РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание печеливши прогнози за 138 мача от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и нейшънал Лига в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Ла Лига и Ла Лига 2 в Испания, Първа Лига, Втора Лига и Трета Лига в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!
Кликни върху линка, регистрирай се и направи безплатен залог за Бетфеър. Подарък за Вас от сайта Букмейкър!

[signinlocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Съндърланд – Арсенал 2 (1:3), Манчестър Юнайтед – Бърнли 1 (3:0), Мидълзбро – Борнемут 1 (2:1), Тотнъм – Лестър 1 (2:0), Уотфорд – Хъл Сити 1 (3:1), Уест Бромич Албион – Манчестър Сити 2 (0:3), Кристъл Палас – Ливърпул 2 (0:2).

Чемпиъншип: Барнзли – Бристол Сити 2 (1:2), Брайтън – Норич 1 (2:1), Кардиф – Уигън 1 (1:0), Дарби – Шефилд Уензди 1 (2:1), Фулъм – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Ипсуич – Родъръм 1 (2:0), Лийдс – Бъртън Албион 1 (2:1), Престън – Нюкясъл 2 (0:2), Рединг – Нотингам 1 (2:0), Блякбърн – Улвс 2 (1:2).

Лига 1: Оксфорд Юнайтед – Милуол X (0:0), Уимбълдън – Брадфорд X (1:1), Болтън – Порт Вейл 1 (3:1), Бристол Роувърс – Питърбро X (1:1), Чарлтън – Честърфийлд 1 (3:1), Флийтууд Таун – Джилингам 1 (2:1), Нортхямптън – Бери 1 (2:0), Рочдейл – Олдъм 1 (2:0), Скънторп – Суиндън 1 (3:1), Шефилд Юнайтед – Милтън Кийнс Донс 1 (2:0), Саутенд – Шросбъри 1 (2:0), Уолсол – Ковънтри X (1:1).

Лига 2: Акрингтън – Нюпорт 1 (2:0), Барнет – Хартлипул X (1:1), Кеймбридж Юнайтед – Портсмут 2 (1:3), Карлайл – Кроули Таун 1 (3:0), Челтнъм – Блякпул 2 (1:2), Донкастър – Уикъмб 1 (3:1), Лейтън Ориент – Крю 1 (2:1), Мансфийлд – Стивънидж 1 (1:0), Моркамб – Ексетър 2 (0:1), Нотс Каунти – Лутън 2 (1:2), Плимут – Колчестър 1 (2:0), Йоувил – Гримзби X (1:1).

Нейшънал Лига: Бароу – Ийстлий 1 (2:1), Олдършот – Гайзли 1 (3:0), Боръм Ууд – Уокинг 1 (3:1), Брейнтрий – Солихъл Мурс 1 (2:0), Честър – Линкълн Сити X (1:1), Дувър – Транмиър X (0:0), Форест Грийн – Дагенам & Редбридж 1 (2:0), Гейтсхед – Рексъм 1 (2:0), Мейдстън – Макълсфийлд X (1:1), Норт Ферибай – Бромли 2 (1:2), Торки – Саутпорт 1 (2:0), Йорк – Сътън X (1:1).
[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Байерн 2 (0:3), Дармщад – РБ Лайпциг 2 (0:3), Майнц – Инголщад 1 (2:1), Вердер Бремен – Фрайбург 1 (2:1), Волфсбург – Байер Леверкузен X (1:1), Борусия Дортмунд – Шалке 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Гройтер Фюрт – Кайзерслаутерн 1 (2:1), Юнион Берлин – Фортуна Дюселдорф 1 (2:1).

Трета Лига: Кемницер – Вердер Бремен II 1 (3:0), Ерфурт – Веен X (1:1), ФСВ Франкфурт – Падерборн 1 (2:1), Халешер – Оснабрюк 1 (2:1), Ханза Рощок – Майнц II 1 (3:1), Шпортфройнде Лоте – Фортуна Кьолн 1 (2:0), Пройсен Мюнстер – Холщайн Кил X (1:1), Ян Регенсбург – Магдебург X (0:0), Зоненхоф Гросаспах – Дуисбург X (1:1).

