РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионални Лиги в Герания, Серия А в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Арсенал – Ливърпул 1 (2:1), Евертън – Саутхяптън X (1:1), Лестър – Уест Хям 1 (2:1), Манчестър Юнайтед – Астън Вила 1 (2:0), Суонси – Хъл Сити 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Куинс Парк Рейнджърс 1 (3:1), Челси – Сток Сити 1 (3:0).

Чемпиъншип: Болтън – Блякпул 1 (3:0), Лийдс – Блякбърн X (1:1), Рединг – Кардиф 1 (2:1), Шефилд Уензди – Хъдърсфийлд 1 (1:0).

Лига 1: Барнзли – Шефилд Юнайтед 2 (1:2), Суиндън – Милтън Кейнс Донс X (1:1).

Конфърънс Премиър: Барнет – Нънийтън 1 (3:0), Ийстлий – Дувър Атлетик 1 (2:0), Гримзби – Гейтсхед 1 (3:1), Телфорд – Кидърминстър 2 (1:2), Торки – Дартфорд 1 (2:0), Уокинг – Уелинг 1 (3:0), Рексъм – Олфритън 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Хамбургер 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – Хановер 1 (2:0), Фрайбург – Кьолн X (1:1), Хофенхайм – Борусия Мьонхенгладбах X (0:0), Вердер Бремен – Майнц X (1:1), Волфсбург – Щутгарт 1 (3:1), Борусия Дортмунд – Байерн 2 (1:2).

Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Айнтрахт Брауншвайг 1 (2:1), Кайзерслаутерн – Хайденхайм 1 (3:0).

Трета Лига: Арминия Билефелд – Енерги Котбус 1 (2:0), Кемницер – Динамо Дрезден 1 (2:1), Фортуна Кьолн – Щутгарт Ам 1 (1:0), Халешер – Пройсен Мюнстер X (1:1), Майнц Ам – Ерфурт X (1:1), Ян Регенсбург – Веен X (0:0), Зоненхоф – Холщайн Кил 2 (1:2), Щутгартер Кикерс – Борусия Дортмунд Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Клопенбург – Хамбургер Ам X (1:1).

Регионална Лига – Североизток: Динао Берлин – Плауен 1 (2:1), Магдебург – Берлинер Анкараспор 1 (3:0), Нойстерлиц – Вакер Нордхаузен X (1:1), Виктория Берлин – Германия Халберщад 1 (2:1).

Регионална Лига – Запад: Шалке Ам – Рьодингхаузен X (1:1).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Пирмасенс 2 (0:2), Елверсберг – Некарелц 1 (2:0), Валдхоф Майнхайм – Кайзерслаутерн Ам X (1:1), Астория Валдорф – Ворматия Вьормс X (1:1), Цвайбрюкен – Хесен Касел 2 (0:3).

Регионална Лига – Байерн: Нюрнберг Ам – Инголщад Ам 1 (2:1), Хаймщетен – Швайнфурт 1 (2:1), Меминген – Бухбах X (1:1), Оберфранкен Байройт – Айнтрахт Бамберг 1 (2:0), Шалдинг – Илертисен X (1:1), Вюрцбургер Кикерс – Аугсбург Ам 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия A: Рома – Наполи 1 (2:1), Аталанта – Торино X (1:1), Каляри – Лацио 2 (0:2), Дженоа – Удинезе 1 (2:0), Интер – Парма 1 (3:0), Палермо – Милан X (1:1), Сасуоло – Киево 1 (2:1), Верона – Чезена 1 (3:1), Фиорентина – Сампдория 1 (3:0), Ювентус – Емполи 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Севиля – Атлетик Билбао 1 (2:0), Кордоба – Атлетико Мадрид 2 (0:3), Алмерия – Леванте 1 (2:1), Малага – Реал Сосиедад 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Мирандес – Сабадел 1 (1:0), Хирона – Валядолид X (1:1), Луго – Майорка 1 (2:1), Албасете Баломпи – Лас Палас 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Лудогорец – ЦСКА 1 (2:0), Марек – Славия 2 (1:2).

Б група: Локомотив Мездра – Черноморец Бургас X (1:1), Пирин Разлог – Верея Стара Загора 1 (2:0), Монтана – Ботев Враца 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.