РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А група, Б група и В група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Евертън – Борнемут 1 (2:0), Нюкясъл – Кристъл Палас 1 (2:0), Сток Сити – Съндърланд X (1:1), Уотфорд – Астън Вила 1 (3:1), Уест Бромич Албион – Уест Хям 2 (1:2), Арсенал – Норич 1 (3:0).

Чемпиъншип: Болтън – Хъл Сити 2 (0:3), Брентфорд – Фулъм 1 (2:1), Бристол Сити – Хъдърфсийлд X (1:1), Ипсуич – Милтън Кийнс Донс 1 (3:0), Лийдс – Чарлтън 1 (2:0), Нотингам – Улвс 1 (2:1), Рединг – Престън 1 (1:0), Родъръм – Блякбърн X (1:1), Шефилд Уензди – Кардиф 1 (2:0).

Лига 1: Блякпул – Уигън 2 (0:2), Барнзли – Колчестър 1 (3:0), Бъртън – Джилингам 1 (2:0), Честърфийлд – Бери 1 (2:1), Ковънтри – Шефилд Юнайтед 2 (0:1), Крю – Донкастър 2 (0:2), Милуол – Олдъм 1 (2:0), Рочдейл – Суиндън 1 (3:1), Скънторп – Порт Вейл 1 (2:0), Шросбъри – Питърбро X (1:1), Саутенд – Брадфорд 2 (0:2).

Лига 2: Барнет – Йоувил 1 (2:1), Кеймбридж Юнайтед – Плимут X (1:1), Карлайл – Оксфорд Юнайтед 2 (0:2), Дагенам & Редбирдж – Кроули Таун X (1:1), Екзитър – Моркамб 1 (3:1), Хартлипул – Портсмут 2 (1:3), Лейтън Ориент – Мансфийлд 1 (2:1), Нюпорт – Нотс Каунти X (1:1), Нортхямптън – Лутън 1 (2:0), Стивънидж – Уимбълдън 2 (0:2), Уикъмб – Акрингтън 2 (0:2), Йорк – Бристол Роувърс 2 (0:3).

Нейшънал Лига: Бароу – Рексъм X (1:1), Брейнтрий – Олтринкам 1 (3:1), Бромли – Олдършот 1 (2:0), Челтнъм – Линкълн Сити 1 (3:0), Честър – Гейтсхед 1 (1:0), Дувър – Форест Грийн 1 (2:1), Гизли – Торки 1 (2:0), Халифакс – Макълсфийлд 1 (2:0), Саутпорт – Кидърминстър 1 (2:0), Транмиър – Гризмби 1 (2:1), Уелинг – Боръм Ууд 2 (0:3), Уокинг – Ийстлий 1 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байерн – Борусия Мьонхенгладбах 1 (3:0), Дармщад – Айнтрахт Франкфурт X (1:1), Борусия Дортмунд – Волфсбург 1 (3:0), Хановер – Шалке 2 (0:2), Хофенхайм – Инголщад 1 (3:1), Майнц – Хамбургер 1 (2:0), Байер Леверкузен – Херта Берлин 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Айнтрахт Брауншвайг – Нюрнберг 2 (1:2), Гройтер Фюрт – Хайденхайм 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Майнц Ам X (1:1), Динамо Дрезден – Ерцгебирге Ауе 1 (2:1), Енерги Котбус – Вюрцбургер Кикерс 2 (1:2), Ханза Рощок – Ерфурт 1 (3:1), Холщайн Кил – Щутгарт Ам 1 (3:0), Магдебург – Зоненхоф X (1:1), Щутгартер Кикерс – Халешер 1 (2:1), Осбанрюк – Вердер Бремен Ам 1 (3:1).

Регионална Лига – Север: Волфсбург Ам – Шилкзее 1 (3:0), Клопенбург – Госларер 2 (1:2), Айнтрахт Нордерщед – Любек X (1:1), Мепен – Санкт Паули Ам 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Херта Берлин Ам – Виктория Берлин X (1:1), Нойщад – Мойселвиц 1 (2:0), РБ Лайпциг Ам – Шьонберг 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Шпортфройнде Лоте – Оберхаузен 1 (3:0), Шалке Ам – Ален 1 (2:0), Велберт – Рьодингхаузен X (1:1), Виктория Кьолн – Вайденбрюк 1 (3:1).

Регионална Лига – Северозапад: Балингер – Хомбург X (1:1), Айнтрахт Трир – Фрайбург Ам 1 (2:0), Елверсберг – Шпилберг 1 (3:0), Некарелц – Кикерс Офенбах 2 (0:3), Саар Саарбрюкен – Пирмасенс 2 (0:3), Астория Валдорф – Хесен Касел X (1:1).

Регионална Лига – Байерн: Рейн ам Лех – Амберг X (1:1), Унтерхахинг – Нюрнберг Ам 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Удинезе – Торино 1 (2:0), Киево – Фиорентина 2 (1:3).

Серия Б: Асколи Пикио – Салернитана 1 (2:1), Бреша – Виченца 1 (2:1), Каляри – Ливорно 1 (3:0), Виртус Ентела – Пескара X (1:1), Ланчано – Авелино 1 (2:1), Латина – Специя X (1:1), Перуджа – Бари X (1:1), Тернана – Новара 1 (2:1).

Лига Про, група А: Албинолефе – Лумецане 2 (0:3), Алесандрия – Реджана 1 (3:0), Басано Виртус – Падова 1 (2:0), Читадела – Кремонезе 1 (2:0), Кунео – Ренате X (1:1), Джана Ерминио – Фералпи Сало X (1:1), Павия – Порденоне 2 (0:2), Про Патрия – Мантова 2 (0:3), Про Пиаченца – Судтирол 1 (3:1).

Лига Про, група С: Фиделис Андрия – Козенца 2 (0:2), Беневенто – Лече 1 (2:1), Лупа Кастели Романи – Матера 2 (0:3), Фоджа – Мартина Франка 1 (3:0), Иския Изолаверде – Катандзаро 2 (0:3), Мелфи – Акрагас 2 (0:2), Месина – Касертана 2 (0:2), Монополи – Юве Стабия 1 (3:1), Паджанезе – Касертана 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Реал Сосиедад – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Райо Валекано 1 (3:0), Бетис – Барселона 2 (0:3), Гранада – Лас Палмас 1 (2:0).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Осасуна 1 (2:1), Уеска – Лагостера 1 (3:1), Нумансия – Алмерия 1 (1:0), Майорка – Алавес 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Берое – Славия 1 (2:1).

Б група: Лудогорец II – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:3).

Североизточна В група: Марисан Русе – Химик Девня 1 (2:0), Бенковски Бяла – Кубрат 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.