0), Саутхямптън – Манчестър Сити 2 (0:2), Сток Сити – Челси 2 (0:3), Уест Бромич Албион – Норич 1 (2:0), Съндърланд – Тотнъм 2 (1:2).

Чемпиъншип: Дарби – Блякпул 1 (2:0), Бирмингам – Мидълзбро X (1:1), Болтън – Донкастър 1 (3:0), Брайтън – Лестър X (1:1), Бърнли – Барнзли 1 (2:0), Ипсуич – Хъдърсфийлд 1 (3:1), Лийдс – Уотфорд X (1:1), Милуол – Уигън 2 (1:2), Куинс Парк Рейнджърс – Блякбърн 1 (2:0), Рединг – Борнемут 1 (2:0), Шефилд Уензди – Нотингам 2 (1:2), Йоувил – Чарлтън X (0:0).

Лига 1: Нотс Каунти – Джилингам 1 (2:1).

Лига 2: Моркамб – Челтнъм X (1:1).

Конфърънс Премиър: Олфритън – Лутън 2 (1:2), Барнет – Дартфорд 1 (2:0), Честър – Брейнтрий X (1:1), Халифакс – Уокинг 1 (1:0), Херефорд – Нънийтън 1 (2:1).

Купа на Англия: Бристол Роувърс – Кроули 2 (1:2), Карлайл – Брентфорд 2 (0:2), Честърфийлд – Саутенд 1 (1:0), Флийтууд – Бъртън Албион 1 (2:1), Гримзби – Нортхямптън X (1:1), Хартлипул – Ковънтри 2 (1:2), Кидърминстър – Нюпорт X (1:1), Лейтън Ориент – Уолсол 1 (1:0), Макълсфийлд – Бракли 1 (3:1), Милтън Кийнс Донс – Дувър 1 (3:0), Олдъм – Мансфийлд 1 (2:0), Питърбро – Транмиър 1 (3:1), Плимут – Уелинг 1 (2:0), Родъръм – Рочдейл 1 (2:0), Стивънидж – Стоурбридж 1 (3:0), Уикъмб – Престън 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Шалке 1 (2:1), Айнтрахт Франкфурт – Хофенхайм 1 (2:1), Хамбургер – Аугсбург 1 (1:0), Щутгарт – Хановер 1 (2:0), Вердер Бремен – Байерн 2 (0:3), Борусия Дортмунд – Байер Леверкузен 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Кьолн – ФСВ Франкфурт 1 (3:0), 1860 Мюнхен – Унион Берлин 1 (2:1).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Халешер X (1:1), Елверсберг – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:1), Ерфурт – Саарбрюкен 1 (2:0), Холщайн Кил – Дармщад 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Дуисбург 1 (1:0), РБ Лайпциг – Щутгартер Кикерс 1 (3:1), Оснабрюк – Ян Регенсбург 1 (2:0).

Регионална Лига – Север: Виктория Хамбург – Ейшеде X (1:1), Вайше – Айнтрахт Брауншвайг Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Оптик Ратенов – Мойселвиц X (1:1).

Регионална Лига – Запад: Байер Леверкузен Ам – Верл X (0:0), Алемания Аахен – Шалке Ам 2 (1:2), Бохум Ам – Шпортфройнде Лоте 2 (1:3), Фортуна Дюселдорф Ам – Фортуна Кьолн 2 (1:2), Оберхаузен – Ватеншайд 1 (2:1).

Регионална Лига – Югозапад: Хомбург – Пфюлендорф 1 (3:0), Хесен Касел – Айнтрахт Трир 2 (0:2), Майнц Ам – Хофенхайм Ам 2 (2:0), Некарелц – Цвайбрюкен 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Ливорно – Милан 2 (0:3), Наполи – Удинезе 1 (3:0).

Серия Б: Бреша – Реджина 1 (3:0), Карпи – Варезе 1 (2:1), Читадела – Трапани 1 (2:1), Кротоне – Емполи X (1:1), Юве Стабия – Бари 1 (1:0), Ланчано – Палермо 2 (1:2), Новара – Модена 1 (2:1), Сиена – Пескара 1 (2:1), Тернана – Латина 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Купа на Краля: Сен Андро – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Хирона – Хетафе 2 (1:2), Селта Виго – Атлетик Билбао X (1:1), Олимпик Шатива – Реал Мадрид 2 (0:3), Рекреативо Уелва – Леванте 1 (1:0).

Сегунда Дивисион: Барселона Б – Сабадел 1 (2:0), Еркулес Аликанте – Спортинг Хихон X (1:1), Депортиво Ла Коруня – Алавес 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Литекс 2 (1:3), Черно море – Нефтохимик 1 (2:0), Лудогорец – Левски 1 (2:1), Черноморец Бургас – Любимец 1 (2:1), Берое – Локомотив София 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.