РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 102 мача от Висша Лига, Лига 2 и нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Кристъл Палас 1 (2:0), Борнемут – Сток Сити X (0:0), Бърнли – Уест Бромич Албиън 2 (0:1), Хъл Сити – Съндърланд 1 (2:0), Лестър – Уотфорд 1 (3:1), Суонси – Евертън 1 (2:1).

Лига 2: Блякпул – Лейтън Ориент 1 (4:0), Колчестър – Йоувил 2 (1:2), Кроули Таун – Мансфийлд 2 (1:2), Крю – Барнет X (0:0), Ексетър – Карлайл 1 (2:1), Гримзби – Плимут X (1:1), Хартлипул – Донкастър 2 (0:3), Лутън – Моркамб X (1:1), Нюпорт – Нотс Каунти 1 (2:1), Портсмут – Челтнъм 1 (2:1), Стивънидж – Акрингтън Стенли 1 (2:0), Уикъмб – Кеймбридж Юнайтед X (1:1).

Нейшънал Лига, плейоф: Транмиър – Олдършот 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Аугсбург 1 (2:0), Байерн – Дармщад 1 (5:0), Борусия Дортмунд – Хофенхайм 1 (4:1), Айнтрахт Франкфурт – Волфсбург 1 (2:0), Инголщад – Байер Леверкузен 2 (1:3), Херта Берлин – РБ Лайпциг 1 (2:0).

Втора Бундеслига: Фортуна Дюселдорф – Вюрцбургер Кикерс X (1:1), Зандхаузен – Нюрнберг 2 (0:1).

Трета Лига: Дуисбург – Шпортфройнде Лоте 1 (3:0), Холщайн Кил – Ханза Рощок 1 (3:1), Магдебург – ФСВ Франкфурт 1 (4:0), Майнц II – Аален 1 (2:1), Падерборн – Цвикау 1 (1:0), Оснабрюк – Фортуна Кьолн 1 (3:0), Веен – Зоненхоф Гросаспах 2 (0:1).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Люнебрургер Ханза 1 (2:1), Реден – Германия Егесторф-Лангредер 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Бонер – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (0:2), Кьолн II – Рот Вайс Ален 2 (1:2), Шалке II – Верл 2 (0:2), Шпортфройнде Зиген – Рьодингхаузен 2 (1:2), Шпрокхьовел – Виктория Кьолн 2 (0:3), Вайденбрюк – Вуперталер 1 (2:0).

Регионална Лига Югозапад: Саарбрюкен – Хомбург X (1:1), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Елверсберг 2 (1:3).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Илертисен X (1:1), 1860 Мюнхен II – Вакер Бургхаузен X (1:1), Байройт – Бухбах 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Наполи – Каляри 1 (3:1), Ювентус – Торино 1 (4:1).

Серия Б: Асколи – Беневенто 1 (2:1), Авелино – Бари 2 (0:1), Бреша – Латина 1 (3:1), Карпи – Салернитана 1 (2:0), Чезена – Новара 1 (1:0), Виртус Ентела – Верона X (2:2), Фрозиноне – Трапани 2 (0:1), Виченца – Тернана X (0:0).

Лига Про, група А: Алесандрия – Понтедера 1 (2:0), Арецо – Олбия 1 (2:0), Карарезе – Лупа Рома 1 (2:1), Комо – Витербезе X (1:1), Кремонезе – Расинг Рома 1 (1:0), Джана Ерминио – Лукезе X (0:0), Пиаченца – Прато 1 (2:0), Пистойезе – Ливорно 1 (2:1), Сиена – Про Пиаченца 1 (2:1), Тутокуойо – Ренате 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Спортинг Хихон – Лас Палмас 1 (3:1), Атлетико Мадрид – Ейбар 1 (3:1), Барселона – Виляреал 1 (4:1), Гранада – Реал Мадрид 2 (1:3).

Ла Лига 2: Майорка – Елче 1 (1:0), Нумансия – УКАМ Мурсия 1 (2:1), Райо Валекано – Леванте 2 (0:2), Хирона – Уеска 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Нефтохимик Бургас – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:1), Пирин Благоевград – Берое X (1:1).

Втора Лига: Ботев Гълъбово – Лудогорец II X (1:1), Локомотив София – Созопол 2 (0:2), Поморие – Царско село X (1:1), Септември София – Несебър 1 (2:0), Спартак Плевен – Банско 1 (2:1), Оборище – Левски Карлово 1 (2:0).

Североизточна Трета Лига: Ботев Нови пазар – Добруджа 2 (1:2), Черноморец Балчик – Калиакра 1 (2:0), Хитрино – Кубрат 1 (1:0), Доростол – Светкавица Търговище 2 (0:2).

Северозападна Трета Лига: Мизия Кнежа – Литекс 2 (0:2).

Югозападна Трета Лига: Ботев Ихтиман – Пирин Гоце Делчев X (1:1), Чавдар Етрополе – Пирин Разлог 1 (2:0), Беласица – Миньор Перник 1 (2:1), Германея – Хебър 2 (0:2), Марек – Септември Симитли 2 (1:2), Свобода Пещера – Рилски спортист 2 (0:2), Струмска слава – Вихрен 1 (3:0), Чепинец – Сливнишки герой 2 (0:2), Велбъжд – Балкан Ботевград 1 (2:1).

Югоизточна Трета Лига: Асеновец – Гигант Съединение X (1:1), Розова долина – Атлетик Куклен 1 (2:0), Арда – Свиленград 2 (0:2), Марица Пловдив – Любимец 1 (2:0), Евроколеж – Раковски X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.