РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип, Лига, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Купа на Италия, Първа Лига, Втора Лига и В група в България и приятелските, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]България[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Чемпиъншип: Бирмингам – Кардиф 1 (2:1), Блякбърн – Норич 2 (1:2), Бристол Сити – Уигън 1 (1:0), Дарби – Брайтън 1 (2:1), Хъдърсфийлд – Брентфорд 1 (2:1), Ипсуич – Барнзли 1 (1:0), Нотингам – Бъртън 1 (2:0), Рединг – Престън 1 (2:1), Родъръм – Улвс X (1:1).

Лига 1: Болтън – Шефилд Юнайтед X (1:1), Брадфорд – Порт Вейл 1 (3:0), Бери – Чарлтън 2 (1:2), Милуол – Олдъм 1 (2:0), Нортхямптън – Флийтууд Таун 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Честърфийлд 1 (2:0), Рочдейл – Питърбро X (1:1), Скънторп – Бристол Роувърс 1 (2:1), Шрусбъри – Милтън Кийн Донс X (1:1), Саутенд – Джилингам 1 (1:0), Суиндън – Ковънтри 2 (1:2), Уолсол – Уимбълдън 1 (1:0).

Лига 2: Акрингтън – Донкастър X (0:0), Блякпул – Ексетър 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Барнет 1 (3:1), Челтнъм – Лейтън Ориент X (0:0), Кроули Таун – Уикъмб 2 (1:2), Гримзби – Моркамб 1 (3:1), Хартлипул – Колчестър 1 (1:0), Нюпорт – Мансфийлд X (0:0), Плимут – Лутън 1 (2:1), Портсмут – Карлайл 1 (3:1), Стивънидж – Крю X (1:1), Йоувил – Нотс Каунти 1 (1:0).

Нейшънал Лига: Мейдстън – Йорк 1 (2:1), Бароу – Олдършот 1 (2:0), Боръм Ууд – Форест Грийн 2 (1:2), Бромли – Транмиър 2 (0:1), Дагенам & Редбридж – Саутпорт 1 (3:1), Ийстлий – Гизли 1 (3:0), Гейтсхед – Честър 1 (2:0), Макълсфийлд – Торки 1 (2:1), Норт Ферибай – Брейнтрий 2 (1:2), Сътън – Солихъл 1 (2:0), Уокинг – Линкълн Сити 2 (0:1), Рексъм – Дувър Атлетик 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Втора Лига: Бохум – Юнион Берлин 1 (2:1), Зандхаузен – Фортуна Дюселдорф X (1:1), Динамо Дрезден – Нюрнберг X (0:0).

Трета Лига: Аален – Холщайн Кил 2 (1:2), ФСВ Франкфурт – Ерфурт 1 (2:1), Халешер – Кемницер X (1:1), Шпртфройнде Лоте – Веен 1 (2:1), Падербоен – Майнц II 1 (3:1).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Реден 1 (3:0), Любек – Еегещорф-Лангредер 1 (3:0), Мепен – Вайше X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Берлинер Анкарапсор – Виктория Берлин 1 (2:1), Енерги Котбус – РБ Лайпциг II 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Ален – Шпрокхьовел 1 (2:0), Алемания Аахен – Ватеншайд 1 (3:1), Борусия Дортмунд II – Зиген 1 (3:0), Фортуна Дюселдорф II – Вуперталер X (0:0), Верл – Оберхаузен 1 (1:0), Виктория Кьолн – Борусия Мьонхенгладбах II 1 (3:1).

Регионална Лига Югозапад: Айнтрахт Трир – Елверсберг 2 (1:2), Пирмасенс – Хесен Касел X (1:1), Саарбрюкен – Улм 1 (3:0), Теутония Ватценборн – Щайнбах 2 (1:2).

Регионална Лига Байерн: Гройтер Фюрт II – Инголщад II X (1:1), Гархинг – 1860 Мюнхен II 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Купа на Италия: Карпи – Макаратезе 1 (3:0), Специя – Модена 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Първа Лига: Верея – ЦСКА София 2 (0:2), Лудогорец – Ботев Пловдив 1 (3:1).

Втора Лига: Царско село – Ботев Гълъбово 1 (2:1), Несебър – Ботев Враца X (1:1), Банско – Етър 2 (1:2), Оборище Панагюрище – Поморие 2 (0:2), Спартак Плевен – Септември София 1 (2:1).

Югоизточна В група, допълнителен бараж, втори кръг: Арда Кърджали – Любимец 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Клубни отбори: Хофенхайм – Киево 1 (3:1), Хамбургер – Сток Сити X (0:0), Хъл Сити – Торино 2 (1:2), Бастия – Дженоа 1 (2:1), Кротоне – Атлетико Мадрид 2 (0;3), Аталанта – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Пескара – Селта Виго 2 (0:2), Емполи – Нант 1 (1:0), Палермо – Марсилия 1 (2:1), Каляри – Маритимо 1 (2:0), Уотфорд – Лориен 1 (2:0), Анже – Борнемут 1 (2:1), Леванте – Алмерия X (1:1), Мидълзбро – Реал Сосиедад 1 (2:0), Кристъл Палас – Валенсия X (1:1), Евертън – Еспаньол 1 (2:0), Нанси – Спортинг Хихон X (1:1), Осасуна – Бордо 2 (1:2), РБ Лайпциг – Ейбар 1 (2:1), Монпелие – Реал Бетис 1 (2:1), Сарагоса – Алавес 2 (0:1), Малага – Сампдория 1 (3:1), Майорка – Уест Бромич Албион 2 (1:2), Райо Валекано – Леганес X (0:0), Порто – Виляреал 1 (2:1), Ливърпул – Барселона 2 (0:3).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.