РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Нейшънал Лига, Джонстън`с Пейнт Трофи и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Сток Сити – Манчестър Сити 2 (0:3), Арсенал – Съндърланд 1 (3:0), Манчестър Юнайтед – Уест Хям 1 (3:0), Саутхямптън – Астън Вила 1 (3:0), Суонси – Лестър X (1:1), Уотфорд – Норич 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Тотнъм 2 (0:2), Челси – Борнемут 1 (3:0).

Чемпиъншип: Бирмингам – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Болтън – Кардиф X (1:1), Брентфорд – Милтън Кийнс Донс 1 (3:1), Брайтън – Чарлтън X (1:1), Бристол Сити – Блякбърн X (1:1), Бърнли – Престън 1 (2:1), Лийдс – Хъл Сити 2 (1:2), Нотингам – Фулъм 1 (2:0), Родъръм – Уулвс 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Бароу – Боръм Ууд 1 (1:0), Челтнъм – Честър 1 (3:0), Дувър – Олдършот 1 (3:1), Халифакс – Гизли X (1:1), Кидърминстър – Гейтсхед 1 (2:1), Саутпорт – Макълсфийлд 2 (1:3), Торки – Рексъм 2 (0:2), Транмиър – Брейнтрий 1 (3:1), Уокинг – Линкълн Сити X (1:1).

Купа на Англия: Барнет – Нюпорт 1 (2:1), Честърфийлд – Уолсол X (1:1), Лейтън Ориент – Скънторп 1 (1:0), Милуол – Уикъмб 1 (3:1), Нортхямптън – Нортуич Виктория 1 (3:0), Портсмут – Акрингтън 1 (2:0), Шефилд Юнайтед – Олдъм 1 (3:1), Стоурбридж – Ийстлий 2 (0:2), Йоувил – Стивънидж X (0:0).

Джонстън`с Пейнт Трофи: Уигън – Барнзли 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Байерн 2 (0:3), Хамбургер – Майнц 1 (2:1), Херта Берлин – Байер Леверкузен 2 (1:2), Инголщад – Хофенхайм 1 (2:1), Кьолн – Аугсбург 1 (1:0), Волфсбург – Борусия Дортмунд 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Арминия Билефелд – Карлсруе X (1:1), Фрайбург – Юнион Берлин 1 (3:1).

Трета Лига: Вердер Бремен Ам – Аален X (1:1), Кемницер – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Ерфурт – Холщайн Кил 2 (1:2), Халешер – Ханза Рощок 1 (2:0), Майнц Ам – Енерги Котбус 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Ерцгебирге Ауе 1 (2:1), Щутгарт Ам – Веен X (1:1), Вюрцбургер Кикерс – Магдебург 1 (2:1).

Регионална Лига – Север: Хамбургер Ам – Волфсбург Ам 2 (1:2), Хановер Ам – Люнебургер Ханза 1 (2:0), Айнтрахт Нордерщед – Клопенбург 1 (2:0), Реден – Хилдесхайм 1 (3:1).

Регионална Лига – Североизток: РБ Лайпциг Ам – Мойселвиц 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Аален – Борусия Мьонхенгладбах Ам 2 (1:3), Алемания Аахен – Шпортфройнде Лоте 2 (1:2), Оберхаузен – Верл 1 (2:0), Рьодингхаузен – Ватеншайд 1 (2:1), Шалке Ам – Виктория Кьолн 2 (0:2), Вайденбрюк – Велберт X (1:1), Борусия Дортмунд Ам – РВ Есен 1 (2:0), Край – Фортуна Дюселдорф Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Балингер – Ворматия Вьормс X (1:1), Айнтрахт Трир – Саар Саарбрюкен 1 (3:0), Хомбург – Кикерс Офенбах X (1:1), Хесен Касел – Фрайбург Ам 1 (3:1), Некарелц – Елверсберг 2 (0:2), Саарбрюкен – Щайнбах 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Торино – Рома X (0:0), Интер – Дженоа 1 (3:0).

Серия B: Бари – Асколи Пикио 1 (3:0), Кротоне – Чезена X (1:1), Латина – Ливорно 1 (1:0), Новара – Ланчано 1 (3:1), Пескара – Специя 1 (2:1), Про Верчели – Тернана X (1:1), Трапани – Авелино 1 (2:1).

Лига Про, група A: Лумецане – Басано Виртус 2 (0:1), Падова – Албинолефе 1 (3:1), Порденоне – Читадела X (0:0), Судтирол – Про Патрия 1 (3:0), Кремонезе – Джана Ерминио 1 (2:0).

Лига Про, група B: Римини – Сантарканджело 1 (2:1), Прато – Тутокуойо X (1:1).

Лига Про, група C: Юве Стабия – Иския Изолаверде 1 (2:0), Катания – Беневенто 1 (2:1), Лече – Месина 1 (2:0), Матера – Паджанезе 1 (2:0), Катандзаро – Андрия 1 (2:1), Козенца – Мелфи 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Мадрид – Хетафе 1 (3:0), Гранада – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Валенсия – Барселона 2 (0:3), Депортиво Ла Коруня – Севиля X (1:1), Бетис – Селта Виго 2 (1:2).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Луго 1 (3:0), Елче – Тенерифе 1 (1:0), Валядолид – Алавес 1 (2:1), Химнастик де Тарагона – Алмерия 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Левски 2 (1:2), Литекс – Лудогорец X (1:1).

Б група: Локомотив Горна Оряховица – Септември Симитли 1 (2:0), Ботев Гълъбово – Оборище Панагюрище 1 (2:1), Поморие – Банско 1 (2:0), Нефтохимик Бургас – Добруджа 1 (2:0), Спартак Плевен – Верея 2 (1:2), Созопол – Локомотив Мездра 2 (0:2).

Prognozi: Swansea – Leicester X (1:1), Watford – Norwich 1 (2:1), Wolfsburg – Borussia Dortmund 2 (0:2), Torino – Roma X (0:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.