Регионална Лига Север: Хановер II – Фрохтерсен/Асел 1 (2:0), Купо-Мартини Волфсбург – Любек 2 (1:2), Хавелсе – Айнтрахт Нордерщед 1 (2:0), Реден – Хилдесхайм 1 (2:1).

Регионална Лига Североизток: Вакер Нордхаузен – Юнион Фюрстенвалде 1 (3:0), Енерги Котбус – Берлинер Анкараспор 1 (2:1).

Регионална Лига Запад: Фортуна Дюселдорф II – Оберхаузен 2 (1:2), Рьодингхаузен – Зиген 1 (3:0), Верл – Шалке II 1 (2:1), Виктория Кьолн – Шпрокхьофел 1 (3:0), Вуперталер – Вайденбрюк 1 (1:0), Алемания Аахен – Борусия Дортмунд II X (1:1).

Регионална Лига Югозапад: Елверсберг – Тевтония Ватценборн-Щайнберг 1 (3:0), Хомбург – Саарбрюкен 2 (1:2), Хесен Касел – Ворматия Вьормс X (1:1), Валдхоф Майнхайм – Нотинген 1 (3:0), Щайнбах – Астория Валдорф 1 (3:1), Кобленц – Кикерс Офенбах 2 (1:2), Улм – Щутгарт II 1 (2:1).

Регионална Лига Байерн: Вакер Бургхаузен – Гархинг 1 (2:0), Илертисен – Гройтер Фюрт II 1 (2:0), Инголщад II – Оберфранкен Байройт X (1:1), Шалдинг-Хейнинг – Байерн Хоф 1 (2:0), Швайнфурт – Аугсбург II 1 (2:0), Зелингенпортен – Меминген X (1:1), Унтерхахинг – 1860 Мюнхен II 1 (3:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Болоня – Фиорентина 2 (1:2), Ювентус – Наполи 1 (3:1).

Серия Б: Бари – Про Верчели 1 (3:1), Беневенто – Специя 1 (2:1), Карпи – Асколи Пикио 1 (3:0), Читадела – Латина 1 (2:0), Виртус Ентела – Бреша 1 (2:1), Фрозиноне – Чезена 1 (1:0), Салернитана – Пиза 1 (3:1), Тернана – Новара X (1:1).

Лига Про, група Б: Самбенедетезе – Фералпи Сало X (1:1), Форли – Сантарканджело X (1:1), Макератезе – Лумецане 1 (2:1), Мантова – Реджана 2 (1:2), Порденоне – Анкона 1 (3:1), Венеция – Басано Виртус 1 (2:1), Фано – Парма 2 (1:3), Падова – Модена 1 (3:1), Губио – Терамо 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Ла Лига: Спортинг Хихон – Севиля 2 (0:2), Алавес – Реал Мадрид 2 (0:3), Атлетико Мадрид – Малага 1 (3:0), Барселона – Гранада 1 (3:0).

Ла Лига 2: Уеска – Реус Депортиу 1 (2:1), Тенерифе – Райо Валекано 1 (1:0), Сарагоса – Алмерия 1 (2:1), Кордоба – Валядолид 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]Първа Лига: ЦСКА София – Локомотив Пловдив 1 (2:0), Берое – Монтана 1 (3:0).

Втора Лига: Левски Карлово – Лудогорец II 2 (1:2), Спартак Плевен – Несебър 2 (0:2), Септември – Царско село 1 (2:1), Ботев Враца – Ботев Гълъбово 1 (3:1).

Югоизточна Трета Лига: Гигант Съединение – Асеновец X (1:1), Атлетик Куклен – Розова долина 2 (0:1), Свиленград – Арда 1 (2:0), Карнобат – Димитровград 1 (2:1), Елхово – Загорец 2 (0:2), Миньор Раднево – Верея II X (1:1), Ураган Бояджик – Борислав Първомай 2 (1:2), Любимец – Марица Пловдив 2 (0:2), Раковски – Евроколеж Пловдив 1 (2:1).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/signinlocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.