РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 121 мача във Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Първа Лига и Втора Лига в България, Купа на Италия и приятелски, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

Кликнете тук, регистрирайте се и вземете до 200 лева начален бонус, подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_3″]България[/handle]
[handle to=“tab_4″]Приятелски мачове[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Втора Бундеслига: Инголщад – Юнион Берлин 2 (0:1), Арминия Билефелд – Ян Регенсбург 2 (0:2), Дармщад – Гройтер Фюрт 1 (2:1).

Трета Лига: Аален – Халешер 1 (2:0), Ханза Рощок – Зоненхоф Гросаспах 2 (0:1), Карл Цайс Йена – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Магдебург – Ерфурт 1 (2:0), Падерборн – Кемницер 1 (2:1), Пройсен Мюнстер – Мепен X (1:1), Цвикау – Шпортфройнде Лоте 1 (2:0).

Регионална Лига Север: Вайше Фленсбург – Санкт Паули II 1 (2:0), Реден – Люнебургер Ханза 1 (1:0), Йедело – Дрохтерсен/Асел 2 (1:2).

Регионална Лига Североизток: Кеми Лайпциг – Локомотив Лайпциг 2 (0:2).

Регионална Лига Запад: Фортуна Дюселдорф II – Вегберг-Беек 1 (3:1), Ерндтебрюк – Ватеншайд 2 (0:3), Оберхаузен – Вестфалия Ринерн 1 (3:1), Юрдинген – Кьолн II 1 (3:1), Виктория Кьолн – Верл 1 (3:0), Вайденбрюк – Рьодингхаузен 2 (0:1), Вуперталер – Бонер 2 (0:2).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Айнтрахт Щадталендорф 1 (4:1), Фрайбург II – Астория Валдорф1 (2:1), Хофенхайм II – Кикерс Офенбах 1 (2:1), Хесен Касел – Валдоф Майнхайм X (1:1), Рьохлинг Волкинген – Кобленц 1 (2:1), Щутгартер Кикерс – Ворматия Вьормс 1 (1:0), Щайнбах – Щутгарт II X (1:1).

Регионална Лига Байерн: Гархинг – Байройт X (1:1), Илертисен – Бухбах X (1:1), 1860 Мюнхен – Розенхайм 1 (2:1), Шалдинг-Хайнинг – Нюрнберг II 1 (2:0), Швайнфурт – Аугсбург II 1 (1:0), Зелигенпортен – Вакер Бургхаузен 1 (2:0), Айхщад – Пипинсрид 2 (0:2).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Купа на Италия: Арецо – Триестина 1 (4:0).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Първа Лига: Берое – Пирин Благоевград 2 (1:2), Лудогорец – Локомотив Пловдив 1 (1:0).

Втора Лига: Струмска слава – Монтана 2 (1:2), Черноморец Балчик – Ботев Гълъбово 1 (2:0), Несебър – Созопол X (1:1), Литекс – Локомотив Горна Оряховица 1 (2:0).

Приятелски мачове: Миньор Перник – Марек X (1:1), Пирин Гоце Делчев – Септември Симитли 1 (2:1), Мълния Климент – Лудогорец (юноши младша) 2 (1:2), Хебър Пазарджик – Раковски 2011 1 (2:0), Рилски спортист – Беласица 1 (1:0), ЦСКА 1948 – Академик Свищов 1 (2:0), Дунав Прахово – Бдин Видин 2 (0:2), Ураган Бояджик – Черноморец Бургас 2 (1:3), Вихрен – Германея Сапарева баня 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Емиратс Къп: РБ Лайпциг – Севиля 1 (2:1), Арсенал – Бенфика 1 (4:0).

Интернешънал Чемпиънс Къп: Челси – Интер 1 (2:1), Манчестър Сити – Тотнъм 2 (1:2), Реал Мадрид – Барселона X (1:1).

Приятелски мачове: Метц – Кристъл Палас X (1:1), Астън Вила – Уотфорд X (1:1), Бирмингам – Суонси 1 (2:0), Болтън – Сток Сити 2 (0:2), Бристол Роувърс – Уест Бромич Албион 2 (1:2), Чарлтън – Ипсуич 2 (1:2), Челтнъм – Питърбро 2 (1:3), Честър – Порт Вейл 2 (1:2), Честърфийлд – Донкастър X (0:0), Чорли – Рексъм 1 (2:1), Кроули Таун – Портсмут 2 (1:2), Дагенам & Редбридж – Стивънидж 1 (2:0), Дарби – Хофенхайм 2 (0:3), Дорчестър – Ексетър 2 (0:2), Ебсфлийт – Уимбълдън 2 (0:1), Фулъм – Волфсбург 2 (0:2), Гримзби Таун – Уигън X (1:1), Лийдс – Оксфорд Юнайтед 1 (2:1), Линкълн Сити – Уолсол 2 (1:2), Лутън – Скънторп 2 (0:3), Макълсфийлд – Блякпул 1 (2:1), Мидълзбро – Аугсбург 2 (0:1), Милуол – Гранада X (1:1), Моркамб – Рочдейл 2 (1:2), Норич – Брайтън 1 (2:0), Нотингам – Бърнли 2 (0:2), Куинс Парк Рейнджърс – Борнемут 1 (2:0), Рединг – Витез 2 (0:1), Родъръм – Барнзли 1 (2:1), Шрюсбъри – Бъртън Албиън X (1:1), Слау – Уест Бромич Албион 2 (0:2), Стокпорт – Бароу 2 (0:1), Съндърланд – Селтик X (1:1), Тивертън – Йоувил 2 (0:4), Уайтхоук – Хендън 1 (1:0), Уокинг – Суиндън 2 (0:2), Улвс – Лестър 2 (1:2), Йорк – Нотс Каунти 1 (2:1), Сен Етиен – Саутхямптън 2 (0:1).

Приятелски мачове: Вердер Бремен – Уест Хям X (0:0), Щутгарт – Астерас Триполис 1 (3:0), Майнц – Нюкасъл 1 (2:1), Борусия Мьонхенгладбах – Малага 1 (3:0), Херта Берлин – Ливърпул 2 (1:3).

Приятелски мачове: Авелино – Таранто X (0:0), Каляри – Олбия 1 (3:0), Чезена – Фано 1 (2:0), Гинган – Торино 2 (0:2), Сампдория – Верона 1 (2:0), Нант – Дженоа 1 (2:0), Спортинг Лисабон – Фиорентина 2 (0:2), Карпи – Киево X (1:1), Риети – Фрозиноне 2 (0:3).

Приятелски мачове: Фейенорд – Реал Сосиедад 1 (2:0), Брентфорд – Селта Виго 1 (2:1), Касъмпаша – Ейбар 1 (2:1), Атлетик Билбао – Реус Депортиу X (1:1), Спортинг Хихон – Понферадина 2 (1:2), Райо Валекано – Алкоркон 1 (2:1), Албасете Баломпи – Виляреал Б 1 (3:1), Мирандес – Сарагоса 1 (2:1), Бетис – Валядолид 2 (1:2), Линенсе – Лас Палмас 2 (0:3), Лорка Депортива – Кадис 2 (0:2), Талавера – Леганес 2 (0:2), Културал Леонеса – Реал Овиедо 2 (1:2).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.