РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 114 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Борнемут – Съндърланд 1 (2:0), Бърнли – Кристъл Палас 2 (1:2), Манчестър Сити – Мидълзбро 1 (3:0), Уест Хям – Сток Сити 1 (2:0), Челси – Евертън 1 (3:1).

Чемпиъншип: Улвс – Дарби X (1:1), Астън Вила – Блякбърн 1 (2:0), Бъртън Албион – Барнзли 1 (2:1), Хъдърсфийлд – Бирмингам 1 (2:1), Нюкясъл – Кардиф 1 (3:0), Норич – Лийдс 1 (3:1), Нотингам – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Родъръм – Престън 2 (1:2), Шефилд Уензди – Ипсуич 1 (2:0), Уигън – Рединг X (1:1), Бристол Сити – Брайтън X (1:1).

Нейшънал Лига: Форест Грийн – Олдършот 1 (3:1), Норт Ферибай – Рексъм 2 (0:2).

Купа на Англия: Кроули Таун – Бристол Роувърс 2 (0:2), Мерстам – Оксфорд Юнайтед 2 (0:3), Болтън – Гримзби 2 (3:1), Брадфорд – Акрингтън Стенли 1 (3:0), Брейнтрий – Ийстбърн Бъро 1 (2:0), Бери – Уимбълдън X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Дувър 1 (2:1), Чарлтън – Скънторп X (1:1), Челтнъм – Крю 1 (1:0), Колчестър – Честърфийлд X (0:0), Дагенам & Редбридж – Халифакс 1 (3:0), Дартфорд – Сътън 2 (1:2), Ексетър – Лутън X (1:1), Джилингам – Бракли 1 (3:0), Линкълн Сити – Олтринкам X (1:1), Мансфийлд – Плимут X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Спенимур 1 (3:0), Нортхямптън – Хароу 1 (2:0), Олдъм – Донкастър X (1:1), Питърбро – Чешъм 1 (3:0), Порт Вейл – Стивънидж 1 (2:0), Портсмут – Уикъмб 1 (3:1), Шрусбъри – Барнет 1 (2:0), Стокпорт – Уокинг 2 (1:2), Уолсол – Макълсфийлд 1 (3:1), Уестфилдс – Курзон Аштън 2 (0:1), Уайтхоук – Стоурбридж 1 (2:1), Йоувол – Солихъл Мурс 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Дармщад 1 (3:0), Байерн – Хофенхайм 1 (3:0), Фрайбург – Волфсбург X (0:0), Хамбургер – Борусия Дортмунд 2 (0:2), Инголщад – Аугсбург 1 (2:1), Айнтархт Франкфурт – ФК Кьолн X (1:1).

Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Бохум X (1:1), Кайзерслаутерн – Юнион Берлин X (0:0).

Трета Лига: Дуисбург – Халешер 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Пройсен Мюнстер X (1:1), Холщайн Кил – Ерфурт 1 (3:1), Магдебург – Ханза Рощок 1 (2:1), Майнц II – Зоненхоф Гросаспах X (1:1), Падерборн – Аален 1 (2:1), Вердер Бремен II – Ян Регенсбург X (0:0), Оснабрюк – ФСВ Франкфурт 1 (2:1), Веен – Кемницер X (1:1), Цвикау – Шпортфройнде Лоте X (0:0).

Регионална Лига Север: Санкт Паули II – Вайше 2 (1:2), Хилдесхайм – Хавелсе X (1:1), Мепен – Айшеде 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Бонер – Вуперталер X (1:1), ФК Кьолн II – Верл X (1:1), Шпрокхьофел – Фортуна Дюселдорф II 2 (1:2), Ватеншайд – Рьодингхаузен X (0:0), Вайденбрюк – Виктория Кьолн 2 (1:3).

Регионална Лига Югозапад: Хомбург – Тевтония Ватценборн-Щайнберг 1 (3:0), Хесен Касел – Саарбрюкен 2 (0:2), Валдхоф Майнхайм – Айнтрахт Трир 1 (3:1), Щутгартер Кикерс – Хофенхайм II X (0:0), Щайнбах – Пирмасенс 1 (3:0), Улм – Астори Валдорф 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Вакер Бургхаузен – Меминген 1 (2:0), Илертисен – Байерн II X (1:1), Нюрнберг II – Аугсбург II 1 (2:0), Швайнфурт – Шалдинг-Хейнинг 1 (3:0), Зелингенпортен – Гройтер Фюрт II X (1:1), Оберфранкен Байройт – Байерн Хоф 1 (3:1), Унтерхахинг – Розенхайм 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Торино – Каляри 1 (3:0), Наполи – Лацио 1 (3:1).

Серия Б: Читадела – Салернитана 1 (2:1), Латина – Бари X (1:1), Новара – Спал 1 (2:0), Пиза – Перуджа X (0:0), Про Верчели – Карпи 2 (1:2), Специя – Верона 2 (1:2), Трапани – Виченца 1 (2:0).

Лига Про, група Б: Лумецане – Порденоне X (1:1), Модена – Албинолефе 1 (1:0), Сантарканджело – Венеция 2 (0:1), Судтирол – Анкона 1 (2:1), Терамо – Мантова 1 (3:1), Фералпи Сало – Макератезе 1 (2:0), Парма – Губио 1 (2:0), Басано Виртус – Падова 1 (2:0), Фано – Форли 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Гранада – Депортиво Ла Коруня X (1:1), Реал Сосиедад – Атлетико Мадрид 2 (1:3), Осасуна – Алавес 1 (2:1), Лас Палмас – Ейбар 1 (2:0).

Ла Лига 2: Кадис – Уеска 1 (2:1), Хирона – Тенерифе 1 (3:1), Райо Валекано – УКАМ Мурсия 1 (3:1), Валядолид – Севиля Б 1 (2:0), Майорка – Сарагоса 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Лудогорец – ЦСКА София 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.