Прогнози за събота, 30 септември 2017 година

0
64

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 142 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия C в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта.

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Хъдърсфийлд – Тотнъм 2 (1:2), Борнемут – Лестър 2 (0:2), Манчестър Юнайтед – Кристъл Палас 1 (4:0), Сток Сити – Саутхямптън 1 (2:0), Уест Бромич Албион – Уотфорд 2 (0:2), Уест Хям – Суонси 2 (0:1), Челси – Манчестър Сити 1 (2:0).

Чемпиъншип: Астън Вила – Болтън 1 (1:0), Бъртън Албион – Улвс 2 (0:4), Кардиф – Дарби 1 (2:0), Хъл Сити – Бирмингам 1 (1:0), Ипсуич – Бристол Сити 1 (2:0), Мидълзбро – Брентфорд X (0:0), Милуол – Барнзли 2 (1:2), Нотингам – Шефилд Юнайтед 1 (1:0), Престън – Съндърланд 1 (1:0), Рединг – Норич 2 (0:1).

Лига 1: Уимбълдън – Рочдейл 2 (0:1), Блякбърн – Джилингам X (1:1), Брадфорд – Донкастър X (0:0), Бристол Роувърс – Плимут 2 (0:2), Бери – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0), Флийтууд Таун – Чарлтън 1 (1:0), Питърбро – Оксфорд Юнайтед X (0:0), Портсмут – Олдъм 1 (1:0), Родъръм – Нортхямптън 2 (0:1), Шрюсбъри – Скънторп X (0:0), Саутенд – Блякпул 2 (0:2), Уигън – Уолсол 1 (4:1).

Лига 2: Гримзби Таун – Линкълн Сити 1 (2:0), Мансфийлд – Нотс Каунти 1 (2:0), Честърфийлд – Челтнъм X (1:1), Ковънтри – Крю 2 (0:2), Кроули Таун – Карлайл 2 (0:1), Ексетър – Моркамб 2 (1:2), Форест Грийн – Акрингтън 1 (2:0), Лутън – Нюпорт 1 (1:0), Стивънидж – Порт Вейл 1 (2:0), Суиндън – Кеймбридж Юнайтед X (1:1), Уикъмб – Барнет 2 (0:1), Йоувил – Колчестър 2 (0:1).

Нейшънал Лига: Бароу – Мейдстън X (0:0), Бромли – Транмиър 1 (2:0), Дагенам & Редбридж – Торки 1 (3:0), Дувър – Солихъл Мурс 2 (0:2), Ийстлий – Честър 1 (3:0), Ебсфлийт – Халифакс 1 (1:0), Гейтсхед – Боръм Ууд 2 (0:2), Лейтън Ориент – Файлд X (1:1), Макълсфийлд – Олдършот 1 (2:0), Мейдънхед – Гайзли 1 (2:0), Уокинг – Хартлипул 2 (0:1), Рексъм – Сътън 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Хановер 1 (1:0), Айнтрахт Франкфурт – Щутгарт 2 (0:2), Аугсбург – Борусия Дортмунд 2 (1:4), Волфсбург – Майнц 1 (2:1), Хамбургер – Вердер Бремен 2 (0:1).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Юнион Берлин 1 (2:0), Холщайн Кил – Бохум 1 (1:0), Нюрнберг – Арминия Билефелд 2 (0:2).

Трета Лига: Ерфурт – Веен 2 (0:3), Ханза Рощок – Аален X (0:0), Пройсен Мюнстер – Оснабрюк 1 (2:1), Зоненхоф Гросаспах – Фортуна Кьолн 1 (2:1), Вердер Бремен II – Кемницер 1 (1:0), Вюрцбургер Кикерс – Унтерхахинг 2 (0:2).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Айнтрахт Нордерщед 1 (3:1), Айнтрахт Брауншвайг II – Германия Егесторф-Лангредер X (1:1).

