Прогнози за събота, 31 март 2018 година

Предложенията на типстърите днес са за над сто мача от различните първенства

0
136

Днес избор от 115 мача за залагане

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 115 мача от Висша Лига, Чемпиъншип и Лига 1 в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. За да видите прогнозите за отделните първенства използвайте бутоните „Обратно“ и „Следваща“ или падащото меню.

Бонус до 100 лева за нови клиенти на Ефбет. Регистрирайте се тук и в полето за Промоционален код въведете 10583, за да получите бонуса.

Обратно
Следваща

Прогнози за Германия

Байерн - Борусия Дортмунд
Байерн – Борусия Дортмунд

Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Аугсбург 1 (3:1), Хановер – РБ Лайпциг 2 (2:3), Хофенхайм – ФК Кьолн 1 (3:1), Шалке – Фрайбург 2 (1:2), Щутгарт – Хамбургер 2 (0:1), Байерн – Борусия Дортмунд 1 (3:1), Херта Берлин – Волфсбург X (1:1).

Втора Бундеслига: Дуисбург – Кайзерслаутерн 1 (2:1), Хайденхайм – Инголщад 1 (2:1), Динамо Дрезден – Нюрнберг 2 (1:2).

Трета Лига: Аален – Падерборн 2 (0:1), Кемницер – Зоненхоф Гросаспах 1 (1:0), Фортуна Кьолн – Мепен X (1:1), Карл Цайс Йена – Цвикау 1 (2:0), Карлсруе – Пройсен Мюнстер X (1:1), Оснабрюк – Ханза Рощок 2 (0:2), Веен Висбаден – Вюрцбургер Кикерс 1 (2:1).

Регионална Лига Север: Алтона – Реден 1 (2:0), Хамбургер II – Хановер II 1 (3:0), Хавелсе – Германия Егещорф-Лангредер 2 (0:2), Хилдесхайм – Еутин 1 (1:0).

Регионална Лига Североизток: Алтглинике – Люкенвалде 1 (3:1), Будиса Бауцен – Херта Берлин II 1 (2:1), Кеми Лайпциг – Халберщад 2 (0:2), Нойстерлиц – Бабелсберг 2 (1:3), Оберлаусиц – Юнион Фюрстенвалде X (1:1).

Регионална Лига Запад: Алемания Аахен – Юрдинген X (1:1), Борусия Мьонхенгладбах II – Вегберг-Беек X (1:1), Фортуна Дюселдорф II – Вайденбрюк 2 (0:1), Ерндтебрюк – Борусия Дортмунд II 2 (0:2), Рьодингхаузен – Бонер 1 (3:1), Виктория Кьолн – ФК Кьолн II 1 (3:0), Вестфалия Ринерн – Ватеншайд X (2:2).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Фрайбург II X (1:1), Хесен Касел – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Шот Майнц – Астория Валдорф 1 (2:0), Щайнбах – ФСВ Франкфурт 2 (0:2), Улм – Майнц II 2 (0:2), Саарбрюкен – Валдхоф Майнхайм X (0:0).

Регионална Лига Бавария: Бухбах – Пипинсрид 1 (2:1), Вакер Бургхаузен – Аугсбург II 2 (1:2), Илертисен – Гройтер Фюрт II 1 (2:1), Нюрнберг II – Инголщад II 1 (2:0).

Обратно
Следваща

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.