Прогнози за събота, 30 март 2013 година

0
46

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Чемпиъншип, Лига 2 и Блу Скуеър в Англия, Втора Бундеслига, Трета Лига и регионалните Лиги в Германия, Сегунда Дивисион в Испания, А група и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
ВНИМАНИЕ: Услугата за достъп до прогнозите чрез SMS работи само за абонати на Мобилтел, Глобул и Виваком!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_4″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Чемпиъншип: Чарлтън – Болтън X (1:1), Ипсуич – Лийдс 1 (2:1), Нотингам – Брайтън 1 (2:1), Питърбро – Кардиф 2 (1:2), Шефилд Уензди – Барнзли 1 (1:0), Уулвс – Мидълзбро X (1:1), Хъдърсфийлд – Хъл 2 (1:2).

Лига 2: Плимут – Екзитър X (1:1), Бристол Роувърс – Йорк 1 (2:0), Бъртън Албиън – Честърфийлд 1 (2:1), Флийтууд – Джилингам 2 (1:2).

Блу Скуеър – Премиър: Алфритън – Линкълн 1 (2:1), Кембридж Юнайтед – Лутън X (1:1), Ебсфлийт – Форест Грийн 2 (1:2), Гейтсхед – Саутпорт 1 (2:1), Гримзби – Бароу 1 (2:0), Хайд – Рексъм 2 (1:3), Кидърминстър – Брейнтрий 1 (3:0), Макълсфийлд – Стокпорт 1 (2:0), Нюпорт – Дартфорд 1 (2:0), Тамуърт – Мансфийлд 2 (0:2), Телфорд – Нънийтън X (0:0), Уокинг – Херефорд 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Втора Бундеслига: Херта Берлин – Бохум 1 (3:0), Инголщад – Дуисбург 1 (2:1).

Трета Бундеслига: Алемания Аахен – Кемницер 2 (0:2), Арминия Билефелд – Дармщад 1 (3:1), Вакер Бургхаузен – Ерфурт 1 (2:1), Борусия Дортмунд Ам – Пройсен Мюнстер 2 (0:2), Халешер – Хайденхайм X (1:1), Карлсруе – Щутгартер Кикерс 1 (3:0), Кикерс Офенбах – Унтерхахинг 1 (2:0), Саарбрюкен – Бабелсберг 1 (2:0), Оснабрюк – Ханза Рощок 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Мепен – Хавелсе 2 (0:2).

Регионална Лига – Североизток: Нойстерлиц – Унион Берлин Ам 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Бергиш Гладбах – Кьолн Ам X (1:1), Дуисбург Ам – Бохум Ам X (0:0), Фортуна Дюселдорф Ам – Фортуна Кьолн 2 (0:2), Хюлс – Верл 2 (1:2), Виктория Кьолн – Вуперталер 1 (2:0), Вайденбрюк – Шпортфройнде Лоте 2 (0:2), Крей – Есен 2 (0:3).

Регионална Лига – Югозапад: Байерн Алцнау – Зоненхоф 2 (0:2), Елверсберг – Улм 1 (2:0), Ешборн – Кайзерслаутерн Ам X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Пфюлендорф 1 (2:0), Кобленц – Айнтрахт Трир 1 (2:1), Ворматия Вьормс – Хомбург 1 (2:0).

Регионална Лига – Байерн: Айнтрахт Бамберг – Илертисен 2 (0:2), Фронлах – Байерн Ам 2 (0:2), Хаймщетен – Байерн Хоф 1 (2:1), 1860 Мюнхен Ам – Аугсбург Ам 1 (3:1), Розенхайм – Виктория Ашафенбург 1 (2:0), Бухбах – Исманинг 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Сегунда Дивисион: Спортинг Хихон – Реал Мадрид Б 1 (2:0), Луго – Херес 1 (2:0), Лас Палмас – Депортиво Гуадалахара 1 (3:0), Кордоба – Сабадел 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]А група: Черно море – Левски 2 (1:2), Пирин Гоце Делчев – Етър 1 (2:0), Литекс – Ботев Враца 1 (2:0), Берое – Славия 1 (2:1).

Б група: Пирин Разлог – Нефтохимик X (1:1), Раковски – Видима-Раковски 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.