Регионална Лига Североизток: Оберлаусиц Нойгерсдорф – Бабелсберг X (1:1), Алтглинике – Юнион Фюрстенвалде X (0:0), Будиса Бауцен – Берлинер Анкараспор 2 (0:2), Кеми Лайпциг – Вакер Нордхаузен 2 (0:3), Мойселвиц – Халберщад 1 (2:1), Виктория Берлин – Люкенвалде 1 (4:1).

Регионална Лига Запад: Бонер – Рьодингхаузен 1 (2:0), Борусия Дортмунд II – Ерндтебрюк X (1:1), ФК Кьолн II – Виктория Кьолн 2 (1:4), РБ Есен – Верл 2 (0:1), Ватеншайд – Вестфалия Ринерн 1 (4:0), Вайденбрюк – Фортуна Дюселдорф II 1 (2:0), Вуперталер – Оберхаузен 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Рьохлинг Вьолклинген – Хесен Касел X (1:1), Айнтрахт Щадталендорф – Валдхоф Майнхайм 2 (0:3), Фрайбург II – Улм 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Илертисен – Унтерфьоринг X (1:1), Шалдинг-Хайнинг – Айхщат 2 (1:2), Зелингенпортен – Гройтер Фюрт II 2 (1:3), 1860 Мюнхен – Швайнфурт 2 (0:2), Инголщад II – Гархинг 1 (1:0), Бухбах – Аугсбург II 2 (0:3).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Удинезе – Сампдория 2 (1:3), Дженоа – Болоня X (0:0).

Серия Б: Асколи – Палермо 1 (2:1), Авелино – Емполи X (1:1), Бреша – Перуджа 2 (1:2), Карпи – Пескара 2 (0:2), Читадела – Виртус Ентела 1 (2:1), Про Верчели – Чезена X (0:0), Специя – Бари 2 (0:3), Тернана – Венеция 1 (2:0).

Серия C, група Б: Реджана – Самбенедетезе X (1:1).

Серия C, група C: Юве Стабия – Фонди 1 (2:1), Сикула Леонцио – Катандзаро 2 (0:1), Трапани – Касертана X (0:0), Акрагас – Сиракуза 2 (1:2), Виртус Франкавила – Реджина 1 (2:0), Фиделис Андрия – Монополи 2 (0:3), Козенца – Катания 2 (0:3), Лече – Бишелие 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Депортиво Ла Коруня – Хетафе 2 (1:2), Севиля – Малага 1 (2:0), Леванте – Алавес 1 (1:0), Леганес – Атлетико Мадрид 2 (0:2).

Ла Лига 2: Валядолид – Кордоба 1 (2:1), Нумансия – Албасете X (1:1), Ла Хоя Лорка – Кадис 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Етър – ЦСКА-София 2 (0:5), Витоша Бистрица – Ботев Пловдив X (1:1), Дунав Русе – Пирин Благоевград 1 (2:0).

Втора Лига: Струмска слава – Черноморец Балчик 2 (1:2), Несебър – Нефтохимик Бургас 1 (3:0), Ботев Гълъбово – Лудогорец II 1 (2:1), Литекс – Марица Пловдив 1 (1:0).

Североизточна Трета Лига: Добруджа – Калиакра 1 (2:0), Септември Тервел – Ботев Нови пазар 2 (1:2).

Югозападна Трета Лига: Септември Симитли – Ботев Ихтиман 1 (3:0), Марек – Пирин Гоце Делчев X (1:1), Сливнишки герой – Рилски спортист 1 (2:0), Банско – ЦСКА 1948 2 (1:2), Балкан Ботевград – Свобода Пещера 1 (2:1), Хебър Пазарджик – Беласица 1 (2:1), Миньор Перник – Вихрен 2 (1:2), Чавдар Етрополе – Елин Пелин 1 (2:0), Пирин Разлог – Германея 1 (2:0).

Югоизточна Трета Лига: Загорец – Борислав Първомай 1 (3:1), Сокол Марково – Ямбол 1915 X (1:1), Миньор Раднево – Асеновец 1 (1:0), Атлетик Куклен – Раковски 1 (2:1), Розова долина – Карнобат 1 (3:1), Гигант Съединение – Арда 2 (0:2), Димитровград – Евроколеж X (0:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.