РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип, Чемпиъншип, Лига 2, Конфърънс, Джонстън`с Пейнт Трофи и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Купа на България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Нюкясъл – Челси 2 (0:2), Хъл Сити – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Ливърпул – Съндърланд 1 (2:0), Куинс Парк Рейнджърс – Бърнли 1 (2:1), Сток Сити – Арсенал 2 (1:2), Тотнъм – Кристъл Палас 1 (3:0), Манчестър Сити – Евертън 1 (2:0).

Чемпиъншип: Блякбърн – Шефилд Уензди 1 (2:0), Блякпул – Бирмингам X (1:1), Кардиф – Родъръм 1 (2:0), Дарби – Брайтън 1 (2:0), Хъдърсфийлд – Брентфорд X (1:1), Ипсуич – Лийдс 1 (2:0), Милуол – Мидълзбро 2 (1:2), Нотингам – Чарлтън 1 (3:1), Рединг – Болтън 1 (1:0), Уигън – Норич X (0:0), Уулвс – Борнемут X (1:1).

Лига 2: Екзитър – Бъртън Албион X (1:1).

Купа на Англия: Акрингтън – Йоувил 2 (1:2), Бери – Лутън 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Мансфийлд 1 (2:0), Милтън Кийнс Донс – Честърфийлд 1 (3:1), Олдъм – Донкастър 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Транмиър 1 (2:1), Престън – Шросбъри 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Плимут 1 (3:0), Рексъм – Мейдстън 1 (2:0).

Джонстън`с Пейнт Трофи: Джилингам – Лейтън Ориент 2 (1:2).

Конфърънс – Премиър: Форест Грийн – Олтринкам 1 (2:0), Макълсфийлд – Уокинг 2 (0:1), Нънийтън – Олфритън 1 (2:1), Торки – Барнет X (1:1), Уелинг – Бристъл Роувърс 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Херта Берлин 1 (3:0), Хановер – Волфсбург 2 (1:2), Кьолн – Аугсбург X (0:0), Падерборн – Фрайбург 1 (1:0), Шутгарт – Шалке 1 (2:1), Байерн – Байер Леверкузен 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Дармщад – Гройтер Фюрт 1 (2:1), Кайзерслаутерн – Ерцгебирге Ауе 1 (3:0).

Трета Лига: Кемницер – Халешер 1 (2:0), Борусия Дортмунд Ам – Ерфурт X (0:0), Дуисбург – Ян Регенсбург 1 (3:0), Фортуна Кьолн – Зоненхоф 1 (2:1), Ханза Рощок – Пройсен Мюнстер X (1:1), Щутгартер Кикерс – Веен 1 (2:1), Унтерхахинг – Холщайн Кил 2 (0:1).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Фрейе Търнершафт Брауншвайг 1 (3:0), Вайше – Хамбургер Ам 1 (1:0), Люнебургер Ханза – Хановер Ам 2 (0:2), Айнтрахт Нордерщед – Хавелсе 1 (2:1), Волфсбург Ам – Ноймюнстер 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Динамо Берлин – Карл Цайс Йена X (1:1), Германия Халберщад – Берлинер Анкараспор 1 (1:0), Херта Берлин Ам – Будиса Бауцен 1 (3:1), Виктория Берлин – Нойстерлиц X (0:0).

Регионална Лига – Запад: Алемания Аахен – Ватеншайд 1 (3:0), Край – Рьодингхаузен 2 (0:1), Шпортфройнде Лоте – РВ Есен X (1:1), Оберхаузен – Верл 1 (2:1), Шалке Ам – Юрдинген 1 (2:1), Вайденбрюк – Хенеф 1 (3:0).

Регионална Лига – Югозапад: Нотинген – Цвайбрюкен 1 (2:0), Хесен Касел – Некарелц 1 (3:1), Валдхоф Майнхайм – Елверсберг 2 (1:2), Пирмасенс – Хофенхайм Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Айнтрахт Бамберг – Инголщад Ам 2 (1:2), Шалдинг – Меминген X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Рома – Сасуоло 1 (3:0), Торино – Палермо 1 (2:0).

Серия Б: Авелино – Кротоне 1 (3:1), Бари – Карпи 1 (2:1), Катания – Болоня 1 (2:1), Ланчано – Трапани 1 (2:1), Перуджа – Латина 1 (1:0), Про Верчели – Пескара 1 (2:1), Специя – Читадела 1 (3:0), Варезе – Виртус Ентела 1 (2:0).

Лига Про, група A: Сасари Торес – Албинолефе 1 (3:1), Джана Ерминио – Новара 2 (0:2), Арецо – Комо X (1:1), Про Патрия – Ренате 1 (1:0), Мантова – Судтирол 1 (2:1).

Лига Про, група B: Пистойезе – Пиза X (0:0), Форли – Л`Акуила X (1:1), Тутокуойо – Спал 1 (1:0), Про Пиаченца – Чита ди Понтедера 2 (1:2).

Лига Про, група C: Савоя – Реджина 1 (2:1), Мартина Франка – Нуова Козенца 1 (1:0), Мелфи – Лупа Рома 1 (2:1), Беневенто – Матера 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Елче – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Атлетик Билбао – Кордоба 1 (3:0), Реал Мадрид – Селта Виго 1 (3:0), Депортиво Ла Коруня – Малага 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Нумансия – Лагостера 1 (3:1), Мирандес – Осасуна X (1:1), Лас Палмас – Леганес 1 (3:1), Понфердина – Алавес 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Черно море – Левски 2 (1:2), Локомотив София – Марек 1 (3:0), ЦСКА – Локомотив Пловдив 1 (2:0).

Купа на България: Дунав Русе – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.