Прогнози за събота, 3 февруари 2018 година

Спечелете с прогнозите на нашите професионални типстъри

0
85

Печеливши прогнози и бонуси

Предлагаме на Вашето внимание безплатни печеливши прогнози за 99 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Серия С в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Ако сме ви помогнали да спечелите, може да ни изпратите сума по свой избор чрез Pay Pal, за да ни помогнете да поддържаме сайта безплатен и с актуална информация.

В таблицата по-долу можете да изберете при кой букмейкър да заложите, като ще получите солиден бонус, ако сте нов потребител. Внимание: не всички промоции при онлайн букмейкърите важат за играчи, влизащи в сайтовете им с IP адрес от България. С ползването на VPN програма обаче можете да преодолеете този проблем.

Англия

Висша Лига: Бърнли – Манчестър Сити 2 (1:3), Борнемут – Сток 1 (1:0), Брайтън – Уест Хям 1 (2:0), Лестър – Суонси 2 (0:1), Манчестър Юнайтед – Хъдърсфийлд 1 (4:1), Уест Бромич Албион – Саутхямптън 1 (2:1), Арсенал – Евертън 1 (2:0).

Чемпиъншип: Астън Вила – Бъртън Албион 1 (4:1), Дарби – Брентфорд 1 (2:1), Фулъм – Нотингам X (0:0), Лийдс – Кардиф 2 (0:2), Норич – Мидълзбро 1 (2:0), Престън – Хъл Сити 2 (0:1), Куинс Парк Рейнджърс – Барнзли 1 (2:0), Рединг – Милуол 1 (2:0), Шефилд Уензди – Бирмингам X (1:1), Съндърланд – Ипсуич 2 (0:2), Улвърхямптън – Шефилд Юнайтед 1 (2:0).

Лига 1: Бристол Роувърс – Шрюсбъри 1 (2:1), Бери – Блякпул 2 (0:2), Чарлтън – Оксфорд Юнайтед 2 (0:1), Флийтууд Таун – Скънторп 2 (1:2), Нортхямптън – Рочдейл 1 (1:0), Олдъм – Брадфорд 2 (0:2), Питърбро – Саутенд 2 (0:1), Плимут – Блякбърн 2 (2:3), Портсмут – Донкастър 1 (1:0), Родъръм – Уимбълдън 1 (2:0), Уолсол – Милтън Кийнс Донс X (1:1), Уигън – Джилингам 1 (3:1).

Лига 2: Акрингтън – Стивънидж X (0:0), Честърфийлд – Кроули Таун 2 (1:2), Колчестър – Нюпорт X (1:1), Форест Грийн – Ковънтри 2 (0:1), Гримзби Таун – Челтнъм 2 (1:3), Линкълн Сити – Суиндън 1 (2:1), Лутън – Ексетър 1 (3:0), Мансфийлд – Барнет 1 (3:0), Нотс Каунти – Крю 1 (2:0), Порт Вейл – Моркамб 1 (2:1), Уикъмб – Карлайл 1 (1:0), Йоувил – Кеймбридж Юнайтед 1 (2:1).

Нейшънал Лига: Файлд – Ийстлий 1 (3:1), Гайзли – Рексъм 2 (0:1), Халифакс – Дагенам & Редбридж 2 (1:2), Торки – Бароу X (0:0), Транмиър – Ебсфлийт X (1:1).

Германия

Първа Бундеслига: Фрайбург – Байер Леверкузен 2 (2:3), Херта Берлин – Хофенхайм X (0:0), Майнц – Байерн 2 (1:3), Шалке – Вердер Бремен 1 (2:0), Волфсбург – Щутгарт 1 (1:0), Борусия Мьонхенгладбах – РБ Лайпциг 2 (0:2).

Втора Бундеслига: Хайденхайм – Санкт Паули 1 (1:0), Холщайн Кил – Ян Регенсбург 1 (2:1), Инголщад – Гройтер Фюрт X (1:1).

Трета Лига: Кемницер – Карл Цайс Йена 2 (1:2), Фортуна Кьолн – Унтерхахинг 2 (0:1), Халешер – Оснабрюк 2 (0:1), Мепен – Ханза Рощок 2 (0:2), Зоненхоф Гросаспах – Падерборн 2 (0:2), Вердер Бремен II – Пройсен Мюнстер 1 (2:1), Вюрцбургер Кикерс – Магдебург 2 (0:1).

Регионална Лига Север: Волфсбург II – Хилдесхайм X (1:1), Еутин – Германия Егещорф-Лангредер 2 (0:3).

Регионална Лига Североизток: Халберщад – Алтглинике 2 (0:2).

Регионална Лига Югозапад: Саарбрюкен – Елверсберг 1 (2:1), Кобленц – Щутгартер Кикерс 1 (2:1).

Италия

Серия А: Сампдория – Торино 2 (0:2), Интер – Кротоне 1 (2:0).

Серия Б: Бреша – Парма 1 (2:1), Кремонезе – Про Верчели 1 (2:0), Фоджа – Авелино 2 (1:2), Фрозиноне – Пескара 1 (2:0), Новара – Асколи X (0:0), Перуджа – Читадела 1 (2:1), Салернитана – Карпи 1 (1:0), Венеция – Бари 2 (1:2).

Серия C, група Б: Губио – Албинолефе 1 (1:0), Басано Виртус – Судтирол 2 (1:2), Фералпи Сало – Виченца 2 (1:2), Терамо – Порденоне X (0:0), Падова – Самбенедетезе 1 (2:1), Реджана – Ренате 2 (0:1), Фермана – Сантарканджело X (1:1).

Испания

Ла Лига: Ейбар – Севиля 2 (1:3), Реал Бетис – Виляреал 2 (0:1), Алавес – Селта Виго 2 (1:3), Леванте – Реал Мадрид 2 (0:3).

Ла Лига 2: Химнастик де Тарагона – Кадис 2 (0:3), Алкоркон – Реал Сарагоса X (0:0), Валядолид – Културал Леонеса 1 (2:0), Ла Хоя Лорка – Алмерия 1 (2:0), Гранада – Тенерифе 1 (2:1).

Приятелски мачове

Клубни отбори: Лудогорец – Арсенал Тула 1 (2:0), Загорец – Нефтохимик Бургас 2 (1:2), Марица Пловдив – Ботев Гълъбово 1 (2:1), Литекс – Първа атомна 1 (2:0), Дунав Русе – Шинник Ярославъл 2 (1:2).

РЕКЛАМА

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.