Прогнози за събота, 5 април 2014 година

0
24

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2, Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Германия, Серия А и Серия Б в Италия, Примера Дивисион и Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Саутхямптън 1 (2:0), Астън Вила – Фулъм 1 (2:1), Кардиф – Кристъл Палас 1 (1:0), Хъл Сити – Суонси X (1:1), Нюкясъл – Манчестър Юнайтед 2 (0:2), Норич – Уест Бромич Албион 1 (2:1), Челси – Сток Сити 1 (3:0).

Чемпиъншип: Уигън – Лийдс 1 (3:0), Барнзли – Брайтън 2 (1:2), Блякбърн – Ипсуич 1 (2:1), Блякпул – Йоувил 1 (2:1), Борнемут – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:1), Чарлтън – Рединг X (1:1), Донкастър – Бирмингам 1 (1:0), Хъдърсфийлд – Болтън 1 (2:1), Мидълзбро – Дарби X (1:1), Нотингам – Милуол 1 (2:0), Уотфорд – Бърнли 1 (2:1).

Лига 1: Брадфорд – Олдъм X (1:1), Брентфорд – Нотс Каунти 1 (3:0), Бристол Сити – Престън 2 (1:2), Карлайл – Суиндън X (1:1), Колчестър – Транмиър 1 (2:1), Ковънтри – Милтън Кийнс Донс X (0:0), Кроули – Крю 1 (2:0), Джилингам – Родъръм 2 (0:2), Порт Вейл – Уолсол 2 (1:2), Шефилд Юнайтед – Лейтън Ориент 1 (2:1), Шросбъри – Стивънидж X (1:1), Уулвс – Питърбро 1 (3:1).

Лига 2: Акрингтън – Нортхямптън 1 (2:1), Уимбълдън – Бристол Роувърс X (1:1), Бъртън Албион – Плимут 1 (2:0), Бери – Екзитър 1 (2:1), Челтнъм – Саутенд X (0:0), Честърфийлд – Нюпорт 1 (3:1), Моркамб – Мансфийлд X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Флийтууд X (1:1), Портсмут – Хартлипул X (1:1), Рочдейл – Йорк 1 (2:1), Торки – Скънторп 2 (1:2), Уикъмб – Дагенам & Редбридж 1 (2:1).

Конфърънс Премиър: Олфритън – Уелинг 1 (2:0), Барнет – Форест Грийн 1 (1:0), Брейнтрий – Солзбъри 1 (2:0), Кеймбридж Юнайтед – Саутпорт 1 (3:0), Честър – Хайд 1 (3:0), Гейтсхед – Тамуърт 1 (3:1), Херефорд – Уокинг 2 (1:2), Кидърминстър – Гримзби X (0:0), Линкълн – Дартфорд 1 (2:0), Лутън – Олдършот 1 (3:0), Нънийтън – Халифакс X (1:1), Рексъм – Макълсфийлд 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Байерн 2 (0:2), Айнтрахт Франкфурт – Майнц X (1:1), Нюрнберг – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Щутгарт – Фрайбург 1 (3:1), Вердер Бремен – Шалке 2 (0:2), Борусия Дортмунд – Волфсбург 1 (3:0).

Втора Бундеслига: Кьолн – Арминия Билефелд 1 (3:0), Зандхаузен – Санкт Паули X (0:0).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:1), Елверсберг – Оснабрюк 2 (1:2), Ерфурт – Ян Регенсбург 1 (2:1), Халешер – Ханза Рощок 1 (2:0), Холщайн Кил – Унтерхахинг 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Дармщад X (1:1), РБ Лайпциг – Кемницер 1 (2:0), Веен – Хайденхайм 2 (0:1).

Регионална Лига – Север: Айшеде – Госларер 2 (0:2), Вайше – Хановер Ам X (1:1), Реден – Ноймюнстер 1 (2:0).

Регионална Лига – Североизток: Ауербах – Унион Берлин Ам X (1:1), Херта Берлин Ам – Нойстерлиц 2 (1:2), Цвикау – Германия Халберщад 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Борусия Мьонхенгладбах Ам – Шалке Ам X (1:1), Бохум Ам – Ватеншайд 1 (1:0), Кьолн Ам – Липщад 1 (2:0), Шпортфройнде Лоте – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Зиген – Велберт 1 (3:1), Виктория Кьолн – Юрдинген 1 (3:0), Вайденбрюк – Оберхаузен 2 (0:2).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Кайзерслаутерн Ам 2 (0:2), Айнтрахт Франкфурт Ам – Хомбург X (1:1), Майнц Ам – Фрайбург Ам 1 (2:1), Валдхоф Майнхайм – Айнтрахт Трир X (1:1), Ворматия Вьормс – Кобленц 1 (1:0), Цвайбрюкен – Кикерс Офенбах 1 (2:1).

Регионална Лига – Байерн: Виктория Ашафенбург – Зелингенпортен X (0:0), Гройтер Фюрт Ам – Аугсбург Ам X (1:1), Инголюад Ам – Меминген 1 (2:1), 1860 Мюнхен Ам – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:0), Шалдинг – Хаймщетен X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Киево – Верона 1 (2:1), Интер – Болоня 1 (3:0).

Серия Б: Бреша – Пескара 1 (2:1), Карпи – Трапани 1 (2:1), Читадела – Сиена 2 (1:2), Юве Стабия – Варезе 2 (0:1), Ланчано – Модена 1 (2:1), Новара – Кротоне 1 (2:1), Реджина – Латина X (1:1), Специя – Падова 1 (1:0), Тернана – Чезена 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Атлетико Мадрид – Виляреал 1 (3:0), Барселона – Реал Бетис 1 (3:0), Реал Сосиедад – Реал Мадрид 2 (1:3), Райо Валекано – Селта Виго 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Мурсия – Сабадел 1 (2:0), Реал Мадрид Б – Депортиво Ла Коруня 1 (2:1), Алкоркон – Лас Палмас 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Локомотив Пловдив – Лудогорец 2 (0:2), Пирин Гоце Делчев – Нефтохимик Бургас 1 (3:1), Любимец – Берое 2 (0:2), Черноморец Бургас – Славия X (1:1).

Б група: Банско – Добруджа Добрич 1 (2:1), Марек Дупница – Академик Свищов 1 (3:0), Дунав Русе – Витоша Бистрица 1 (2:1), Хасково – Калиакра Каварна 1 (2:0), Ботев Враца – Ботев Гълъбово 1 (2:1), Монтана – Спартак Варна X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.