Прогнози за събота, 3 май 2014 година

0
42

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Трета Лига и Регионалните Лиги в Германия, Серия Б и Купа на Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уест Хям – Тотнъм 2 (0:2), Астън Вила – Хъл Сити 1 (2:1), Манчестър Юнайтед – Съндърланд 1 (3:0), Нюкясъл – Кардиф 1 (1:0), Сток Сити – Фулъм 1 (2:1), Суонси – Саутхямптън X (1:1), Евертън – Манчестър Сити 2 (0:2).

Чемпиъншип: Барнзли – Куинс Парк Рейнджърс 2 (1:2), Блякбърн – Уигън 1 (2:1), Блякпул – Чарлтън 1 (2:1), Болтън – Бирмингам X (1:1), Ипсуич – Шефилд Уензди 1 (2:1), Лийдс – Дарби X (1:1), Лестър – Донкастър 1 (3:1), Милуол – Борнемут 1 (2:1), Нотингам – Брайтън 2 (1:2), Рединг – Бърнли 1 (1:0), Уотфорд – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Йоувил – Мидълзбро 2 (0:1).

Лига 1: Брентфорд – Стивънидж 1 (3:0), Кроули – Бристол Сити 1 (2:1), Крю – Престън X (0:0), Джилингам – Шросбъри 1 (1:0), Милтън Кийнс Донс – Лейтън Ориент X (1:1), Олдъм – Нотс Каунти X (1:1), Питърбро – Порт Вейл 1 (3:1), Шефилд Юнайтед – Ковънтри 1 (2:0), Суиндън – Родъръм X (0:0), Транмиър – Брадфорд 1 (1:0), Уолсол – Колчестър 1 (2:0), Уулвс – Карлайл 1 (3:0).

Лига 2: Акрингтън – Уимбълдън X (1:1), Бристол Роувърс – Мансфийлд 1 (2:0), Челтнъм – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Честърфилд – Флийтууд 1 (2:0), Хартлипул – Екзитър 1 (2:1), Моркамб – Бери X (1:1), Нюпорт – Рочдейл 2 (1:2), Нортхямптън – Оксфорд Юнайтед 1 (2:0), Портсмут – Плимут 1 (2:1), Скънторп – Йорк 1 (2:0), Саутенд – Бъртън Албион 1 (2:1), Торки – Уикъмб X (1:1).

Конфърънс Север, плейофи: Олтринкам – Хеднесфорд 1 (2:0), Норт Ферибай – Гизли X (1:1).

Конфърънс Юг, плейофи: Бромли – Ебсфлийт 1 (2:1), Сътън – Дувър Атлетик 1 (2:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Борусия Мьонхенгладбах – Майнц 1 (2:0), Айнтрахт Брауншвайг – Аугсбург X (1:1), Борусия Дортмунд – Хофенхайм 1 (3:0), Айнтрахт Франкфурт – Байер Леверкузен 2 (1:3), Фрайбург – Шалке 2 (0:2), Хамбургер – Байерн 2 (1:3), Нюрнберг – Хановер 1 (2:1), Щутгарт – Волфсбург X (1:1), Вердер Бремен – Херта Берлин X (0:0).

Трета Лига: Вакер Бургхаузен – Щутгартер Кикерс X (1:1), Елверсберг – Кемницер 1 (3:0), Ерфурт – Ханза Рощок 1 (2:1), Холщайн Кил – Борусия Дортмунд Ам 1 (2:0), Пройсен Мюнстер – Халешер 1 (2:0), РБ Лайпциг – Саарбрюкен 1 (3:0), Щутгарт Ам – Ян Регенсбург X (1:1), Унтерхахинг – Дуисбург 1 (2:1), Оснабрюк – Хайденхайм X (1:1), Веен – Дармщад X (1:1).

Регионална Лига – Север: Госларер – Вайше X (1:1), Мепен – Айшеде 1 (3:0).

Регионална Лига – Североизток: Берлинер Анкараспор – Оптик Ратенов 1 (3:1).

Регионална Лига – Запад: Байер Леверкузен Ам – Ватеншайд X (1:1), Бохум Ам – Липщад 1 (2:1), Фортуна Дюселдорф Ам – Велберт 2 (1:2), Зиген – Верл 1 (2:0), Виктория Кьолн – Фортуна Кьолн X (1:1), Вайденбрюк – Шалке Ам 2 (1:2).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Хофенхайм Ам 2 (1:2), Айнтрахт Франкфурт Ам – Айнтрахт Трир X (0:0), Хомбург – Хесен Касел 1 (1:0), Кикерс Офенбах – Некарелц 1 (3:1).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Байерн Хоф 1 (3:1), Гройтер Фюрт Ам – Шалке 1 (2:0), Хаймщетен – Виктория Ашафенбург 1 (3:1), Илертисен – Байерн Ам X (1:1), 1860 Мюнхен Ам – Инголщад Ам 1 (2:0), 1860 Розенхайм – Айнтрахт Бамберг 1 (2:0), Вюрцбургер Кикерс – Бухбах 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Купа на Италия: Фиорентина – Наполи 2 (1:2).

Серия Б: Бреша – Емполи 2 (1:2), Карпи – Пескара 1 (2:1), Чезена – Авелино 1 (1:0), Читадела – Варезе X (1:1), Кротоне – Падова 1 (2:0), Юве Стабия – Латина 2 (0:3), Новара – Палермо 2 (1:2), Сиена – Модена 1 (2:0), Тернана – Бари 1 (1:0), Ланчано – Трапани 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Барселона – Хетафе 1 (3:0), Малага – Елче 1 (2:1), Осасуна – Селта Виго 1 (2:0), Валядолид – Еспаньол 1 (2:1).

Сегунда Дивисион: Алкоркон – Спортинг Хихон X (1:1), Понферадина – Алавес 1 (2:1), Луго – Депортиво Ла Коруня 2 (0:1), Барселона Б – Кордоба 1 (2:0), Еркулес Аликанте – Реал Мурсия 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Ботев Пловдив – Лудогорец X (1:1), Любимец – Нефтохимик Бургас 2 (0:2).

Б група: Калиакра Каварна – Академик Свищов 1 (2:0), Витоша Бистрица – Пирин Разлог 1 (2:1), Марек Дупница – Добруджа Добрич X (1:1), Дунав Русе – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Хасково – Спартак Варна 1 (2:0), Раковски – Монтана 2 (1:2), Банско – Ботев Враца X (1:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.