Прогнози за събота, 30 август 2014 година

0
72

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

РЕКЛАМА

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=”tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=”tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=”tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=”tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=”tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=”tab_1″]Висша Лига: Бърнли – Манчестър Юнайтед 2 (0:2), Манчестър Сити – Сток Сити 1 (3:0), Нюкясъл – Кристъл Палас 1 (3:1), Куинс Парк Рейнджърс – Съндърланд 1 (1:0), Суонси – Уест Бромич Албион 1 (2:0), Уест Хям – Саутхямптън X (1:1), Евертън – Челси 2 (1:2).

Чемпиъншип: Шефилд Уензди – Нотингам X (1:1), Брайтън – Чарлтън 1 (2:0), Дарби – Ипсуич 1 (3:1), Фулъм – Кардиф X (0:0), Лийдс – Болтън X (1:1), Мидълзбро – Рединг 1 (2:0), Милуол – Блякпул 1 (2:0), Норич – Борнемут 1 (2:1), Родъръм – Брентфорд 1 (2:1), Уотфорд – Хъдърсфийлд 1 (2:0), Уигън – Бирмингам 1 (3:0), Уулвс – Блякбърн 1 (2:1).

Лига 1: Колчестър – Питърбро 2 (1:2), Донкастър – Олдъм 1 (2:1), Флийтууд – Лейтън Ориент X (1:1), Джилингам – Крю 1 (1:0), Милтън Кийнс Донс – Кроули Таун 1 (3:1), Порт Вейл – Честърфийлд X (1:1), Престън – Шефилд Юнайтед 1 (2:0), Рочдейл – Брадфорд X (1:1), Скънторп – Уолсол X (0:0), Суиндън – Ковънтри 1 (2:1), Йоувил – Барнзли X (1:1).

Лига 2: Уимбълдън – Стивънидж 1 (2:1), Бери – Акрингтън 1 (3:0), Кеймбридж Юнайтед – Карлайл 1 (2:1), Челтнъм – Хартлипул 1 (2:0), Мансфийлд – Бъртън Албион 2 (1:2), Нортхямптън – Екзитър 1 (2:0), Оксфорд Юнайтед – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Плимут – Саутенд X (1:1), Портсмут – Нюпорт 1 (2:0), Шросбъри – Лутън 1 (2:1), Транмиър – Моркамб 1 (2:1), Йорк – Уикъмб 1 (1:0).

Конфърънс Премиър: Олдършот – Гримзби 2 (1:2), Олфритън – Брейнтрий X (1:1), Бристол Роувърс – Халифакс 1 (2:1), Дартфорд – Телфорд 1 (1:0), Дувър – Кидърминстър 2 (1:2), Гейтсхед – Честър 1 (3:0), Линкълн – Торки 1 (2:1), Макълсфийлд – Ийстлий 2 (1:2), Нънийтън – Олтринкам X (1:1), Саутпорт – Барнет 2 (0:2), Уелинг – Форест Грийн 2 (0:2), Рексъм – Уокинг 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Херта Берлин 1 (3:0), Хамбургер – Падерборн 1 (3:1), Щутгарт – Кьолн 1 (2:0), Вердер Бремен – Хофенхайм 2 (1:2), Волфсбург – Айнтрахт Франкфурт 1 (3:0), Шалке – Байерн 2 (0:3).

Втора Бундеслига: Ерцгебирге Ауе – Фортуна Дюселдорф X (1:1), Карлсруе – Хайденхайм 1 (2:0).

Трета Лига: Кемницер – Унтерхахинг 1 (3:0), Фортуна Кьолн – Дуисбург X (1:1), Халешер – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:1), Холщайн Кил – Пройсен Мюнстер 1 (1:0), Ян Регенсбург – Енерги Котбус X (1:1), Зоненхоф – Щутгарт Ам 1 (2:1), Оснабрюк – Ерфурт 1 (2:1), Веен – Динамо Дрезден 1 (1:0).

Регионална Лига – Север: Хановер Ам – Клопенбург 1 (3:0), Мепен – Волфсбург Ам X (1:1), Фрейе Търнершафт Брауншвайг – Реден 2 (1:2).

Регионална Лига – Североизток: Карл Цайс Йена – Германия Халберщад 1 (2:0).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – Алемания Аахен X (1:1), Фортуна Дюселдорф Ам – Бохум Ам X (1:1), Есен – Оберхаузен 1 (2:1), Зиген – Шалке Ам X (1:1), Юрдирген – Рьодингхаузен 1 (1:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Айнтрахт Трир 2 (0:2), Елверсберг – Кикерс Офенбах 1 (2:0), Хомбург – Некарелц 1 (2:0), Нотинген – Саарбрюкен 2 (0:3), Астория Валдорф – Хесен Касел X (1:1), Цвайбрюкен – Кайзерслаутерн Ам 2 (0:2).

Регионална Лига – Байерн: Нюрнберг Ам – Аугсбург Ам X (1:1), Оберфранкен Байройт – Зелингенпортен 1 (2:1).[/tab]
[tab name=”tab_3″]Серия А: Киево – Ювентус 2 (0:3), Рома – Фиорентина 1 (2:0).

Серия Б: Авелино – Про Верчели 1 (2:0), Катания – Ланчано 1 (3:1), Кротоне – Тернана 1 (2:1), Виртус Ентела – Бари X (1:1), Фрозиноне – Бреша X (0:0), Ливорно – Карпи 1 (2:1), Пескара – Трапани 1 (2:0), Варезе – Специя X (0:0).

Лига Про, група А: Про Патрия – Сасари Торес 1 (2:1), Виченца – Джана Ерминио 1 (2:0), Алесандрия – Мантова 1 (2:0), Монца Брианца – Новара X (1:1).

Лига Про, група B: Л`Акуила – Губио 1 (2:0), Лукезе – Сантарканджело 1 (2:1), Пиза – Терамо 1 (3:0), Тутокуойо – Карарезе X (1:1), Сан Марино – Прато X (0:0).

Лига Про, група C: Аверса Нормана – Вигор Ламеция X (1:1), Фоджа – Мартина Франка 1 (2:0), Катандзаро – Юве Стабия 1 (1:0), Савоя – Мелфи 1 (2:1), Барлета – Месина X (1:1).[/tab]
[tab name=”tab_4″]Примера Дивисион: Атлетик Билбао – Леванте 1 (3:0), Кордоба – Селта Виго 2 (1:2), Атлетико Мадрид – Ейбар 1 (3:0), Еспаньол – Севиля X (1:1).

Сегунда Дивисион: Барселона Б – Сабадел 1 (2:1), Луго – Валядолид 1 (2:1), Реал Сарагоса – Осасуна 1 (1:0), Акоркон – Хирона 1 (3:1), Расинг Сантандер – Мирандес 1 (2:0), Тенерифе – Албасете Баломпи 1 (2:0).[/tab]
[tab name=”tab_5″]А група: Славия – Литекс 2 (1:2), Хасково – Ботев Пловдив 2 (0:2), Марек – Локомотив София X (1:1), Локомотив Пловдив – ЦСКА 2 (0:2).

Б група: Раковски – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:1), Банско – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Добруджа Добрич – Бургас 1 (2:1), Ботев Враца – Монтана 2 (0:2), Спартак Варна – Септември Симитли 2 (0:2), Пирин Благоевград – Созопол 1 (2:0), Черноморец Бургас – Локомотив Мездра 1 (2:1), Верея Стара Загора – Пирин Разлог 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Реклами
РЕКЛАМА

Вашият коментар