РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете за Купа на Англия, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Купа на Англия: Колчестър – Тотнъм 2 (0:3), Арсенал – Бърнли 1 (2:0), Астън Вила – Манчестър Сити 2 (0:2), Болтън – Лийдс X (1:1), Бери – Хъл Сити 2 (0:2), Кристъл Палас – Сток Сити 1 (2:1), Нотингам – Уотфорд X (1:1), Оксфорд Юнайтед – Блякбърн 1 (2:1), Портсмут – Борнемут 2 (1:2), Рединг – Уолсол 1 (3:1), Шросбъри – Шефилд Уензди 2 (1:2), Уест Бромич Албион – Питърбро 1 (3:0), Ливърпул – Уест Хям 1 (2:1).

Лига 1: Блякпул – Джилингам 2 (1:2), Брадфорд – Флийтууд Таун 1 (2:1), Ковънтри – Скънторп 1 (3:1), Милуол – Крю 1 (3:0), Рочдейл – Бъртън X (0:0), Суиндън – Барнзли 2 (0:1), Уигън – Порт Вейл 1 (3:1).

Лига 2: Акрингтън – Бристол Роувърс X (1:1), Уимбълдън – Йоувил 1 (3:0), Кроули Таун – Мансфийлд 2 (0:1), Хартлипул – Екзитър 2 (1:2), Лейтън Ориент – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:0), Лутън – Нотс Каунти X (1:1), Моркамб – Нюпорт X (0:0), Плимут – Уикъмб 1 (2:1), Йорк – Стивънидж 2 (1:2).

Нейшънал Лига: Олдършот – Кидърминстър 1 (3:1), Олтринкам – Дувър 2 (0:2), Брейнтрий – Честър 1 (2:1), Челтнъм – Бромли 1 (3:1), Ийстлий – Рексъм X (1:1), Форест Грийн – Макълсфийлд 1 (3:1), Гейтсхед – Гримзби 2 (0:2), Халифакс – Уелинг 1 (3:1), Линкълн Сити – Гизли 1 (2:0), Саутпорт – Боръм Ууд 1 (2:1), Транмиър – Торки 1 (3:0), Уокинг – Бароу 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Айнтрахт Франкфурт 1 (2:1), Байер Леверкузен – Хановер 1 (3:0), Дармщад – Шалке 2 (1:2), Борусия Дортмунд – Инголщад 1 (3:0), Вердер Бремен – Херта Берлин X (1:1), Щутгарт – Хамбургер 1 (2:0).

Трета Лига: Аален – Щутгартер Кикерс 1 (2:1), Ерцгебирге Ауе – Щутгарт Ам 1 (3:0), Динамо Дрезден – Майнц Ам 1 (3:1), Ханза Рощок – Оснабрю X (1:1), Холщайн Кил – Кемницер 1 (2:1), Магдебург – Вердер Бремен Ам 1 (3:1), Пройсен Мюнстер – Ерфурт 1 (2:0), Зоненхоф – Вюрцбургер Кикерс X (1:1).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Нордерщед – Госларер 1 (1:0), Санкт Паули Ам – Холдесхайм 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Фортуна Дюселдорф Ам – Вайденбрюк X (1:1), Шпортфройнде Лоте – Оберхаузен 1 (2:0), Ватеншайд – Ерндтебрюк 1 (3:0).

Приятелски мачове: Гройтер Фюрт – Карлсруе X (1:1), Нюрнберг – Унтерхахинг X (1:1), Бохум – Дуисбург 1 (2:1), Фрайбург – Грасхопърс X (0:0), Залцбург – Зандхаузен 1 (2:0), Кайзерслаутерн – Цюрих 1 (2:0), Юнион Берлин – Аустрия Залцбург 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Карпи – Палермо 1 (2:1), Аталанта – Сасуоло 1 (1:0), Рома – Фрозиноне 1 (3:0).

Серия Б: Бреша – Ливорно 1 (2:1), Чезена – Асколи Пикио 1 (3:0), Комо – Виченца 1 (2:1), Кротоне – Перуджа 1 (3:0), Ланчано – Трапани 1 (2:1), Латина – Про Верчели 1 (2:0), Пескара – Бари 1 (2:0), Тернана – Модена 1 (2:1).

Лига Про, група А: Лумецане – Падова 2 (0:1), Судтирол – Павия X (1:1), Порденоне – Мантова 1 (2:1), Кунео – Джана Ерминио 1 (1:0), Читадела – Ренате 1 (3:0), Фералпи Сало – Про Патрия 1 (3:0).

Лига Про, група Б: Арецо – Тутокуойо 1 (2:1), Римини – Лупа Рома 1 (2:0), Лукезе – Макератезе 1 (2:1), Пистойезе – Спал 2 (0:2), Карарезе – Савона 1 (3:1).

Лига Про, група С: Месина – Монополи 1 (2:0), Фоджа – Беневенто 1 (2:1), Фиделис Андрия – Паджанезе 1 (2:0), Купа Кастели Романа – Мелфи X (1:1), Касертана – Лече 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Атлетико Мадрид 1 (3:1), Ейбар – Малага 1 (2:1), Хетафе – Атлетик Билбао 2 (1:2), Виляреал – Гранада 1 (3:0), Реал Сосиедад – Бетис 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Валядолид 1 (2:1), Кордоба – Леганес X (1:1), Уеска – Албасете Баломпи 1 (3:1), Лагостера – Луго X (1:1), Реал Овиедо – Алавес 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Приятелски мачове: Берое – Дунав Русе 1 (2:0), Добруджа – Интер Плачидол 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.