Прогнози за събота, 5 август 2017 година

0
67

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 128 мача от Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Суперкупа, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Купа на Италия, Първа Лига и Втора Лига в България и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]България[/handle]
[handle to=”tab_5″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Чемпиъншип: Бристол Сити – Барнзли 1 (2:1), Бъртън Албион – Кардиф 1 (2:0), Фулъм – Норич 2 (1:2), Ипсуич – Бирмингам X (1:1), Престън – Шефилд Уензди 2 (0:1), Куинс Парк Рейнджърс – Рединг 2 (1:3), Шефилд Юнайтед – Брентфорд X (0:0), Улвърхямптън – Мидълзбро 2 (1:2), Астън Вила – Хъл Сити 1 (1:0).

Лига 1: Брадфорд – Блекпул X (0:0), Бери – Уолсол X (0:0), Чарлтън – Бристол Роувърс X (0:0), Донкастър – Джилингам 1 (2:1), Флийтууд Таун – Родъръм X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Уигън 1 (2:0), Олдъм – Оксфорд Юнайтед 2 (1:3) Питърбро – Плимут X (0:0), Портсмут – Рочдейл X (1:1), Скънторп – Уимбълдън 1 (2:1), Шрюсбъри – Нортхямптън 1 (2:1), Саутенд – Блякбърн 2 (0:1).

Лига 2: Акрингтън – Колчестър 2 (0:1), Карлайл – Суиндън 2 (0:1), Честърфийлд – Гримзби Таун 1 (2:0), Ковънтри – Нотс Каунти 1 (1:0), Кроули Таун – Порт Вейл 1 (2:1), Крю – Мансфийлд 2 (0:1), Ексетър – Кеймбридж Юнайтед 1 (1:0), Форест Грийн – Барнет 1 (2:1), Лутън – Йоувил 1 (3:1), Моркамб – Челтнъм 1 (2:1), Стивънидж – Нюпорт 1 (1:0), Уикъмб – Линкълн Сити 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Сътън – Лейтън Ориент 2 (0:2), Бромли – Ийстлий 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Бароу 1 (2:1), Файлд – Боръм Ууд 2 (1:2), Гайзли – Ебсфлийт 2 (1:3), Халифакс – Олдършот 1 (1:0), Хартлипул – Дувър X (1:1), Мейдстън – Мейдънхед 2 (0:1), Торки – Транмиър 2 (0:2), Уокинг – Гейтсхед 1 (2:0), Рексъм – Макълсфийлд 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Суперкупа: Борусия Дортмунд – Байерн X (1:1).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Бохум 2 (0:2), Айнтрахт Брауншвайг – Хайденхайм X (0:0).

Трета Лига: Аален – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0), Ханза Рощок – Мепен 1 (2:1), Карл Цайс Йена – Кемницер 1 (2:0), Карлсруе – Веен 1 (2:0), Падерборн – Зоненхоф Гросаспах 1 (1:0), Пройсен Мюнстер – Вердер Бремен II 2 (0:2), Унтерхахинг – Фортуна Кьолн 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Германия Егесторф-Лангредер X (0:0), Хановер II – Вайше 1 (2:0), Волфсбург II – Йедело 1 (3:0), Еутин – Хилдесхайм 1 (2:1), Хавелсе – Айнтрахт Брауншвайг II 1 (2:0).

Регионална Лига Североизток: Нойстерлиц – Ауербах 2 (0:1), Оберлаусиц – Мойселвиц 1 (2:0), Енерги Котбус – Будиса Бауцен 1 (4:1), Люкенвалде – Херта Берлин II 2 (1:3), Вакер Нордхаузен – Берлин Анкараспор 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Кьолн II – Вайденбрюк X (1:1), Рьодингхаузен – Виктория Кьолн 2 (1:2), Верл – Алемания Аахен 1 (2:1), Вестфалия Ринерн – Ерндтебрюк 2 (0:1), Вегберг-Беек – Борусия Дортмунд II 2 (1:5).

Регионална Лига Югозапад: Шот Майнц – Хофенхайм II 2 (1:2), Айнтрахт Щадталендорф – Рьолинг Вьолклинген 2 (0:1), Астория Валдорф – Щутгартер Кикерс X (0:0), Ворматия Вьормс – Майнц II 2 (0:1).

Регионална Лига Байерн: Нюрнберг II – Пипинсрид X (0:0), Шалдинг-Хейнинг – 1860 Мюнхен 2 (1:5).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Купа на Италия: Асколи – Юве Стабия X (1:1), Специя – Реджана 1 (4:1), Емполи – Ренате 1 (5:0), Про Верчели – Лече 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Първа Лига: Верея – Левски 2 (1:2), Витоша Бистрица – Лудогорец 2 (1:4).

Втора Лига: Царско село – Литекс 2 (1:2), Созопол – Поморие 1 (2:1), Ботев Гълъбово – Несебър 2 (0:2), Ботев Враца – Нефтохимик Бургас 1 (2:1), Оборище – Локомотив София 2 (0:1), Локомотив Горна Оряховица – Струмска слава 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_5″]Клубни отбори: Нютаун – Нюкасъл Таун 1 (2:0), Бърнли – Хановер 1 (2:0), Кристъл Палас – Шалке 2 (0:3), Тотнъм – Ювентус 1 (2:0), Майнц – Твенте X (0:0), Хофенхайм – Болоня 2 (0:2), РБ Лайпциг – Сток Сити 1 (2:0), Херта Берлин – Галатасарай X (1:1), Вердер Бремен – Валенсия 2 (0:2), Перголетезе – Фиоренцуола 2 (1:2), Басано Виртус – Тренто 1 (1:0), Про Патрия – Каронезе 1 (2:0), Суонси – Сампдория 2 (0:2), Кротоне – Каляри X (0:0), Малага – Лацио X (0:0), Удинезе – АЗ Алкмар 1 (2:0), Сасуоло – Про Пиаченца 1 (2:1), Саутхямптън – Севиля 1 (2:1), Уотфорд – Реал Сосиедад 2 (1:2), Ливърпул – Атлетик Билбао 2 (0:2), Байер Леверкузен – Селта Виго X (0:0), Айнтрахт Франкфурт – Реал Бетис 2 (0:2), Алкоркон – Албасете X (1:1), Картахена – Бани Яс 1 (2:1), Суидад Киеса – УКАМ Мурсия 2 (1:3), Ейбар – Реал Овиедо 1 (2:0), Хетафе – Хирона 1 (2:0), Нумансия – Атлетик Билбао Б X (1:1), Реал Унион – Осасуна Б 2 (1:2), Логронес – Мирандес 1 (2:1), Валенсия Местая – Реус Депортиу 1 (2:1), Сарагоса – Леванте 1 (2:0), Луго – Културал Леонеса X (0:0), Валядолид Б – Салмантино 2 (0:2), Лорка – Алмерия 2 (1:2), Толедо – Майорка X (1:1), Алкояно – Реал Мурсия 1 (1:0), Депортиво Ла Коруня – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Уеска – Осасуна 2 (1:3), Ибара – Тенерифе 2 (0:2), Райо Валекано – Леганес X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар