Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Премиършип, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига и Трета Лига в Германия, Серия А, Серия B и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]Приятелски[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Хъл Сити – Нюкясъл X (1:1), Кристъл Палас – Евертън X (0:0), Ливърпул – Уест Хям 1 (2:0), Манчестър Юнайтед – Лестър 1 (3:0), Сток Сити – Куинс Парк Рейнджърс 1 (2:0), Съндърланд – Бърнли 1 (2:1), Уест Бромич Албион – Тотнъм X (1:1), Челси – Манчестър Сити 1 (2:1).

Чемпиъншип: Брентфорд – Мидълзбро X (1:1), Хъдърсфийлд – Лийдс 1 (2:0), Бирмингам – Норич 2 (1:2), Блякбърн – Фулъм 1 (2:0), Блякпул – Брайтън 2 (1:3), Болтън – Уулвс X (1:1), Кардиф – Дарби 2 (1:2), Чарлтън – Родъръм X (1:1), Ипсуич – Уигън 1 (2:0), Нотингам – Милуол 1 (2:0), Рединг – Шефилд Уензди 1 (2:1).

Лига 1: Барнзли – Порт Вейл X (1:1), Брентфорд – Колчестър 1 (3:1), Честърфийлд – Донкастър 1 (1:0), Ковънтри – Рочдейл X (1:1), Кроули – Престън 2 (0:2), Крю – Милтън Кийнс Донс 2 (1:3), Лейтън Ориент – Скънторп 1 (2:0), Олдъм – Нотс Каунти 1 (2:0), Питърбро – Йоувил 1 (1:0), Шефилд Юнайтед – Суиндън X (1:1).

Лига 2: Акрингтън – Нортхямптън X (1:1), Бъртън Албион – Бери 1 (1:0), Карлайл – Мансфийлд 1 (2:1), Дагенам & Редбридж – Челтнъм X (0:0), Екзитър – Транмиър 1 (2:1), Хартлипул – Плимут 2 (1:2), Лутън – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Моркамб – Уимбълдън X (0:0), Нюпорт – Шросбъри 2 (1:2), Саутенд – Йорк 1 (2:0), Стивънидж – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Уикъмб – Портсмут 1 (3:1).

Конфърънс Премиър: Олтринкам – Олдършот 1 (2:1), Брейнтрий – Макълсфийлд 1 (2:1), Дартфорд – Бристол Роувърс 2 (0:3), Форест Грийн – Нънийтън 1 (3:0), Гримзби – Телфорд 1 (2:0), Халифакс – Барнет X (1:1), Кидърминстър – Ийстлий 1 (2:1), Линкълн – Дувър X (1:1), Саутпорт – Гейтсхед 2 (1:2), Уелинг – Честър X (1:1), Уокинг – Олфритън 1 (2:0), Рексъм – Торки X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Фрайбург – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Хамбургер – Кьолн 1 (2:1), Майнц – Падерборн 1 (2:1), Шалке – Хановер 1 (2:0), Щутгарт – Борусия Мьонхенгладбах 2 (1:2), Байер Леверкузен – Борусия Дортмунд X (1:1).

Трета Лига: Кемницер – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Ерфурт – Енерги Котбус X (1:1), Халешер – Дуисбург X (0:0), Холщайн Кил – Щутгарт Ам 1 (2:0), Ян Регенсбург – Борусия Дортмунд Ам X (1:1), Веен – Ханза Рощок 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Юрдинген – Кьолн Ам X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Дженоа – Фиорентина 2 (1:2), Рома – Емполи 1 (3:0).

Серия B: Болоня – Пескара 1 (2:0), Бреша – Виртус Ентела 1 (2:0), Карпи – Кротоне 1 (3:1), Катания – Перуджа 1 (2:0), Читадела – Трапани 1 (1:0), Ланчано – Варезе 1 (2:0), Латина – Ливорно X (1:1), Про Верчели – Модена 1 (2:1), Тернана – Виченца 1 (1:0).

Лига Про, група A: Лумецане – Сасари Торес X (1:1), Кремонезе – Новара X (0:0), Монца Брианца – Судтирол 1 (2:1), Фералпи Сало – Павия 1 (1:0).

Лига Про, група B: Пистойезе – Реджана X (1:1), Лукезе – Прато 1 (2:1), Анкона – Терамо X (1:1), Форли – Сантанкарджело 1 (2:1), Пиза – Савона 1 (3:1).

Лига Про, група C: Иския Изолаверде – Мартина Франка X (1:1), Катандзаро – Мелфи 1 (1:0), Фоджа – Беневенто X (0:0), Салернитана – Вигор Ламеция 1 (3:0), Реджина – Лече 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Мадрид – Реал Сосиедад 1 (3:0), Ейбар – Атлетико Мадрид 2 (0:2), Гранада – Елче 1 (3:1), Селта Виго – Кордоба 1 (3:0).

Сегунда Дивисион: Албасете Баломпи – Тенерифе 1 (2:1), Понферадина – Спортинг Хихон X (1:1), Сабадел – Барселона Б 1 (2:1), Нумансия – Бетис 2 (1:2), Леганес – Лагостера 1 (2:0), Мирандес – Расинг Сантандер 1 (2:1), Лас Палмас – Майорка 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Приятелски мачове: Фортуна Дюселдорф – Мепен 1 (3:0), Карлсруе – ФСВ Франкфурт 1 (2:0), Унион Берлин – Есберг 1 (2:1), Алемания Аахен – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Рапид Виена – ЦСКА София 2 (1:2), Санкт Паули – Силкеборг 1 (2:0), Спартак Москва – Лудогорец X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.