РЕКЛАМА

Предлагаме на Вашето внимание прогнози за мачовете от Висша Лига, Чемпиъншип, Лига 1, Лига 2 и Конфърънс в Англия, Първа Бундеслига, Втора Бундеслига, Трета Лига и Регионална Лига в Германия, Серия А, Серия Б и Лига Про в Италия, Примера и Сегунда Дивисион в Испания, А и Б група в България, които ще се играят днес. Предложени са прогнози за изход от всеки мач като знак и точен резултат. Предложенията са на Алистър Туийдал, който е футболен експерт, редактор в ESPNFC, Teamtalk и F365. Изберете на кои прогнози може да се доверите, направете своите залози при букмейкъра с най-добри коефициенти и Ви пожелаваме големи печалби!

[sociallocker][tabbed_content]
[handlers]
[handle to=“tab_1″]Англия[/handle]
[handle to=“tab_2″]Германия[/handle]
[handle to=“tab_3″]Италия[/handle]
[handle to=“tab_4″]Испания[/handle]
[handle to=“tab_5″]България[/handle]
[/handlers]
[tab_contents]
[tab name=“tab_1″]Висша Лига: Уест Бромич Албион – Арсенал 2 (0:2), Бърнли – Астън Вила 1 (2:1), Ливърпул – Сток Сити 1 (3:0), Манчестър Юнайтед – Хъл Сити 1 (3:0), Куинс Парк Рейнджърс – Лестър 1 (1:0), Суонси – Кристъл Палас 1 (2:0), Уест Хям – Нюкясъл 1 (2:1), Съндърланд – Челси 2 (0:3).

Чемпиъншип: Чарлтън – Ипсуич 2 (1:2), Бирмингам – Нотингам 2 (0:1), Болтън – Хъдърсфийлд 1 (2:1), Борнемут – Милуол 1 (3:1), Брентфорд – Уулвс 1 (2:1), Брайтън – Фулъм 1 (2:1), Лийдс – Дарби 2 (0:2), Мидълзбро – Блякбърн 1 (3:1), Норич – Рединг 1 (3:0), Родъръм – Блякпул 1 (2:0), Шефилд Уензди – Уигън X (0:0), Уотфорд – Кардиф 1 (2:1).

Лига 1: Барнзли – Скънторп 1 (2:0), Брадфорд – Лейтън Ориент 1 (1:0), Ковънтри – Уолсол X (1:1), Кроули Таун – Честърфийлд 2 (0:2), Крю – Донкастър 2 (1:2), Джилингам – Порт Вейл X (1:1), Милтън Кийнс Донс – Колчестър 1 (3:1), Рочдейл – Олдъм X (1:1), Суиндън – Флийтууд Таун 1 (2:0), Йоувил – Престън 2 (1:2).

Лига 2: Уимбълдън – Кеймбридж Юнайтед 1 (1:0), Бери – Дагенам & Редбридж 1 (3:1), Карлайл – Нюпорт X (0:0), Челтнъм – Оксфорд Юнайтед X (1:1), Хартлипул – Уикъмб 2 (1:2), Лутън – Мансфийлд 1 (2:0), Плимут – Йорк 1 (2:1), Шросбъри – Бъртън Албиън 1 (3:1), Саутенд – Нортхямптън 1 (2:0), Стивънидж – Моркамб 1 (2:0), Транмиър – Портсмут X (1:1).

Конфърънс Премиър: Олтринкам – Кидърминстър 2 (1:2), Барнет – Макълсфийлд 1 (3:0), Бристол Роувърс – Уелинг 1 (2:0), Форест Грийн – Дартфорд 1 (3:1), Гейтсхед – Дувър Атлетик 1 (2:0), Халифакс – Олфритън 1 (3:0), Линкълн – Саутпорт 1 (2:0), Нънийтън – Честър 2 (1:2), Телфорд – Гримзби 2 (0:2), Торки – Ийстлий 1 (2:1), Уокинг – Брейнтрий 1 (3:0), Рексъм – Олдършот 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_2″]Първа Бундеслига: Аугсбург – Хамбургер 1 (2:0), Байер Леверкузен – Кьолн 1 (3:0), Херта Берлин – Байерн 2 (0:3), Шалке – Майнц 1 (2:0), Вердер Бремен – Падерборн X (1:1), Хофенхайм – Хановер 1 (3:1).

Втора Бундеслига: Аален – Фортуна Дюселдорф 2 (0:2), Инголщад – Бохум 1 (3:1).

