Прогнози за събота, 4 ноември 2017 година

0
30

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 144 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Сток Сити – Лестър 1 (1:0), Хъдърсфийлд – Уест Бромич Албион 2 (0:2), Нюкясъл – Борнемут 2 (0:1), Саутхямптън – Барнли 1 (3:0), Суонси – Брайтън 2 (1:2), Уест Хям – Ливърпул 2 (0:2).

Чемпиъншип: Бристол Сити – Кардиф 2 (0:1), Астън Вила – Шефилд Уензди 1 (2:1), Барнзли – Бирмингам 2 (0:2), Болтън – Норич 1 (2:1), Дарби – Рединг 1 (2:1), Ипсуич – Престън 2 (1:2), Милуол – Бъртън Албион X (0:0), Нотингам – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Шефилд Юнайтед – Хъл Сити 1 (2:1), Брентфорд – Лийдс 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Ийстлий – Честър 1 (3:0).

Купа на Англия: Шоу Лейн – Мансфийлд 2 (0:3), Уимбълдън – Линкълн Сити X (1:1), Блякбърн – Барнет 1 (2:0), Боръм Ууд – Блякпул 2 (1:3), Брадфорд – Честърфийлд 1 (2:1), Карлайл – Олдъм 2 (1:3), Челтнъм – Мейдстън 2 (0:1), Колчестър – Оксфорд Сити 1 (2:0), Крю – Родъръм 2 (1:4), Ебсфлийт – Донкастър 2 (1:3), Форест Грийн – Мансфийлд 2 (0:2), Файлд – Кидърминстър X (1:1), Гейнсбъро – Слау X (0:0), Гейтсхед – Челмсфорд 1 (2:1), Джилингам – Лейтън Ориент X (1:1), Херефорд – Телфорд 1 (2:1), Лутън – Портсмут X (0:0), Моркамб – Хартлипул 2 (1:2), Нортхямптън – Скънторп 1 (2:0), Питърбро – Транмиър 1 (2:1), Плимут – Гримзби Таун 1 (2:0), Рочдейл – Бромли X (1:1), Шрюсбъри – Алдършот 1 (1:0), Стивънидж – Нантуич 1 (2:0), Уигън – Кроули Таун 1 (2:1), Йоувил – Саутенд X (2:2), Нюпорт – Уолсол X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Майнц X (0:0), Аугсбург – Байер Леверкузен X (1:1), Хамбургер – Щутгарт 2 (0:1), РБ Лайпциг – Хановер 1 (3:0), Фрайбург – Шалке X (1:1), Борусия Дортмунд – Байерн 2 (0:3).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Дармщад 1 (1:0), Ян Регенсбург – Гройтер Фюрт X (1:1), Юнион Берлин – Санкт Паули 2 (1:2).

Трета Лига: Аален – Карл Цайс Йена 1 (2:0), Магдебург – Веен X (1:1), Мепен – Кемницер X (1:1), Падерброн – Оснабрюк 1 (3:1), Вюрцбургер Кикерс – Халешер 1 (2:1), Цвикау – Унтерхахинг 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Хамбургер II – Алтона 1 (2:1), Хановер II – Олденбург 2 (0:2), Любек – Борусия Хилдесхайм 1 (4:1), Еутин – Айнтрахт Брауншвайг II 2 (0:1), Йеделоу – Германия Егесторф-Лангредер 2 (0:2), Дрохтерсен-Асел – Айнтрахт Нордерщед 2 (0:1).

