Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 98 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 2, Нейшънал Лига и Купа на Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог в Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

РЕКЛАМА

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Манчестър Сити – Челси 1 (2:1), Кристъл Палас – Саутхямптън 2 (1:2), Сток Сити – Бърнли 1 (2:0), Съндърланд – Лестър 2 (0:1), Тотнъм – Суонси 1 (3:0), Уест Бромич Албион – Уотфорд 1 (2:1), Уест Хям – Арсенал 2 (1:2).

Чемпиъншип: Бирмингам – Барнзли 1 (2:0), Блякбърн – Хъдърсфийлд X (1:1), Бристол Сити – Ипсуич 1 (2:1), Бъртън Албион – Родъръм 1 (3:1), Кардиф – Брайтън 2 (1:2), Фулъм – Рединг 1 (2:0), Норич – Брентфорд 1 (3:1), Шефилд Уензди – Престън 1 (2:0), Уигън – Дарби 2 (1:2), Лийдс – Астън Вила X (0:0).

Лига 2: Стивънидж – Донкастър 2 (1:2), Йоувил – Кроули Таун 1 (1:0).

Нейшънал Лига: Олдършот – Боръм Ууд 1 (2:1), Бромли – Мейдстън 1 (2:0), Дувър Атлетик – Дагенам & Редбридж 1 (2:1), Гайзли – Честър X (1:1), Норт Ферибай – Гейтсхед 2 (0:2), Транмиър – Йорк 1 (3:0).

Купа на Англия: Блякпул – Бракли 1 (2:0), Карлайл – Рочдейл X (1:1), Чарлтън – Милтън Кийнс Донс 1 (1:0), Честърфийлд – Уикъмб 1 (2:1), Лутън – Солихъл Мурс 1 (4:0), Плимут – Нюпорт 1 (2:0), Шрюсбъри – Флийтууд Таун X (1:1), Сътън – Челтнъм X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Байер Леверкузен – Фрайбург 1 (3:0), Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах 1 (2:0), Хофенхайм – ФК Кьолн 1 (2:1), Вердер Бремен – Инголщад X (1:1), Волфсбург – Херта Берлин 1 (2:1), РБ Лайпциг – Шалке 1 (1:0).

Втора Бундеслига: 1860 Мюнхен – Динамо Дрезден X (1:1), Нюрнберг – Шафхаузен 1 (2:0).

Трета Лига: Аален – Майнц II 1 (3:1), Фортуна Кьолн – Оснабрюк X (1:1), Халешер – Вердер Бремен II 1 (2:0), Ханза Рощок – Холщайн Кил X (1:1), Цвикау – Падерборн 1 (1:0).

Регионална Лига Север: Айнтрахт Брауншвайг II – Люнебургер Ханза X (1:1), Германия Егесторф-Лангредер – Любек 2 (1:3), Санкт Паули II – Хавелсе X (0:0), Реден – Волфсбург II 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Динамо Берлин – Будиса Бауцен 1 (3:0).

Регионална Лига Запад: Борусия Мьонхенгладбах II – Виктория Кьолн X (1:1), Кьолн II – Шалке II 1 (1:0), Оберхаузен – Верл 1 (3:1), Шпрьокхьофел – Ален 2 (0:1), Вайденбрюк – Рьодингхаузен X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Айнтрахт Трир – Щайнбах 2 (1:2), Саарбрюкен – Щутгарт II 1 (3:1), Щутгартер Кикерс – Хомбург 1 (2:1), Тевтония Ватценборн-Щайнберг – Кобленц X (1:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Ювентус – Аталанта 1 (3:0).

Серия Б: Авелино – Асколи Пикио 1 (2:1), Бари – Салернитана 1 (3:1), Читадела – Спал 1 (2:1), Латина – Виртус Ентела X (1:1), Новара – Виченца 1 (3:1), Про Верчели – Пиза 1 (2:1), Специя – Фрозиноне 1 (1:0), Тернана – Бреша 1 (2:1).

Лига Про, група А: Карарезе – Олбия X (1:1), Пистойезе – Ренате 1 (1:0), Кремонезе – Прато 1 (3:0), Тутокуойо – Ливорно 2 (1:2).

Лига Про, група Б: Парма – Басано Виртус 1 (2:1).

Лига Про, група C: Касертана – Акрагас 1 (3:1), Фонди – Фиделис Андрия 1 (2:1), Юве Стабия – Виртус Гранкавила 1 (3:1), Мелфи – Месина 1 (1:0), Монополи – Таранто 1 (2:1), Сиракуза – Катандзаро 1 (3:1), Вибонезе – Паджанезе 1 (2:1), Козенца – Катания X (1:1), Реджина – Фоджа 2 (0:2), Лече – Матера 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Гранада – Севиля 2 (1:3), Барселона – Реал Мадрид 1 (2:0), Леганес – Виляреал 2 (1:2), Атлетико Мадрид – Еспаньол 1 (3:0).

Ла Лига 2: Мирандес – Елче 1 (2:1), Нумансия – Алмерия 1 (2:1), УКАМ Мурсия – Луго 1 (1:0), Кадис – Реал Сарагоса 1 (2:1).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: Дунав Русе – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:0), Левски – Славия 1 (2:1).

Североизточна Трета Лига: Хитрино – Ботев Нови пазар 2 (1:2), Доростол – Кубрат X (1:1), Септември Тервел – Добруджа 2 (1:2), Суворово – Светкавица Търговище 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

РЕКЛАМА

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.