РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 80 мача от Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Регионална Лига в Германия, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига 2 в Испания, Трета Лига в България и приятелски мачове, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_4″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Лига 1: Питърбро – Суиндън 1 (2:0), Уимбълдън – Честърфийлд 1 (2:1), Болтън – Саутенд 1 (3:1), Бери – Порт Вейл 1 (1:0), Флийтууд Таун – Ковънтри 1 (2:1), Милуол – Брадфорд 1 (2:1), Олдъм – Шрусбъри 1 (2:1), Оксфорд Юнайтед – Рочдейл 1 (1:0).

Лига 2: Карлайл – Акрингтън 1 (2:0), Колчестър – Ексетър 1 (2:1), Крю – Донкастър 2 (1:2), Лутън – Уикъмб 1 (3:1), Мансфийлд – Кеймбридж Юнайтед 1 (1:0), Моркамб – Лейтън Ориент 2 (1:2), Нюпорт – Барнет X (1:1), Нотс Каунти – Гримзби X (0:0), Плимут – Челтнъм 1 (2:1), Портсмут – Кроули Таун 1 (3:0), Стивънидж – Хартлипул 1 (1:0), Йоувил – Блякпул X (1:1).

Нейшънал Лига: Олдършот – Транмиър 2 (0:2), Бароу – Бромли 1 (2:0), Честър – Форест Грийн 2 (1:3), Дагенам & Редбридж – Боръм Ууд 1 (2:0), Ийстлий – Норт Фериби 1 (3:0), Гейтсхед – Сътън 1 (2:1), Гайзли – Брейнтрий X (1:1), Макълсфийлд – Уокинг 1 (3:1), Мейдстън – Рексъм X (0:0), Саутпорт – Дувър 2 (1:2), Йорк – Солихъл Мурс 1 (2:0), Торки – Линкълн Сити 2 (1:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Регионална Лига Север: Хановер II – Лупо-Мартини Волфсбург 1 (3:1), Волфсбург II – Любек 1 (2:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Ватеншайд 1 (2:0), Фортуна Дюселдорф II – Ален 1 (2:1), Оберхаузен – Зиген 1 (3:1), Виктория Кьолн – Верл 1 (3:0), Вайденбрюк – Шалке II 1 (2:1).

Регионална Лига Югозапад: Айнтрахт Трир – Кобленц 1 (1:0), Елверсберг – Щайнбах 1 (3:1), Хофенхайм II – Саарбрюкер X (1:1), Теутония Ватценборн-Щайнберг – Ворматия Вьормс X (1:1).

Регионална Лига Байерн: Гройтер Фюрт II – Гархинг X (1:1), Нюрнберг II – Унтерхахинг 2 (1:3), Шалдинг-Хайнинг – Оберфранкен Байройт X (1:1).

Приятелски мач: Динамо Берлин – Хамбургер 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия Б: Бреша – Фрозиноне 2 (1:2), Читадела – Ternana 1 (2:1), Перуджа – Бари 1 (2:1).

Лига Про, Група Б: Фералпи Сало – Модена 1 (2:1), Форли – Порденоне 2 (1:2), Губио – Судтирол X (1:1), Терамо – Басано Виртус X (1:1), Макератезе – Самбенедетезе 1 (2:1), Реджана – Анкона 1 (3:0), Фано – Сантарканджело X (1:1), Мантова – Венеция X (0:0), Падова – Албинолефе 1 (3:1), Парма – Лумецане 1 (2:0).

Приятелски мачове: Удинезе – Олимпия Любляна 1 (2:0), Борнемут – Милан 2 (0:2), Рома – Сан Лоренцо 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига 2: Мирандес – Кадис 1 (3:1), Алмерия – Райо Валекано X (1:1), Хетафе – Реус Депортиу 1 (3:1), Валядолид – Хирона 1 (1:0), Елче – Тенерифе 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Североизточна Трета Лига: Хитрино – Светкавица Търговище 2 (1:2), Интер Добрич – Калиакра 1 (2:1), Септември Тервел – Кубрат 1 (2:0), Доростол – Ботев Нови пазар 1 (3:1).

Югоизточна Трета Лига: Загорец – Асеновец 1 (2:0), Арда Кърджали – Борислав Първомай X (1:1), Розова долина – Марица Пловдив 1 (2:0), Гигант Съединение – Евроколеж Пловдив 2 (1:2), Атлетик Куклен – Раковски 1 (1:0), Свиленград – Любимец 1 (3:0), Карнобат – Ураган Бояджик 1 (2:0), Елхово – Миньор Раднево 2 (0:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.