Трета Лига: Кемницер – Майнц Ам 1 (2:0), Дуисбург – Веен Висбаден 1 (2:1), Фортуна Кьолн – Ян Регенсбург 1 (3:1), Халешер – Оснабрюк X (0:0), Ханза Рощок – Динамо Дрезден 2 (0:1), Щутгартер Кикерс – Холщайн Кил 1 (2:1), Унтерхахинг – Ерфурт X (1:1).

Регионална Лига – Север: Айнтрахт Брауншвайг Ам – Клопенбург 1 (3:1), Хамбургер Ам – Олденбург 1 (2:0), Санкт Паули Ам – Люнебургер Ханза 1 (2:1).

Регионална Лига – Североизток: Бабелсберг – Цвикау 2 (1:2), Карл Цайс Йена – Ауербах 1 (3:0).

Регионална Лига – Запад: Кьолн Ам – РВ Есен 2 (1:2), Борусия Мьонхенгладбах Ам – Шалке Ам 1 (2:0), Бохум Ам – Верл X (1:1), Фортуна Дюселдорф Ам – Юрдинген 1 (2:1), Край – Виктория Кьолн 2 (1:3), Шпортфройнде Лоте – Хенеф 1 (3:0), Оберхаузен – Рьодингхаузен 1 (2:0), Вайденбрюк – Ватеншайд 1 (2:0).

Регионална Лига – Югозапад: Баунатал – Нотинген X (0:0), Хомбург – Кайзерслаутерн Ам 1 (1:0), Фрайбург Ам – Саарбрюкен 2 (1:2), Некарелц – Кикерс Офенбах 2 (0:2), Пирмасенс – Хесен Касел 2 (0:2), Астория Валдорф – Валдхоф Майнхайм X (0:0), Ворматия Вьормс – Айнтрахт Трир 1 (2:1).

Регионална Лига – Байерн: Аугсбург Ам – Гройтер Фюрт Ам 1 (2:1), Бухбах – Шалдинг 1 (3:1), Хаймщетен – Нюрнберг Ам X (1:1), Илертисен – Айнтрахт Бамберг 1 (3:0), 1860 Мюнхен Ам – Оберфранкен Байройт 1 (2:0), Зелингенпортен – Меминген 2 (0:1).[/tab]
[tab name=“tab_3″]Серия А: Сасуоло – Верона 1 (2:1), Киево – Лацио 2 (1:2).

Серия Б: Карпи – Фрозиноне 1 (2:1), Читадела – Бреша X (1:1), Кротоне – Модена X (1:1), Виртус Ентела – Авелино 2 (0:1), Латина – Про Верчели 1 (2:1), Ливорно – Перуджа 1 (1:0), Тернана – Катания 2 (0:1), Трапани – Специя X (1:1), Варезе – Виченца 1 (2:1).

Лига Про, група A: Кремонезе – Арецо 1 (2:1), Судтирол – Порденоне 1 (3:1), Комо – Лумецане 1 (2:0), Монца Брианца – Алесандрия X (1:1).

Лига Про, група B: Сантарканджело – Про Пиаченца 1 (2:1), Лукезе – Терамо X (1:1), Прато – Анкона 1 (1:0), Чита ди Понтедера – Форли 1 (1:0), Асколи Пикио – Гросето 1 (2:0).

Лига Про, група C: Месина – Катандзаро X (1:1), Касертана – Фоджа 1 (2:0), Паджанезе – Вигор Ламеция 1 (1:0), Реджина – Беневенто 2 (0:2), Лезе – Мелфи 1 (3:0).[/tab]
[tab name=“tab_4″]Примера Дивисион: Хетафе – Атлетик Билбао X (1:1), Еспаньол – Леванте 1 (3:1), Малага – Реал Мадрид 2 (0:3), Селта Виго – Ейбар 1 (3:1).

Сегунда Дивисион: Алавес – Нумансия 1 (2:1), Осасуна – Хирона 1 (2:1), Лагостера – Бетис 2 (1:2), Сабадел – Лас Палмас X (1:1), Леганес – Валядолид 1 (1:0).[/tab]
[tab name=“tab_5″]А група: Славия – Ботев Пловдив X (1:1), Хасково – Берое 2 (0:2), Локомотив Пловдив – Черно море X (1:1), Левски – Литекс 1 (2:1).

Б група: Добруджа Добрич – Созопол X (1:1), Ботев Враца – Банско 2 (1:2), Спартак Варна – Верея Стара Загора 2 (0:2), Септември Симитли – Черноморец Бургас 1 (1:0), Монтана – Раковски 1 (3:1), ПФК Бургас – Пирин Благоевград 2 (1:2), Ботев Гълъбово – Локомотив Горна Оряховица 2 (0:1), Пирин Разлог – Локомотив Мездра 1 (2:0).[/tab]
[/tab_contents]
[/tabbed_content][/sociallocker]

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.