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Обелаусиц Нойгерсдорф 2 (0:1), Люкенвалде – Будиса Бауцен X (1:1), Вакер Нордхаузен – Енерги Котбус 1 (2:0), Виктория Берлин – Нойстелриц 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Ватеншайд 2 (1:2), Фортина Дюселдорф II – Бонер 2 (0:2), Ерндтебрюк – РВ Есен 2 (0:3), Рьодингхаузен – Борусия Мьонхенгладбах II 2 (1:2), Виктория Кьолн – Вестфалия Ринерн 1 (5:0), Вуперталер – Юрдинген 2 (1:2).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Астория Валдорф 1 (4:1), Хофенхайм II – Саарбрюкен 2 (1:2), Рьохлинг Вьолклинген – Ворматия Вьормс 2 (1:3), Шот Майнц – Щутгарт II 2 (0:3), Щутгартер Кикерс – Майнц II 2 (1:3), Щайнбах – Валдхоф Манхайм 1 (2:1), Улм – Айнтрахт Щадталендорф 1 (1:0).

Регионална Лига Байерн: Гройтер Фюрт II – Пипинсрид 1 (1:0), Гархинг – Аугсбург II X (2:2), Илертисен – Байройт 2 (1:2), Розенхайм – Бухбах 1 (2:1), Шалдинг-Хайнинг – Вакер Бургхаузен 2 (1:2), Унтерфьоринг – Айхщат 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Болоня – Кротоне X (0:0), Дженоа – Сампдория 2 (0:3).

Серия Б: Бреша – Венеция 1 (1:0), Карпи – Асколи 2 (0:2), Читадела – Тернана 1 (3:1), Виртус Ентела – Чезена 2 (0:2), Фоджа – Кремонезе 2 (0:1), Фрозиноне – Парма 2 (1:2), Новара – Про Верчели 1 (1:0), Салернитана – Бари 2 (0:2).

Серия C, група А: Олбия – Джана Ерминио 1 (2:1), Робур Сиена – Ливорно 2 (1:2).

Серия C, група C: Сиракуза – Паджанезе X (1:1), Катания – Бишелие 1 (2:0), Козенца – Фонди 1 (2:1), Матера – Юве Стабия X (0:0), Виртус Франкавила – Катандзаро 1 (2:0), Касертана – Реджина 1 (1:0), Тrапани – Акрагас 1 (1:0), Фиделис Андрия – Лече X (2:2), Ренде – Сикула Леонцио 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Валенсия – Леганес 1 (3:1), Депортиво Ла Коруня – Атлетико Мадрид 2 (0:4), Алавес – Еспаньол 2 (0:1), Барселона – Севиля 1 (5:0).

Ла Лига 2: Райо Валекано – Албасете 1 (3:1), Севиля Б – Тенерифе 2 (1:3), Ла Хоя Лорка – Кордоба 1 (2:0), Реус Депортиу – Спортинг Хихон 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Етър – Витоша Бистрица X (1:1), Берое – Дунав Русе 2 (0:2), Левски – Локомотив Пловдив 1 (2:1).

Втора Лига: Струмска слава – Поморие X (1:1), Локомотив Горна Оряховица – Черноморец Балчик 2 (1:2), Царско село – Нефтохимик Бургас 1 (3:0), Ботев Гълъбово – Марица Пловдив X (0:0), Ботев Враца – Оборище 1 (2:0), Созопол – Локомотив София 2 (1:3).

Североизточна Трета Лига: Светкавица Търговище – Калиакра 1 (2:1), Ботев Нови пазар – Суворово 2 (0:1), Септември Тервел – Бенковски Бяла 1 (2:1).

Югозападна Трета Лига: Пирин Гоце Делчев – Миньор Перник 2 (0:2), Ботев Ихтиман – Вихрен Сандански 2 (1:2), Беласица – Елин Пелин 1 (2:0), Свобода Пещера – Германея 1 (3:1), Рилски спортист – Чавдар Етрополе X (1:1), Септември Симитли – Хебър 1 (2:1), Марек – Балкан Ботевград 1 (1:0), Сливнишки герой – Банско X (1:1).

Югоизточна Трета Лига: Верея II – Карнобат 2 (0:2), Раковски 2011 – Арда 2 (0:3), Ямбол 1915 – Евроколеж 1 (2:1), Борислав Първомай – Димитровград 1 (3:1), Асеновец – Гигант Съединение 1 (2:0), Свиленград – Розова долина 2 (1:2), Миньор Раднево – Загорец X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.